Dr. Öğr. Üyesi

Mesut Kaya

Kulak burun boğaz

15 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 333 profil ziyareti var

Yrd. Doç. Dr. Mesut Kaya , Dr Mesut Kaya Muayenehanesinde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • U
  Yer: Dr Mesut Kaya muayenehanesiHizmet: Nefes zorluğu

  Nefes alma zorluğu çektiğim icin doktorumuz mesut hocaya basvurdum deviasyon oldugunu ayrica sinuslerimin kapali oldugunu ameliyat olmam gerektigini soyledi ve ameliyat günümüz ayarlandı. Basarili bir operasyon sonrasında nefes almaya başladım ve tum sikayetlerim düzeldi . Kendisine cok tsk ederim kesinlikle tavsiye ederim .

 • S
  Yer: başka bir yerHizmet: Sinüzit

  Kızımın sinüzit tedavisini gerçekleştirdi. İlgili insancıl süper bir doktor. Herkese tavsiye ediyorum

 • Y
  Yer: Dr Mesut Kaya muayenehanesiHizmet: Randevu

  İlk muayneydi gayet guzel gecti ameliyat günü aldim korkularimi aldi diyebilirim mesut hoca ortak dusunceler ile karar verdik cok ameliyata daha olmasina ragmen cok heyecanliyim

 • Mesut Bey, iyi bir doktor olmanın yanı sıra insan olarak iyi ve güven telkin eden bir doktor. Bence ameliyat kararını verirken doktoruna güvenmek işin en önemli kısmı. Yoksa gidebileceğiniz bir sürü doktor bulabilirsiniz. Bu güveni nasıl sağlıyor derseniz anlayacağınız dilde, açıklama yaparak gülen yüzüyle bıkmadan anlatıyor Mesut Bey. 15 yıl önce geçirmiş olduğum septum deviasyonu ameliyatından dolayı zor bir revizyon ameliyatı olmam gerektiğinden tavsiye ve araştırmalarım sonucu Mesut Beyi buldum. İyiki de bulmuşum. Çok şükür ameliyat oldum. Doktorum için zor bir ameliyattı. Çünkü birçok düzeltmeyi estetikle beraber yaptı. Ameliyatım başarılı geçti. Zor bir ameliyat olmasına rağmen sonrasında sıkıntım olmadı çok şükür. En önemlisi henüz ödemim olmasına rağmen nefes alıyorum. Hakkını ödeyemem Hocam. Ameliyat sonrası da ilgi, alaka ve güleryüzünü eksik etmedi. Tekrarlayan sorularıma sabırla yanıt verdi. Çok doğru bir seçim yapmışım. Bu ameliyatı düşünen herkese Mesut Beyi taviye ediyorum. Hocama da teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız Hocam.

 • M

  Doktorum Mesut Bey, bana nefes almanın ne demek olduğunu tekrar hatırlattı. Deviasyon ameliyatından sonra bütün sıkıntılarımdan kurtuldum. Daha iyisi, sizin gibi güleryüzlü doktorların hala var olduğunu hatırlattınız bana. Sonsuz teşekkürler.

 • E

  Sayın Opr.Dr. Mesut KAYA alanının en iyisi bence. Gerek tıbbı bilgisi gerekse hasta ilişkisi olarak şimdiye kadar ki gördüğüm doktorların en iyisi en ilgilisi en güler yüzlüsü. Yapmış olduğu burun ameliyatımın sonrasında dediği gibi hiç bir problemim kalmadı artık mutluyum bunun kaynağı Mesut Hocamdır seviliyorsun Mesut Hocam.

 • O

  sayın Dr Mesut KAYA 10yıl evvel Ankara İbni Sina hastanesinde Prof Dr Alp DEMİRELLER le beraber ses telimin birini alarak yeni ses teli yaptılar Mesut bey her sabah 7 de gelerek pansumanımı yapardı.güler yüzlü insanlara değer veren mütavazi süper bir insandır Allahım her işininde kolaylık versin .Şükranlarımı sunuyorum

 • M

  Ben de yorumlara katılıyorum, bence de çok bilgili ve yetenekli bir uzman, eli de çok hafif. Ayrıca eğitimini de Türkiye'nin en iyi tıp fakültesinde yapmış, başarılarının devamını diliyorum.

 • A

  2 hafta önce septum deviasyonu ameliyatı oldum ve sonrasında eski şikayetlerim, baş ağrısı, burun tıkanıklığı gibi, tamamen kayboldu diyebilirim. Doktor beyi bu ameliyatı düşünen herkese tavsiye ediyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum, değerli elleri dert görmesin.

 • P

  Doktorum Mesut KAYA'ya septum deviasyonu ameliyatı oldum.Şuan rahatlıkla nefes alabiliyorum.Kendisi cok iyi bir insandır.İlgi ve alakasından dolayı kendisine cok tesekkür ediyorum..

 • H

  doktorum Mesut Kayanın başarılı amaliyatı sonunda burnumdaki poliplerden ve deliklerden kurtuldum,bügünde tamponlarım çıktı rahatça nefes alabiliyorum,doktor MESUT KAYA;ya çok teşekkür ediyorummm.

 • N

  Doktorumuz Mesut KAYA beye kızım Elif Beyza BAY'ın bademcik ameliyatını gerçekleştirdiği ve çabucak iyileşmesini sağladığı için sonsuz teşekkürler, annemden sonra kızımın da eskisinden daha sağlıklı olduklarını gördükçe önce Allah'a sonra size teşekkürlerimi bir borç biliyorum. İçtenliğiniz ve güler yüzünüz herşeye yeter Allah razı olsun

 • N

  Annem Sevgiye Aydoğdu'nun zorlu geçen kronik sinüs ve burun kemiği ameliyatını yapan güler yüzlü doktor beyden Allah razı olsun, iyiki doktor bey muayene etmiş ve ameliyatını gerçekleştirmiştir.Annemin henüz ameliyat olalı 12 gün olmasına rağmen rahat bir nefes alabilmesini sağlamış ve yaşam kalitesini arttırmıştır,(1 yıldan fazla bir zamandır gitmediğimiz doktor uygulanmadık tedavi kalmamıştı)Dünya Hastanesi KBB servisinde çalışan bütün personelden Allah razı olsun, iyiki varsınız ......

 • M

  Burun ameliyatindan sonra nefes almanin ne anlama geldigini anladim

 • C

  Doktor Mesut Bey, mesleğinde kendini iyi yetiştirmiş birisi olmasının yanında hastalarıyla iletişimi de mükemmeldir. Yaptığı operasyon sonrasında şikayetimden hemen kurtuldum.Herkese tavsiye ederim.

Hakkımda