Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
10 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Herkese acil şifalar,
  Daha önce de 2012 yılında yine buradan yazmıştım Seçkin bey..Ne diyebilirim ki..Annem Melahat Akıcı sanırım en eski hastalarından sadece biri. Biz kendisiyle Ege Üniversitesin' deyken tanıştık şimdi o nereye biz oraya fark etmez. Eğer lenfoma teşhisi konulduysa, korku ve panik içindeyseniz Seçkin beye gidin ve yaşadığınız her şeyi unutup kendinizi önce Allah' a sonra ona bırakın.Şu an kendim de meme ca hastasıyım herkesin yaşadıklarını az çok biliyorum inanın Seçkin bey titizliğiyle, teşhis ve tedavisiyle acaba sorusunu aklınıza getirmeyeceğiniz kişi.
  Önce Allah' a sonra Seçkin beye sonsuz teşekkürler.
  Hocam Allah' ta size, ailenize ve tüm sevdiklerinize uzun ömürler versin ki daha nice insana şifa verin.
  Saygılarımla.
  Müge Eroğlu

 • Hayatıma en güzel dokunuşları yapan, bu zorlu süreci kaliteli bir şekilde yaşamak için elinden geleni yapan bir doktordur.İşini ciddi titizlikle yaptığı için, sonuç ne olursa olsun kendimi güvende hissetmemi sağladı.Yarı uyumlu ilik naklim, sayesinde çok rahat geçti.Geçmeseydi bile, tüm tedbirleri aldığı için gene de şükrederdim, SeÇkin Hocamın hastası olduğum için

 • Seçkin bey, annemin foliküler lenfoma hastalığını tedavi etti ve sonrasında da idame tedavisi ve takip süreçlerinde çok titiz, dikkatli yaklaşımlarıyla annemin sağlığına kavuşması ve korumasını sağladı.
  Kendisinin bilgi ,titizlik,ciddiyet ve insani olarak verdiği desteğe minnettarız.Kan hastalıklarında lösemi,lenfoma gibi hastalıklarda kendisini kesinlikle ve ısrarla tavsiye ediyorum.Bu tür hastalıklar kişi ve yakınları için çok zor süreçlere sebep oluyor.Ama Seçkin Bey'in tedavi ve tavsiyelerine uyun , yapılabilecek ne varsa emin olun yapılacaktır.

 • Saygı Değer Prof.Dr.Şeçkin Çağırgan ve Yardımcı Doçent Doktor Serkan Ocakcı beyfendileri iyiki tanımışım.Hayattan kopmak üzereyken benim imdadıma yetiştiler. Kendilerine ve ekibine şükran ve saygılarımı sunarım. Bilgi ve kişiliklerine , bana gösterdikleri yakın alakaya çok teşekkür ediyorum. Şimdi sağlığıma kavuştum. Benim gibi LENFOMA HASTALARININ Değerli Seşkin Hocamıza ve Ekibine teslim olmalarını öneririm. Bana verdiğiniz emeklerden dolayı sizlere minnettarım. Emekli Öğretmen Mehmet Özata ve Eşim Nesibe Özata. 14.04.2015

 • Merhaba. Şeykin Bey ile 18 yaşında tanıştım. Tanışmanın ardından hemen tedavi başladı ve toplamda 9 ay sürdü. Şüphesiz kendisi mükemmel bir doktor. Hem benim hem de diğer hastaların şifası için ne emekler verip onlara yardımcı olduğuna şahit oldum. Kendisine mesleki hayatındaki başarılarının devamını ve yaşımında da mutluluklar dilerim.

 • ben lenfoma hastası Aysen Ç. dokorum Seçkin Bey ile medikal park hastanesinde tanıştım.iki yıllık tedavide bir sonuç alamamıştım.Fakat Seçkin Bey'in tedavisi sonucunda iyleştim şimdi çokk iyiyim TEŞEKKÜR EDERİM...!

