Uzm.Dr.

Selami Altuntaş

Beyin ve sinir cerrahisi

5 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • Özel Echomar Hastanesi

  Müftü Mah. Çetin Apatay Bulvarı No:18, Ereğli
  67300 Zonguldak

  80
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Daha az 5
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Bir yıl önce Sayın hocam tarafından bel fıtığından ameliyat oldum. Ameliyattan 3 ay sonra sahalara döndüm ve futbol ile voleybol oynamaya başladım. Ben böyle bir şey görmedim. Ellerine sağlık güzel insan.

 • çok memnunum

  karedeniz Ereğli ve Zonguldak civarındaki en iyi beyin ve sinir cerrahıdır çok hastanın hayata dönmesini Sağlamıştır hem duyduğum ve gördüğüm budur tabi bunun yanında insanlık açısındanda bulunmaz bir hekim

 • çok memnunum

  benim ikinci ameliyatım daha önce bartında oldum ağrılarımın geçmesi bir ayı buldu ama bir hafta önce ikinci kez ameliyat oldum selami beye nasıl teşşekkür edeceğimi bilmiyorum allah ondan razı olsun hiç ağrısız bir ameliyat geçirdim kesinlikle hekimlikte bir numara herkese tavsiye ediyorum hocam iyiki varsınız cok teşekkürler

 • çok memnunum

  1997 Yılında Haseki Hastanesinde çalışırken tevafuken tanıştık. Hastamızla çok yakından ilgilendi. Diğer hastalarla da yakından ilgilendiğini farkettim. Çok memnun kaldım. Halen ona duacıyım. Allah sayılarını artırsın!

 • çok memnunum

  karedeniz Ereğli ve Zonguldak civarındaki en iyi beyin ve sinir cerrahıdır çok hastanın hayata dönmesini Sağlamıştır hem duyduğum ve gördüğüm budur Allah Doktorları başımızdan eksik etmesin.