Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
22 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt)

Yaklaşık on yıldır yüksek tansiyonum var ve ilaç kullanıyorum.Devlet hastanesine rutin gidiyorum ama sitenizde bu kadar yorumdan mükemmel sonuçları alan doktora muayene olmam gerek dedim ve Murat Beyden randevu aldım.Ne kadar da iyi yapmışım.Adamlık süper,ilgi süper bilgi süper.Bir kaç şeyler soracak,bir kaç sonuç isteyecek beni gönderecek diye düşünmüştüm ama öyle yapmadı..Uzun yıllardır sigara kullandığımı söyleyince ilaçlı tomografi çekelim dedi ve çektirdim.Yani bunu da es geçmedi.Sonuç çok güzel bu ayrı ama bir kaç kez odasına girip soru sormam gerekti hepsinde güler yüzle karşıladı yanında misafiri olmasına rağmen.Sizi yetiştiren anne babaya ayrıca çok teşekkürler doktorum.


Konum: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Murat bey ile kalp krizi sonrası anjiyo olduktan sonra tanıştım.Kalpte 5cm pıhtılaşma olduğunu anladım.Kisa sürede murat beyin tavsiyeleri doğrultusunda pıhtılaşma dağıldı.Bana göstermiş olduğu insanlara değer veren ,bilgi ve becerileri sayesinde bu dertten kurtuldum.Kendisine çok çok teşekkürler ederim.


Y
Konum: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kalp sıkışmasi ve kollarda uyuşma

Doç Dr Murat Biteker ile bugün tanıştım kapısından girerken yüzümdeki ifade ve önyargılar(agresif soğuk bir doktor ile karşılaşacağımı sanıyordum hiç öyle olmadı:) ) ile kapısından çıkarken ki memnun ve mutlu ayrılışım. Bu kadar sıcak ve samimi bir doktor ile karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim kendisi hakkındaki görüşleri okuyarak gitmeme rağmen bu kadar iyi, samimi ve ilgili bir doktorla karşılaşacağımı bilmiyordum iyiki tanımışım sizi. Her sorumla problemimle ilgilenip her konuda yardımcı oldu çok nazik ve samimi konuşmalarıyla rahat bir muayene geçirmemi sağladı. Allah kendisinden razı olsun. Muğla yı ve bizi bırakıp gitmesin hiçbir yere :)


B

Doç Dr Murat Biteker hoca ile Muğla Üniversitesi hastanesinde tanıştım. 78 yaşında bir kalp hastasıyım. İstanbulda oturuyorum ama senenin yarısını Marmaris'te yazlığımda geçiriyorum. Marmaris'te olduğum zamanlarda hep bir korkum vardı İstanbul'a uzağım, kalp sorunum olursa nasıl yetişirim diye. Murat Hoca ile tanıştığımdan beri çok rahatım. Artık İstanbul'a hiç gitmiyorum ve devamlı Marmaris'te yaşamaya karar verdim. Bir doktorun bana sağladığı güvenin hayatımı bu kadar değiştirebileceğini hiç tahmin etmezdim. Murat Hoca'nın Muğla'mıza kazandırılmasında emeği geçen dekan Nevrez Hoca'ya ve rektör Mansur Hoca'ya tüm Muğla halkı adına şükranlarımı iletirim. Emekli yargıç Nazmiye O. Baysan


S

Doç.Dr.Murat BİTEKER şu an Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim-Araştırma Hastanesinde görevli. İyi ki burada ve iyi ki onunla tanıştım. Bypass'ımı gerçekleştiren Aydın Devlet Hastanesi doktoru Op.Dr.Göksel KILCI'nın mükemmel operasyonundan sonra yine mükemmel bir hekim ve insan olan Murat Hocayla takibime devam edileceği için çok rahatım. Bu ülkede böyle gerçek doktorlar da var.. Yrd.Doç.Dr.Serdar KARAKAYA/Muğla


H

12 kere anjiyo, balon, stent yapıldıktan sonra Sağlığımı Doç Dr Murat Biteker hocaya borçluyum. 3 yıldır onun hjastasıyım. Allah ondan ve onu yetiştirenlerden razı olsun. Onu tanıdığımdan beri hiç anjiyo olmama bile gerek kalmadı ve son 10 yıldır hiç olmadığım kadar iyiyim.


M

Babamı götürdüm kendısıne. Hemen hastaneye yatırmalı ve bugun anjıyo yapmalıyız dedı. Şaşırdık. Babam turp gibiydi çünkü. Açıkçası Murat hocaya ınanmadık. BIze '' eve götürmeyın, bu hastane olmasa bıle başka hastaneye gidin'' dedi. Eve götureceksenız verın ben amcayı kendı evıme götureyım bıle dedı. Gene de ınanmadık. Ordan çıktık. Aynı gün başka bir kardiyoloji profesörüne götürdük. Hiç bişeyi yok, 6 ay sonra kontrole getırın dedi. Ertesı gun akşam babamın göğsunde ağrı başladı, apar topar en yakın acile gittik. Kalp krizi geçiriyor dediler. Hemen anjıyoya aldılar ama kurtaramadılar. ordakı doktorlara ''2 gun once böyle böyle oldu, 2 gun önce anjıyo olsa kurtulurmuydu '' diye sordum, %99 kurtulurdu dedi. Murat Hocam gıbı bir doktora inanmadığımız için ömrüm boyu pişmanlık duyacağım.


S

Kesınlıkle gördüğüm en bilgili hekımdır. Hastaların bir doktorun yanında kendılerını bu kadar rahat hissettiklerini hiç görmemiştim. Ayrıca birlikte çalıştığı hemşire ve personele de sonsuz saygılıdır. Murat Bey'in doğasında insana huzur ve güven veren bir taraf var..


D

SEVGİLİ MESLEKTAŞIM MURAT BİTEKER, UMARIM BURDA YAZILANLARI SEN DE OKURSUN. 40 YL AKTİF HİZMET VERMİŞ BİR HEKIM OLARAK YÜZLERCE MESLEKTAŞIM İLE KARŞILAŞTIM, BİNLERCE HASTA TEDAVİ ETTİM. ANCAK HASTA-HEKIM İLŞKİSİNİN ÖNEMİNİ KENDİM AYNANIN DİĞER TARAFINA GEÇİNCE YANİ HASTA OLUNCA DAHA İYİ KAVRADIM. EN ZOR ANIMDA ELİMİ TUTAN BİR EL, YÜZÜME GÜLÜMSEYEN BİR EVLAT, KENDİNDEN SON DERCECE EMİN BİR HOCA, OTORİTER AMA SEVECEN BİR SAĞLIKÇI, AZİMLİ-ÇALIŞKAN VE SONUNA KADAR ETİK BİR MESLAKTAŞIMSIN. SENI TANIYINCA HEKIMLIK MESLEĞİ İLE BİR KEZ DAHA GURUR DUYDUM. GÖZLERİNDEN VE HİÇ GOCUNMADAN O MAHARETLİ ELLERİNDEN, SADECE BİR MESLEKTAŞIN DEĞİL, BİR HASTAN OLARAK ÖPERİM.


A

Sayın Murat Biteker , şimdiye kadar gördüğüm en güleryüzlü , genç yaşında konusunda derin bilgi sahibi bir doktor . Ülkemizin gözbebeği doktorlarımızdan , biz onun kıymetini çok iyi biliyoruz . Umarız devletimiz de tüm doktorlarımızın kıymetini iyi bilir .


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet