Adresler

 • Prof.Nadir Paksoy Sito-Patoloji

  Hürriyet Cad.No:125/17 Hacıömer Mah.
  İzmit

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
10 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • bilecik'te oturuyorum. tiroid nodülüm vardı. iğne biyopsisi istediler, bursa ve eskişehirde olur dediler. izmit kocaeli'nde oturan bir yakınımla görüştüm. "bizim burada bu işi yapan iyi bir hoca var" dedi. prof nadir paksoy'a geldik. ultrason altında radyolog arkadaşıyla kısa sürede biyopsiyi yaptı ve sonucu kargo ile adresime yolladı. meğer hemşehrimizmiz. liseyi parasız yatılı bilecik etuğrulgazi lisesinde okumuş. bu tarihi bina şimdi bilecik belediyesi. gurur duydum. memnun oldum. benzer sorunu olanlara tavsiye ederim. kamu hastalarinde aylarca beklemeyin.orada sonuçlar bazen yetersiz çıkabiliyor. sonra bir daha tekrar isteniyor.

 • izmit'te kamu hastanesinde tiroid nodülüm için iğne biyopsisine aylar sonrasına gün verdiler. önce beklemeye karar verdim. bir komşum o kadar beklemiş sonrasında alamamışlar.o kadar zaman boşa gitti. heyecanı cabası. sonra nadir beyi önerdiler. radyolog arkadaşıyla hemen yaptı. 2 gün sonra sonuç verdi. insana güven veren güleryüzlü bir hoca.çok memnun kaldım.

 • troidlerimdeki nodül için istanbul'da bir profesöre gittim. Biopsi için İzmit' te ikamet eden Prof. Nadir Paksoy' u tavsiye etti, iyi ki de etti, çok memnun kaldım, hasta psikolojisinden anlayan biri, sadece troid değil meme biopsisi de yapıyor.

 • kocaeli'de iğne biyopsisi konusunda deneyimli ve yetkin bir profesör. hastasıyla ilgili. kulak arkası tükrük bezinde kitle çıktı. kkb uzmanı iğne biyopsisi istedi. nadir beye gittim. radyolog arkadaşı ile birlikte ultrasonla görerek yaptı. sonuç temiz çıktı. hem sonuca sevindim hem de Nadir Bey'den memnun kaldım.

 • guatr nodülüm için istanbul'da bir profesöre gittim.nodülden iğneli biyopsi istedi.izmit'te oturduğumu öğrenince prof nadir paksoy var izmit'te bu meslekdaşım yapar dedi.bunun üzerine dr nadir beye giiti. radyolog arkadaşının ultrasonu altında biyopsisi bizzat kendi aldı,kendi inceledi.daha önce birkaç kez başka yerlerde yaptırmıştım.orada biri yetersiz çıktı.çünkü başka doktor aldı,başka yere incelensin diye yolladı.prf nadir paksoy hastayı bizzat görüp kendisi yapıyor.hastanın durumuna vakıf oluyor.kendisi inceleliyor.esas uzmanlık iğne biyopsisiymiş.iveç ya norveç kuzey avrupada öğrenmiş.ben memnun kaldım.babacan tavrı var.

 • iğne biyopsisi işleminden yeterli örnek alabilmek ve doğru yerden örnek almak doğru tanı için en önemli unsurdur. bunun için 2 uzmanın işbirliği gerekir. sitopatoloji uzmanı örneği alı ve inceler tanı koyar.radyoloji uzmanı ultrasonda iğne ucunun istenilen bölgeye girdiğini gösterir. iğne biyopsisi bu şekilde yapılsa sonuç daha doğru olur.prof nadir paksoy radyolog arkaşı ile ile birlikte iğne biyopsisi bu şekilde uyguyan bir merkezdir. sonuçlar 1-2 günde çıkar. aylarca beklemeden meme ya da guatr nodulunüzün iyi-kötü olup olmadığı anlaşılır.Tavsiye edilir.

 • Tiroid nodümden iğne biyopsisi istendi. Kamu hastaneleri 6 ay sonrasına gün veriyor.Bir yakınım tavsiyesiyle Prof Nadir Paksoy'a gittim.Radyologla birlikte ultrasonda nodülü inceleyerek şırınga iğnesiyle örnek aldı.Ertesi günü sonuç aldım.Makul bir ücret ödedim.6 ay beklemeye değmedi.

 • mememde kitle tespit edildi. cerrahım şırınga iğnesiyle sıvı alıp incelenmesini istedi.izmitte oturuyorum.nadir beyi bir tavsiye üzerine buldum. ultrsyonla şırıngayla biyopsi yaptı.ameliyat olmam gerektiğni söyledi. onun sayesinde mememdeki rahatsızlık başlangıçta yakalandı.

 • tiroidimde nodul vardı.iki hastanede iğneli biyopsi denendi.yeterli sıvı alınamadığı söylendi.tavsiye üzerine doktor nadir beye gittim.radyoloji uzmanı arkadaşıyla birlikte iğne ucunun nodulun içinde olduğunu görmek sureyle biyopsi yaptı. yetrli sıvı alıbdı.bir ertesi günü sonuç aldım. temiz çıktı. allah razı olsun. memnun kaldım.

 • Prof Dr Nadir Paksoy'un ilgi alanı ince iğne aspirasyon biyopsisidir. İskandinavya'da (Norveç) bu konuda üst ihtisas eğitimi almıştır. Tiroid,Meme ve baş-boyun kitlesine ultrason eşliğinde iğne aspirasyon biyopsisi uygulamaktadır.Ben çok memnun kaldım.Tavsiye ederim.Doktor bet konusunda yetkin izlenimi verdi.

Bu doktor musunuz?

21

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın