Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Beyin Ve Sinir Cerrahisi
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Selami Altuntaş
Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Hasta değerlendirmeleri:

5 görüş

  • Bir yıl önce Sayın hocam tarafından bel fıtığından ameliyat oldum. Ameliyattan 3 ay sonra sahalara döndüm ve futbol ile voleybol oynamaya başladım. Ben böyle bir şey görmedim. Ellerine sağlık güzel insan.

  • karedeniz Ereğli ve Zonguldak civarındaki en iyi beyin ve sinir cerrahıdır çok hastanın hayata dönmesini Sağlamıştır hem duyduğum ve gördüğüm budur tabi bunun yanında insanlık açısındanda bulunmaz bir hekim

  • benim ikinci ameliyatım daha önce bartında oldum ağrılarımın geçmesi bir ayı buldu ama bir hafta önce ikinci kez ameliyat oldum selami beye nasıl teşşekkür edeceğimi bilmiyorum allah ondan razı olsun hiç ağrısız bir ameliyat geçirdim kesinlikle hekimlikte bir numara herkese tavsiye ediyorum hocam iyiki varsınız cok teşekkürler

  • 1997 Yılında Haseki Hastanesinde çalışırken tevafuken tanıştık. Hastamızla çok yakından ilgilendi. Diğer hastalarla da yakından ilgilendiğini farkettim. Çok memnun kaldım. Halen ona duacıyım. Allah sayılarını artırsın!

  • karedeniz Ereğli ve Zonguldak civarındaki en iyi beyin ve sinir cerrahıdır çok hastanın hayata dönmesini Sağlamıştır hem duyduğum ve gördüğüm budur Allah Doktorları başımızdan eksik etmesin.