Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Yelki Mahallesi, Atatürk Caddesi No:14-B, Güzelbahçe, İzmir
Denta Yelki

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Endodonti Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Dt. Seda Arslan Istanbul Universitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve Gazi Üniversitesi Diş


İlgi alanları

  • Diş Ağrısı
  • Diş Çürükleri
  • Gömülü Dişler
Tümünü göster

Hizmetler


Yelki Mahallesi, Atatürk Caddesi No:14-B, İzmir

Denta Yelki

9 hasta yorumu

Genel skor

S

Yaptığı tedaviden memnun kaldım. Kanal tedavisi ile ilgili gittim ama normal dolgu da yapıldı dişime.Tedaviden sonra da hiçbir sıkıntı yaşamadım.Hala devam ediyorum gitmeye.Çok iyi bir doktor.Herkese tavsiye ederim.

B

Hizmet verdiği kliniğe gidiyordum ama Seda Hanım ile yeni tanıştım.Kanal tedavisi ve dolgu yapıldı. Eli çok iyiydi.Memnun kaldım.Hiçbir şikayetim olmadı.Samimi ve ilgili biri.Dolguları nasıl yapacağını anlattı, nasıl kullanmam gerektiğini, diş temizliği yaptı. Hepsinde bilgilendirdi.Ben herkese söylüyorum memnuniyetimi.Herkese tavsiye ediyorum.

A

Çok memnun kaldım kendisinden. Seda Hanım çok başarılı bir doktor.Kanal tedavisi için gittim. Dolgu işlemi için de farklı bir doktorumuz yardımcı oldu.Çok memnunum, çok beğendim. Bundan sonraki kanal tedavisiyle ilgili önerileri dikkate alacağım.Konusunda çok iyi olduğunu duymuştum.Benim dişlerim biraz da sorunluydu.Beni hırpalamadan tedavi uyguladı. Steril alanda çalışıyor, ortamı çok güzel. Bir sıkıntı yaratmadan, tekrar ağrı hissetmeden bir seansta bunu halletti.

A

Ben memnun kaldım Seda Hanım'dan. İlgilendi benimle.Diş ağrısı şikayetiyle gittim.Dişlerimde çürük olduğunu düşündüm ama kendisi diş temizliği yaptı.Dişimde çürük olmadığına beni ikna etti.Diş temizliğinden sonra rahatladım.Yaklaşımı güzel, güleryüzlü ve ilgili biri kendisi.Başka hastalara da tavsiye ederim.

A

Seda Hanım'ı internetten buldum. Kanal tedavisi ile ilgili uzman olduğunu öğrendim. Kanal tedavisi yapıldı ve memnun kaldım.Hem ilgili, hem de güzel çalışıyor.Tavsiye ederim başka hastalara.Yaklaşımı gayet iyiydi, samimiydi. Her konuda yardımcı oldu.Hiçbir sıkıntı yaşamadım.

O

Sıkıntılı bir dişim vardı.Şiddetli bir ağrıyla kendisine gittim. Kısa sürede kalıcı bir şekilde çözdü.Daha önce başka bir doktora gittim.Kanal tedavisi yaptı ama Seda Hanım'ın yaptığı kanal tedavisi ile düzeldi.Normalde ben doktorlardan çekinirim ama kendisi iyi biriydi.Yeterli olarak da bilgilendirdi.Şiddetle herkese tavsiye ederim kendisini.

T

Çok memnun kaldık kendisinden.Gittiğimiz klinikte tesadüf olarak görüşme sağladık.Kanal tedavisi ile gittik ve memnun kaldık.Tedavisi güzeldi.Yaklaşımı gayet iyiydi, bilgilendirmeler yaptı.Başka hastalara da tavsiye ederim kendisini.

S

Ben çok memnun kaldım. Gayet iyi bir diş hekimi. Herkese de tavsiye ediyorum.Başka bir hekim tarafından kanal tedavisi yapıldı onun kontrolüyle ilgili gittim.Çok iyi, çok sıcakkanlı, açıklamaları yeterli ve tatmin edici.Bence iyi bir diş hekimi.Sadece hekimlik olarak değil insan olarak da çok iyi biri.

V

Kesinlikle çok çok fazlasıyla memnun kaldım.Kesinlikle herkese de tavsiye ederim. Kanal tedavisi ve dolgu işlemi yaptırdım.Hiç erinmeden, fazlasıyla uğraştı. İki gün boyunca kahrımızı,nazımızı çekti sağolsun.İletişim açısından iyi bir doktor. Fazlasıyla bilgilendirmeler de yaptı.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Dt. Seda Arslan Istanbul Universitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve Gazi Üniversitesi Diş


İlgi alanları

  • Diş Ağrısı
  • Diş Çürükleri
  • Gömülü Dişler
Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj