Op. Dr.
Şirin Aydın
Kadın Hastalıkları Ve Doğum
·
Daha fazla
uzmanliklar hakkinda
Seyhan 1 adres
Özgeçmiş
Op. Dr. Şirin Aydın, Adana Anadolu Lisesi ve sonrasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.
Etlik Zübeyde Hanım Doğumevinde gebelik takibi ve doğum konusunda ihtisasa başlayıp, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında uzmanlığını tamamlamıştır.
Şuan Başkent Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama Ve Araştırma Hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir
Başlıca İlgi Alanları
- Erken Doğum
- Rahimde Polip
- Polikistik Over Sendromu (PKOS / PMOS)
- Rahim İçi Miyom
- Kist
- +25 a11y_sr_more_diseases
Görülen hasta/danışanlar
Hizmetler
Başlıca Hizmetler
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu
Gazi Paşa Mahallesi Baraj Caddesi No:7, Seyhan
Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan Hastanesi
Diğer Hizmetler
Randevu
Gazi Paşa Mahallesi Baraj Caddesi No:7, Seyhan
Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan Hastanesi
Adres
Gazi Paşa Mahallesi Baraj Caddesi No:7, Seyhan 01040
Uygunluk
Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil
Kabul edilen sigortalar
Sigortalar kabul edilir ancak kapsam konuma ve hizmete göre değişir, rezervasyon adımında onaylayın!
-
Allianz Sigorta
-
Demir Hayat Sigorta A.Ş.
-
Axa Sigorta
-
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)
-
Halk Bankası A.Ş. Mensupları
Görüşler
2 görüş
-
F
f....k
Şirin Hanım, rahim ağzı kanseri belirtileri ile gittiğimde bana titizlikle ve ilgiyle durumu açıklayarak, hangi yolları izlememiz gerektiğini detaylıca anlattı. İyi bir şekilde beni muayene etti. Çok memnun kaldım
• Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan Hastanesi • Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu •
-
Y
ya...
Ben dış gebelik denilerek başkente geldim. Doktor şirin hanımı önermişlerdi, önce ilaç tedavisi denedik, ilaç tedavisi dış gebeliğimi yok etmeyince acil olarak beni ameliyata aldı. Durumum hakkında her zaman ayrıntılı bilgilendirdi. Başarıyla ameliyatım gerçekleştirdi. Kendisine buradan çok teşekkür etmek istedim.
• Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan Hastanesi • Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu •
Sıkça Sorulan Sorular
-
Şirin Aydın isimli uzmanın ana uzmanlık alanları nelerdir?Şirin Aydın, Kadın Hastalıkları Ve Doğum. Size Şirin Aydın tarafından sunulan hizmetlerden bazılarını gösteriyoruz: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu, Randevu.
-
Şirin Aydın adresi nerede?Şirin Aydın şuradaki hasta / danışanları görüyor: -
- Gazi Paşa Mahallesi Baraj Caddesi No:7 Seyhan
-
Adresine gitmek zorunda kalmadan Şirin Aydın isimli uzmanla online görüşebilir miyim?Hayır, şu anda Şirin Aydın online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
-
Randevunun sonunda Şirin Aydın isimli uzmana ödeme nasıl yapılır?Şirin Aydın, şu ödeme yöntemlerini kabul eder: Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi.
-
Şirin Aydın isimli uzmandan nasıl randevu alabilirim?Şirin Aydın bu adreste hangi saatlerin uygun olduğunu henüz belirtmedi. Takvimde hangi saatlerin müsait olduğunu öğrenmek için doğrudan Şirin Aydın ile iletişime geçmenizi öneririz.
-
Hastalar / danışanlar Şirin Aydın hakkında ne düşünüyor?Toplam 2 hasta / danışan, Şirin Aydın hakkında dürüst ve gerçek bir görüş bırakarak ona ortalama 5 yıldız (5 üzerinden) verdi.
-
Şirin Aydın hangi sigortaları kabul ediyor?Şirin Aydın tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; Allianz Sigorta, Demir Hayat Sigorta A.Ş., Axa Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
- Seyhan bölgesinde Anadolu Sigorta kabul eden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanları
- Seyhan bölgesinde SGK kabul eden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanları
- Seyhan bölgesinde Demir Hayat Sigorta A.Ş. kabul eden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanları
- Seyhan bölgesinde Axa Sigorta kabul eden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanları
- Seyhan bölgesinde Ak Sigorta kabul eden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanları