Op. Dr.

Mesut Kaya

verifiedCreated with Sketch.

Kulak burun boğaz

16 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Yrd. Doç. Dr. Mesut Kaya , Dr Mesut Kaya Muayenehanesinde hizmet vermektedir. daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
16 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • N

  Yaklaşık 1 buçuk ay önce Dr. Mesut Kaya'ya ameliyat oldum. Doktor seçimi konusunda çok titiz olduğum için, Ankara'daki tüm doktorların listesini çıkarıp, herkesle teker teker görüşüyordum. Dr. Mesut Bey ile görüştükten sonra ise verdiği güven ve sorduğum tüm sorulara sabırlı cevapları, ilgisi ve yaptığı burunlardaki doğal görüntü, beni Mesut Bey'e ameliyat olmaya ikna etti. Ameliyat sonrasında da, öncesinde de son derece ilgili ve sabırlıydı. Ameliyat sonrasında hiç morluğum olmadı, iki hafta sonrasında da çok iyi nefes alabilmeye başladım. Görsel olarak da şişlerin de inmesiyle beraber her geçen gün çok daha fazla tatmin oluyorum. Bu tarz ameliyatlarda doktor-hasta iletişiminin inanılmaz önemli olduğunu düşünüyorum. Doktor, hastanın ne istediğini anladığı zaman, ortaya mükemmel sonuç çıkıyor. İletişim anlamında bu güne kadar gördüğüm, hastasının halinden bu kadar iyi anlayan başka bir doktorla görüşmemiştim. Ayrıca hiç korktuğum bir ameliyat ve sonrası süreci geçirmedim, benim için sadece normal bir grip atlatmış hissiyatı verdi. Bu yüzden Dr. Mesut Kaya'ya çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

 • U
  Konum: Dr Mesut Kaya muayenehanesiHizmet: Nefes zorluğu

  Nefes alma zorluğu çektiğim icin doktorumuz mesut hocaya basvurdum deviasyon oldugunu ayrica sinuslerimin kapali oldugunu ameliyat olmam gerektigini soyledi ve ameliyat günümüz ayarlandı. Basarili bir operasyon sonrasında nefes almaya başladım ve tum sikayetlerim düzeldi . Kendisine cok tsk ederim kesinlikle tavsiye ederim .

 • S
  Konum: başka bir yerHizmet: Sinüzit

  Kızımın sinüzit tedavisini gerçekleştirdi. İlgili insancıl süper bir doktor. Herkese tavsiye ediyorum

 • Y
  Konum: Dr Mesut Kaya muayenehanesiHizmet: Randevu

  İlk muayneydi gayet guzel gecti ameliyat günü aldim korkularimi aldi diyebilirim mesut hoca ortak dusunceler ile karar verdik cok ameliyata daha olmasina ragmen cok heyecanliyim

 • Mesut Bey, iyi bir doktor olmanın yanı sıra insan olarak iyi ve güven telkin eden bir doktor. Bence ameliyat kararını verirken doktoruna güvenmek işin en önemli kısmı. Yoksa gidebileceğiniz bir sürü doktor bulabilirsiniz. Bu güveni nasıl sağlıyor derseniz anlayacağınız dilde, açıklama yaparak gülen yüzüyle bıkmadan anlatıyor Mesut Bey. 15 yıl önce geçirmiş olduğum septum deviasyonu ameliyatından dolayı zor bir revizyon ameliyatı olmam gerektiğinden tavsiye ve araştırmalarım sonucu Mesut Beyi buldum. İyiki de bulmuşum. Çok şükür ameliyat oldum. Doktorum için zor bir ameliyattı. Çünkü birçok düzeltmeyi estetikle beraber yaptı. Ameliyatım başarılı geçti. Zor bir ameliyat olmasına rağmen sonrasında sıkıntım olmadı çok şükür. En önemlisi henüz ödemim olmasına rağmen nefes alıyorum. Hakkını ödeyemem Hocam. Ameliyat sonrası da ilgi, alaka ve güleryüzünü eksik etmedi. Tekrarlayan sorularıma sabırla yanıt verdi. Çok doğru bir seçim yapmışım. Bu ameliyatı düşünen herkese Mesut Beyi taviye ediyorum. Hocama da teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız Hocam.

 • M

  Doktorum Mesut Bey, bana nefes almanın ne demek olduğunu tekrar hatırlattı. Deviasyon ameliyatından sonra bütün sıkıntılarımdan kurtuldum. Daha iyisi, sizin gibi güleryüzlü doktorların hala var olduğunu hatırlattınız bana. Sonsuz teşekkürler.

 • E

  Sayın Opr.Dr. Mesut KAYA alanının en iyisi bence. Gerek tıbbı bilgisi gerekse hasta ilişkisi olarak şimdiye kadar ki gördüğüm doktorların en iyisi en ilgilisi en güler yüzlüsü. Yapmış olduğu burun ameliyatımın sonrasında dediği gibi hiç bir problemim kalmadı artık mutluyum bunun kaynağı Mesut Hocamdır seviliyorsun Mesut Hocam.

 • O

  sayın Dr Mesut KAYA 10yıl evvel Ankara İbni Sina hastanesinde Prof Dr Alp DEMİRELLER le beraber ses telimin birini alarak yeni ses teli yaptılar Mesut bey her sabah 7 de gelerek pansumanımı yapardı.güler yüzlü insanlara değer veren mütavazi süper bir insandır Allahım her işininde kolaylık versin .Şükranlarımı sunuyorum

 • M

  Ben de yorumlara katılıyorum, bence de çok bilgili ve yetenekli bir uzman, eli de çok hafif. Ayrıca eğitimini de Türkiye'nin en iyi tıp fakültesinde yapmış, başarılarının devamını diliyorum.

 • A

  2 hafta önce septum deviasyonu ameliyatı oldum ve sonrasında eski şikayetlerim, baş ağrısı, burun tıkanıklığı gibi, tamamen kayboldu diyebilirim. Doktor beyi bu ameliyatı düşünen herkese tavsiye ediyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum, değerli elleri dert görmesin.

Hakkımda

Hakkımda

 • Yrd. Doç. Dr. Mesut Kaya , Dr Mesut Kaya Muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (2008)

Deneyimler

 • Özel İlgi Göz KBB Hastalıkları Merkezi

Hastalıklar