 • SAYIN OKURLAR , ÖNCELİKLE HEPİNİZE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİYOR VE YÜCE RABBİMİZİN DERTLERİNİZE ÇARE BULMASINI CANI GÖNÜLDEN DİLİYORUM. BEN 51 YAŞINDA , MİYELOM TANISI KONULMUŞ BODRUM'LU VE EGELİ BİR HASTA OLARAK, PROFESÖR DOKTOR SEÇKİN ÇAĞIRGAN BEYEFENDİYİ ÇOK ÖZEL , GÜZEL VE ÜSTÜN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİNE SAHİP BİR İNSAN VE HEM DE ÇOK AMA ÇOK İYİ BİR DOKTOR OLARAK TÜM TANIDIĞIM VE TANIMADIĞIM HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. KENDİSİNİ İLK GÖRDÜĞÜM VE TANIDIĞIM HAZİRAN 2013 TARİHİNDEN BUGÜNKÜ TEDAVİ SÜRECİME GELDİĞİM 5 AY İÇERİSİNDE,HEM POZİTİF YAKLAŞIMI,HEM DOĞRU TEDAVİ YÖNTEMLERİ VE DE SICAKLIĞINI HİSSETTİRDİĞİ O GÜZEL KALBİYLE , HASTALIĞIMI YENMEMDE BANA ÇOK CİDDİ BİR MANEVİ DESTEK VERMİŞTİR. PROFESÖR DOKTOR SEÇKİN ÇAĞIRGAN BEYEFENDİYE, VE EKİBİNDE BULUNAN O DİĞER GÜZİDE DOKTORLAR , YARDIMCI DOÇENT SERKAN OCAKÇI BEYEFENDİYE, YARDIMCI DOÇENT DOKTOR SELDA KAHRAMAN HANIMEFENDİYE,DOKTOR TURGAY ÖZEK BEYEFENDİYE,KİT ÜNİTESİ SORUMLU HEMŞİRESİ CEYLAN ACARLAR HANIMEFENDİYE, HEMŞİRE GÜLFER ÖZGÜR HANIMEFENDİYE VE AFEREZ BÖLÜMÜNDEKİ MELİHA HEMŞİREYE VE MEDİCAL PARK KARŞIYAKA İZMİR HASTANESİ İLİK NAKLİ BÖLÜMÜNDE ÇALIŞAN TÜM GÜZEL HEMŞİRE VE ÇALIŞANLARINA BANA VERDİKLERİ EMEKLERİ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYOR ,SEVGİLERİMİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.

 • Lenfoma hastası olarak uzun süre doktor aradık. Bu arama tabi hem korku hem de panik içerisinde gerçekleşti. Ege Üniversitesi'nde Seçkin Bey ile tanıştık. Kendisini iyi ki bulmuşuz. Hastalığın tedavisini oldukça titizlikle sürdüren, aldığı kadarlara güvenilen bir hekim. Örnek tomografide çıkmayan kitleyi kendisi el ile muayenede çıkarmıştır ve ardından çekilen 2. tomografide kitle bulunmuştur. Hekimimize gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Kendisinden Allah razı olsun. Teşekkürler Seçkin Hocam.

 • Hastaliğımın başından sonuna kadar uyguladığı tedavi ve hastasına gösterdiği ilgi nedeniyle minnettarım.Teşekkürler..Yaşadığım deneyiminim müsbet neticelenmesi, gelecek hastalar için iyi bir örnektir.

 • 28.01.2012 tarihinde gönderilen yorum, değerlendirme süreci sonrasında kaldırılmıştır.

 • selamlar... seçkin bey ile tanıştığımızda 18 yaşında idim ve hastalığımın tedavisi için gönderildiğim ege üniversitesi hastanesinde hemotoloji polikliniğinde kendisi ile tanışmamız ve tedaviye başlamamız sonrasında yaklaşık 9 ay kadar tedavi sürecim sürdü ve kendisinin çok iyi bir dr olduğunu ve şahit olduğum çok hastaya şifasında yardımcı olduğunu biliyorum.kendisinin yaşamında mutluluk ve mesleki hayatında daha çok başarılarının devamını dilerim...umarım beni hatırlar kendisi ...

Bu doktor musunuz?

175

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın