Rengin Artuğ Korgun, Nöroloji Çanakkale

Uzm. Dr. Rengin Artuğ Korgun

Kaydet

Nöroloji

3 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Barbaros Mah. Troya Cad. No:8 Kayrakkuyu Sokak, Çanakkale
Özel Anadolu Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

3 hasta yorumu

Genel skor

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Anadolu Hastanesi

Doktor hanim müthiş bir insan. Bas agrisi icin basvurdum ve hem tum tetkiklerimi mr korkuma ragmen yaptirdi, hem de sürecin sonunda beni cok rahatlatti. Hersey icin cok ama cok tesekkur ederim. Tavsiyeleriniz icin ise ayrica tesekkurler. Tavsiyelerinizin hayat kalitemi arttiracagina eminim.

H
Doğrulanmış kullanıcı

Cenabı haktan dileğim her işi ras gitsin kendisine ve ailesine sağlıklı sıhatli uzun ömürler versin ben 17 yıldır hiper tansiyon hastasıyım 2008 yılına kadar her yıl 4 veya 5 defa acillik oluyordum kullandığım ilaçlar fayda vermiyordu 2008 de 29 ağustos ta yine acillik oldum Allahtanki daha önce hiç karşılaşmadığım Rengin hanım nöbetci imiş araştırmaları sonucunda boyun damarlarımda daralma olduğunu tesbit etti buna görede ilaç tedavisi uyguladı ne yemem gerektiğini neleri yememem gerektiğini izah etti yani bazı doktorum diye geçinenlerin yanından bile geçemeyeceği bir insan ALLAH kendisinden razı olsun

M

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH RAZI OLSUN benim 25 yıl baş ağrısı hastalığıma teşhis koydu. küme baş ağrısı.. bana anlattığı gibi teşhis+tetkik+ilaç+iyi muayene+tavsiyeleri..tekrar tekrar teşekkür ederim. keşke benim de doktor hanıma bir iyiliğim olabilse ancak dua edebiliyorum binlerce ALLAH RAZI OLSUN ALLAH daima ona sağlık ve mutlu günler göstersin..

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet