Adres

Fizyowhite
Akarca Mahallesi Yerguzlar Caddesi No: 27/2, Fethiye, Muğla

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Akarca Mahallesi Yerguzlar Caddesi No: 27/2, Muğla

Fizyowhite

Özgeçmiş

Hakkımda

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünden 2016 yılında mezun oldu. 2016-2017 arasında askerlik görevini, yedek subay-fi...

Daha fazla

12 hasta/danışan görüşü

Genel skor

O
Doğrulanmış
Konum: Fizyowhite Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

Uzun bir süredir mesleğim dolayısıyla zaman zaman boyun ve bel ağrılarıyla mücadele ediyordum. Bu ağrılar benim mesleki performansımı etkilemeye başladığından, çözüm arayışına girdim. Fizyoterapist Oğuzhan Bey'i bulduğum için çok şanslıyım. Oğuzhan Bey, sadece ağrılarımı tedavi etmekle kalmadı, aynı zamanda nedenlerini de ortaya çıkarmak için detaylı bir inceleme yaptı. Tedavi sürecinde, sabırlı ve empatik yaklaşımıyla her adımda beni bilgilendirdi ve motive etti. Önerdiği egzersizler ve tedavi yöntemleri, kısa sürede belirgin bir iyileşme sağladı. Artık daha rahat hareket edebiliyor ve günlük işlerimi daha kolay halledebiliyorum. Oğuzhan Bey'in profesyonel yaklaşımı ve uzmanlığı gerçekten etkileyici. Eğer benim gibi benzer sorunlar yaşayan biriyseniz, bir hekim olarak kesinlikle Oğuzhan Bey'i tercih etmenizi öneririm. Kendisi harika bir fizyoterapist.

M
Doğrulanmış
Konum: Korteks Klinik Randevu

Sağ elimin 3. Parmağında tendinit vardı, çok ödemliydi ve ağrılıydı. Seans seans başladık, ağrılarım giderek azaldı. Elimi kapatmakta dahi güçlük çektiğim o berbat acı ve ağrıdan eser kalmadı. Beni yıpratan ağrıdan kurtardıkları için Korteks kliniğine ve Oğuzhan beye gerçekten çok teşekkür ederim. Seans süresince tedavi ile ilgili çok faydalı açıklamalar yapıyor bilgilendiriyor. Klinikte çalışanların hepsi gerçekten güler yüzlü çok yardımcı oluyorlar. Onları tanıdığıma mutlu oldum tekrardan çok teşekkür ederim.

A
Doğrulanmış
Konum: Korteks Klinik Spor Fizyoterapisi

Ayak tarak kemiği kırığımdan sonra arkadasimin tavsiyesiyle gittim 4 haftalık bir tedavi sürecim oldu çok memlun kaldım işini iyi yapan ve önem veren biri sohbetinin güzelliği ayrı bir zevk kattı seanslara herkese öneririm :))

O

İşinde çok iyi, ilgili ve çok samimi.Ben çok memnunum.Arkadaş tavsiyesiyle gittim.Ben judocuyum, bacak hemstring kası için gittim. %70lik kısmı çok hızlı geçti.İyileşme ve ağrı kısmı hızlı geçti. Düzelme çok hızlı oldu,bana çok samimi,içten ve gönülden yardımcı oldu.

B

Benim bel fıtığım var. Oğuzhan Bey hem psikolojik olarak rahatlatması hem de farklı teknikler kullanması ile beni iyileştirerek devam etti.Asla inatlaşmaz,danışanını dinler, sürekli iletişim halinde kalır. Günün her saatinde ulaşılabilir olması avantaj,bir kriz anında beraber çözüyor olduğumuzu gösteriyor. Bu 2 sene boyunca bu ağrıyı çektim.Oğuzhan Bey ile çalıştıktan sonra ilk defa bu kış kayağa gittim.Hiç ağrım olmadı, onun uyguladığı tedavi sayesinde bunu gerçekleştirdim.Danışanıyla olan iletişimi de mükemmel.Tedavi sonrasında halam da kendisinin danışanı oldu. Tedavi sonrasında hastalığın seyri ve gidişatıyla ilgili her zaman takipte kaldı.Terapi sonrasında da ilgileniyor.Herhangi bir durumda yanıma olduğunu bilmek beni rahatlatıyor.

Y

Kendisi çok ilgilendi benimle, konusunda uzman.Klinik dışında yapılması ve uygulanması gereken egzersizler konusunda da destek oldu.Ağrı şikayetlerim vardı,genel fibromiyaljik şikayetlerim vardı. Ara ara gitmeye çalıştım, hayat kalitemde artış ve ağrılarımda azalma oluyor.Beraber yaptığımız egzersizlerin etkileri uzun oluyor.Terapilerle olumlu ilerliyoruz, kişisel tavsiyeleri de var.Egzersiz programı ve hayat değişiklikleri ile ilgili çok faydalı oluyor.Olumlu bir gelişme oldu, çok memnunum.

M
Doğrulanmış
Konum: Korteks Klinik Manuel Terapi

Senelerin vermiş olduğu sırt ve bel ağrılarından dolayı Gerek yönlendirmeleriyle gerek manüel terapi ve diğer uygulamalarla sıhhatime kavuştum.Çok teşekkür ediyorum

I
Doğrulanmış
Konum: Korteks Klinik Fizik Tedavi

Vücut geliştirme antrenmanı esnasında belimi incitmiştim. Sadece iki seans ile şuan çok daha iyi durumdayım.

Y
Doğrulanmış
Konum: Korteks Klinik Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

Yoğun bel ağrısı şikayetiyle gittim fakat sadece 2 seansla birlikte tüm şikayetlerim kayboldu harika harika harika

H
Doğrulanmış
Konum: Korteks Klinik Manuel Terapi

Tenisçi ve golfçü dirseği şikayetiyle tavsiye üzerine Oğuzhan hocayla tanışıp tedaviye başladık.Son derece ilgili ve tek seansta ortalama 2 saat birebir ilgilenerek manuel terapi yöntemiyle tedavi etti.Ağrılarım eskiye göre çok azaldı, tedaviye devam ediyoruz herkese tavsiye ederim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular