Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

21 hasta/danışan görüşü

Genel skor

F
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Ani İşitme Kaybı nedeniyle gittiğim Marmaris Ahu Hetman hastanesinde Sayın Prof.Süleyman Candan’ın değerli bilgileri, yönlendirme ve tedavi sürecinde gösterdiği ilgi için sonsuz teşekkürlerimle.Sayın hocam harika bir insan, kesinlikle tavsiye ederim.

E
Doğrulanmış
Konum: Süleyman Candan Muayenehanesi Diğer

2005 yılında burnumdaki polipleri aldırdım. dünyaya yeniden gelmiş gibi oldum Tekrar nüksedebileceğini söyledi. 2013 de poliplerim azınca tekrar ameliyat oldum kendisine. O gün bugün hiç bir şeyim kalmadı. Şu an sol kulağımda duyma kaybım var.. Ama bulamıyorum Süleyman beyi. Fakat araştıtp bulacağım ve Fizan'da olsa muayeneye gideceğim ... Kendisine sağlıklı bir ömür diliyorum.

B
Doğrulanmış
Konum: Süleyman Candan Muayenehanesi Diğer

1 yıl önce Burun ameliyatı oldum burnumda kalıcı iz bıraktı.ayrıca nefes alamıyorum. Horlaman geçecek dedi geçmedi, daha kötü oldu; ayrıca sürekli burunumu çekmem gerekiyor ameliyattan beri, asla koku alamıyorum. görsel olarak burnumun üstünde yara izi kaldı..

E
Doğrulanmış
Konum: Süleyman Candan Muayenehanesi Diğer

30 Ocak 2018'de Süleyman Candan'a revizyon rinoplasti ameliyatı oldum. Kuzenim için muayeneye gittiğimizde kendisinden bakmasını rica ettim ve burnuma baktığında acil ameliyat gerektiğini söyledi ve 1 hafta sonra ise ameliyata alındım. Burun eğriliği sebebiyle ameliyat olduğum halde tamponlarım alındığından itibaren hiçbir şekilde nefes alamamıştım fakat durumumu göz önüne alınarak planlayabileceği en iyi ameliyatı planladı. Ameliyat sonrasındaki sürecimde ise oluşan her komplikasyona acil müdahalede bulundu. Alerjim için ise hala tedavi desteği vermeyi sürdürüyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

I
Doğrulanmış

Oğlum dogduktan sonra sürekli hırıltısı vardı ve devamlı hasta olan bir bebekti gezmedigimiz dr kalmadı en son tavsiye üstüne Şişli'de bir alerji uzmanına gittik ve bebeğim de astım olduğunu söyledi yaklaşık bir buçuk yıl astım ilaçları fısfısları kullandık,yine tavsiye üstüne Süleyman bey ile karşılaştık ve aynen şu dediğini (10 yıl oldu neredeyse)hatırlıyorum ne astımı be geniz eti var bu çocukta ve geniz etini aldı,o gün bugundur oglum su an 12 yasinda sık hastalandığını bilmem,çocuğuma istanbulun en iyi hastanelerinde teşhis koyamamalarınamı yanarsın boş yere kullandığı astım ilaçlarınamı,Süleyman beyi kesinlikle tavsiye ederim ediyorum da

D
Doğrulanmış

Kendisini tercih etmek benim için isabetli bir karar oldu . çok şükür eski sağlığıma kavuştum , şahsına buradan teşekkür ederim ...

T
Doğrulanmış

10 gün önce konka ameliyatı oldum gayet ilgili bir doktor şu an kontrollere gidiyorum bütün sorularımı cevaplıyor güler yüzlü bir insan tavsiye üzerine gitmiştim ve pişman olmadım gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz

F
Doğrulanmış

4 defa ameliyat oldum Süleyman Bey'e burnumumda ciddi bir yamukluk ve düşüklük ve bir daha da kendisine ameliyat Olmayı düşünmüyorum

E
Doğrulanmış

10.03.2015 tarihinde burun estetiği oldum korkum yoktu beni ameliyattan sonraki süreç korkutuyordu şişlik morluk falan korktuğum gibi olmadı ne ağrım ne sızıntı tabiki de Sülayman hocanın sayesinde cok cok memnun kaldım zaten ilgisi bambaşka bugun 13. gün çarsamba günü bantım cıkcak cok heyecanlığım :)

Y
Doğrulanmış

Sayesinde yeniden doğdum. Büyük bir geniz etim ve kemik eğiriliğimin neden olduğu nefes alamama problemim yüzünden uyku uyuyamaz olmuştum. Nefessizliğin getirdiği faranjit,uyuyamadığım için göz morlukları ve en önemlisi nefes alamadığımdan kaynaklanan anksiyete bozukluğum vardı. Süleyman hoca harika bir kişiliğe sahip, güler yüzlü, cana yakın bir doktor. Ameliyattan önce çevremden gelen yorumlarla kabus gibi bir ameliyat geçireceğimi düşünmüştüm. İyi ki Süleyman hocaya rastladım. Eli çok hafif,amelaiyattan önce bilgilendirmesi ve endişelerimi azaltması beni çok rahatlattı, ameliyat sırasındaki cana yakın tavırları ve espirileri ile kaygımı azalttı ve ameliyattan sonra benimle çok ilgilendi. Aynı soyadı gibi çok candan. Hipokrat yeminini unutmayan ender doktorlardan. Asla maddi kaygısı yok,sadece hastasının iyiliğini isteyen on numara bir insan. Herkese tavsiye ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular