Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Şemsi Tebrizi Mahallesi Şerafettin Caddesi No:95, Karatay
Özel Konya Hospital

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

Yapı Kredi Sigorta

Güneş Sigorta + 7 daha fazla


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.Daha önce Özel Nakipoğlu Bilgi Hastanesi, Çumra Devlet Hastanesi gibi kurumlarda görev yapmıştır.


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

4 hasta yorumu

Genel skor

K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Yıllardır gittiğim ve çocuk doktoru olarak %100 güvendiğim ailemizin doktoru güzel insan,2003 doğumlu oğlumun 1 yaşından itibaren doktoru olur kendisi,şu anda 2006 doğumlu kızımın da doktoru olmaya devam ediyor ve gerçekten çok ama çok iyi bir doktor ilgili nazik ailemizin bir Ferdi oldu teşekkür ediyorum şeref beye

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Genel muayene

Bebeğimi ilk kez götürdüğüm ve bundan sonra da hep götüreceğim bir doktor oldu kendisi.İlgiyle alakayla dört dörtlük muayene etti kızımı.Ben sormadan söyledi çoğu şeyi.Alanında tecrübeli olduğu her halinden belli.İşini severek ve doğru dürüst yapan insanlara ihtiyacı var bu ülkenin.

F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Konya Hospital Cocuk hastaligi

Bence cok iyi bi doktor cokda ilgili benim buyuk oglum hep bu doktorda muayene oldu ve hep cok ilgiliydi kucuk oglumuda seref beye goturdum cocugumun rahatsizliginin teshisini koydu bronsiti var bu cocugun nasil olurda biseyi yok deyip gonderirler dedi. Bizi tip fakultesine yonlendirdi seref beye goturmeden once hic bi doktor bilemedi dogum evinde bile biseyi yok dediler ama cocugum cok kotuydu. Seref bey iyi bi doktor ilgili vede hic konusmayan biri degil bilgi veren sizi dinleyen bi doktor Allah razi olsun Seref beyden

A

Şeref Bey Oğlumuz ilk doğduğunda kontrol amaçlı gelmişti. Daha sonraları da muayene ettirmek için gittik. İşini severek yapmayan, çocuklara ilgi göstermeyen, lafları ağzından cımbızla çıkaran birisidir. Bizim ilk çocuğumuz olmasına rağmen hiç bir bilgi vermedi, bizim sorduğumuz sorulara da eğreti şekilde cevap veren bir doktordur. Dediğim gibi mesleğini sevmediği kanatine vardık. Pek yararını göremedik. Tavsiye etmem.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.Daha önce Özel Nakipoğlu Bilgi Hastanesi, Çumra Devlet Hastanesi gibi kurumlarda görev yapmıştır.


Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar