Adres

Bursa
Bursa

Bu adres online randevuya açık değil


Kabul edilen yaş grubu: her yaştan çocuk
Nakit

Bilişsel Davranışçı Terapi

Deneyimsel Oyun Terapisi

Dikkat Testleri +4 daha fazla

EMDR Terapi

Psikoterapi

WISC-4 Zeka Testi

Tümünü göster

İhtiyacınız olan bilgiyi bulamadınız mı?

Diğer psikolog listesi göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Salih Deniz, 1975 İstanbul doğumludur. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuş, yüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Özgül Fobi
  • Sınav Kaygısı
  • Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
Tümünü göster

Hizmetler

Bilişsel Davranışçı Terapi


Bursa

Bursa


Deneyimsel Oyun Terapisi


Bursa

Bursa


Dikkat Testleri


Bursa

Bursa


EMDR Terapi


Bursa

Bursa


Psikoterapi


Bursa

Bursa


WISC-4 Zeka Testi


Bursa

Bursa


Öğrenme Bozukluğu Belirti Tarama Testi


Bursa

Bursa

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
F
Konum: Bursa

4 yaşındaki kızımın tuvalet problemi sebebiyle taniştığımız Salih Beye çok teşekkür ediyoruz.Kızıma EMDR terapi uygulayarak ve sunduğu önerilerle bize yol göstererek sorunumuzu kısa sürede çözdü.EMDR terapi bence bir mucize..Bunun dışında kızımın banyo(yıkanma)korkusu,öfke nöbetleri,uyku düzeni gibi sıkıntıları da vardı.Böyle durumlarda anne baba olarak neler yapabileceğimizi, nasıl davranmamız gerektiğini bize anlatarak sorunları çözmemizi sağladı.Salih Bey sadece görüşme esnasında değil sonrasında da danışanını takip eden,telefonla da sorularımı cevaplayan ,güler yüzlü,iyi bir dinleyici,alanında profesyonel bir psikolog..


G
Konum: Bursa

Lise son sınıf öğrencisiyim.Sınav kaygısı nedeniyle gitmiştim.Emdr tedavisi ve bilişsel tedavi gördüm.Kesinlikle işe yarıyor.Kısa zamanda güzel sonuç aldım.Size de öneriyorum.


M

Kızımızdaki kaygı bozukluğu sebebiyle ,tüm aile fertlerini etkileyen uzun ve yıpratıcı bir süreç sonunda Salih Bey ile tanışmamız bizim için bir dönüm noktası gibi oldu.Farklı uzmanlarla görüştüğümüz halde tam çözüm bulamamıştık.Salih Bey sakin,sıcakkanlı,ilgili ve çözüm odaklı yapısıyla kızımızın gitgide daha rahat,daha mutlu ve özgüvenli bir hale gelmesini sağladı.Ayrıca bu süreçte ebeveyn olarak bizim davranışlarımızda da yönlendirmeler yaparak kendimizi geliştirmemizi sağladı.Salih Bey ile tanışmamızı çok büyük bir şans olarak görüyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Psk. Salih Deniz

Ben teşekkür ederim Meral hanım, hoşçakalın.


Kızımın sınav ve okulla ilgili korkuları ve çok yüksek kaygısı vardı. Gece gündüz yemiyor, içmiyor, uyumuyor sürekli ağlıyordu. Çok yoruldum, caresizim dediğim anda Salih Bey imdadımıza yetişti. Kizimin kaygisini emdr terapi ile 4 -5 seans gibi kısa sürede çözdü. Sayesinde kızımızın yeteneklerini ve zekasını keşfettik. İlgisi,güven veren sıcakkanlı yaklaşımıyla bizi rahatlattı ve herseyin duzelecegine inanmamizi sağladı. Kendisini tanıdığımız için çok şanslıyız.

Psk. Salih Deniz

Kendisi ile çalışmak benim için hem çok keyifli hem de çok öğretici oldu, çok şanslısınız böyle bir kızınız olduğu için, hayatınızda mutluluklar dilerim.


H

Sakinliği, güleryüzü, sadece bize değil tüm hastalarına dostane ilgiyle yaklaşması, çözüm odaklı olması, beklediğimizden kısa sürede çoğu sorunumuzu çözüm aşamasına taşıması, başka ne diyebilirimki Salih hocam'da daha önceki psikolog ve psikiyatristlerimizden görmediğimiz bir ilgi ve sevgi gördük. Bu sevgi oğlumuzda yaşadığımız sorunlarımızın çoğunu giderdi. Doğru doktor bulmak bu zamanda gerçekten zor, çok şükür ki biz Salih Hocam'ı tanıdık. Kesinlikle en değerli varlıklarımızı emanet edebileceğiniz gerçekten insan sevgisi olan bir doktor. İyi ki varsın Hocam, emeklerin için çok teşekkürler.

Psk. Salih Deniz

Çok teşekkür ederim güzel mesajlar için, faydam olduysa ne mutlu, hoşçakalın.


S

Salih beyi yaklaşık 3 yıldır tanıyorum. Şu anda 12 yaşında olan oğlumu 6 yaşından beri düzenli olarak bursa kükürtlü civarında çok tanınmış bir çocuk psikiyatristine götürüyordum. Özel muayenehanesine ayda en az 2-3 kez bazende 4-5 kez gidiyorduk. Hiperaktivite ve üstün parlak zeka tanısı konuldu. Huzursuzluk ve sosyalleşme sorunumuz vardı. 3 yıldan uzun bi süre görüşmeye devam ettik. Oğlumuzu parka götürür gibi götürüp getiriyorduk, bir oda dolusu oyuncak her çocuğun ilgisini çeker. Görüşme sürelerimiz 1 saat olarak başladı ama 4-5 seanstan sonra 30 dakikadan bile azdı. Tedavide gözle görülür hiç bir gelişme olmadı. Aksine özel muayenedeki randevularımızın sıklığı artmakla beraber, görüşme süremiz giderek azaldı ve en son randevumuz 11 dakika sürdü. Hanfendi bize "şimdi ne yapıcaz" diye sordu. Bir psikiyatristen bunu duymak ne ifade eder bi düşünün. Derhal muayenehaneyi terkettik. Bir doktor arkadaşımın tavsiye ve yönlendirmesiyle yolumuz çok şükür değerli Salih DENİZ'le birleşti. Güler yüzü, ilgi ve alakası sayesinde oğlumda psikoloğa gitmeyi problem etmekten çıkardı. Çok yoğun mesaisi olmasına rağmen, çoğu hastasına olduğu gibi özveriyle yaklaşarak oğlumun sosyalleşme becerisini geliştirmede, insanlara güvenme ve öfke kontrolü konusunda ciddi gelişmeler sağladı. Yaptığımız görüşmelerde, oğlumun karşılaştığı sorunlarla nasıl başa çıkabileceği konusunda gerçekten büyük faydası oldu. Bizi de sabırla ve ilgiyle dinleyip anlamaya çalıştı. Bizim neler yapabileceğimizi anlatarak oğlumuzla iletişimimizi geliştirdi. . Diğer doktorla görüştüğümüz süreden çok daha kısa bir zamanda sorunlarımız çoğunu çözüme ulaştırdı. Psikolog Salih DENİZ; Bursa için kaybedilmemesi gereken değerlerdendir. Çocuklarımız herşeyimizdir, Salih hocamıza tereddüt etmeden çocuklarınızı emanet edebilirsiniz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İnsanları gerçekten seven, değer veren, güleryüzlü ve ilgili Salih bey'e canı gönülden teşekkür ederiz. Emeklerinizi bizlere helal ediniz.

Psk. Salih Deniz

Çok teşekkür ederim güzel yorumlar için...


Benim yaklaşık 3 senedir parmaklarımı ısırma huyum vardı.Bir kaç doktora daha gitmemiştik sonra bir tanıdığımız Salih abiyi önerdi oraya gittik.İlkte çok sıkıcı geliyordu EMDR'den sıkılmıştım sonra gerçekten çok faydası varmış.Her gittiğimiz de parmaklarımın fotoğrafını çekiyordu son seansta ilk fotoğrafa baktım gerçekten farka ben bile inanamadım. Uzm.Psk Salih Deniz'e çok teşekkür ediyorum benim parmaklarımı gerçekten görünmez halden EMDR yöntemiyle gayet iyi bir hale getirdi Salih abimle bir tedaviden daha çok dertleştik de diyebiliriz. 6-7 seansta parmaklarımın yaralarını düzeltmeme yardımcı oldu

Psk. Salih Deniz

Hayatında başarılar dilerim Akifcim.


D

Salih beyle birkaç ay önce yoğun şekilde takıntı problemleri yaşadığım bir dönemde tanıştım. Takıntılarımın başında da gürültü geliyordu.Bu problem o denli büyüktü ki günlük hayatıma sağlıklı bir şekilde devam edemediğim gibi geceleri de iyi uyumamı engelliyordu. Öyle ki en ufak gürültüde depresif hale geliyor ve ortamı terketmek zorunda kalıyordum. Salih Bey bunun için EMDR terapisinin uygun olabileceğini söyledi ve başladık.Daha ilk seansın sonunda sorunumun aslında ne olduğunu öğrenmiştik.Gerçekten çok etkileyiciydi.bir kaç seans ve bir takım ev ödevleriyle problemimi gerçek anlamda çözdük.Bunun üzerine ablam da araba kullanma fobisi için yine Salih Bey den EMDR terapisi aldı ve yine bir kaç seansın sonunda onun sorunu da ortadan kalktı.Kendisine bu anlamda çok şey borçluyuz.Bizim gibi sıkıntıları olanlar için doğru adres olduğunu düşünüyorum.Ayrıca doktor hasta ilişkisi anlamında da son derece samimi.

Psk. Salih Deniz

Teşekkürler yorum için Duygu hanım. Hoşçakalın.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Salih Deniz, 1975 İstanbul doğumludur. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuş, yüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Özgül Fobi
  • Sınav Kaygısı
  • Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
Tümünü göster