Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

10 hasta yorumu

Genel skor

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kocaeli Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Boyu

Uzun zamandır Boyun Fıtığım vardı. Ortopedik yatak, yastık ile bir dönem idare ettikten sonra Mart ayında bir kaç yerden randevu aldım. Hangisi önce gelirse tahlil yaptırıp sonra FTR yaptırmayı düşünüyordum. Önce fizik tedavi doktoru gördü septomları anlatınca kalbe gönderdi sağlam çıkınca MR istedi. MR sonucunu Beyin ve Sinir doktoruna götürmemi Fizik Tedavilik bir işimin kalmadığını söyledi. Rastgele aynı gün sıra aldım. Hiç tanımadığım Tarkan beyle bu fırsatla tanışmış olduk sonuçlara baktı Pazartesi ye kadar hazırlıkları yap gel iki platin takalım dedi. Kendinden emin tavrı beni gerçekten etkiledi. O an ona ameliyat olmaya karar verdim. Kafama takılan Devlet Hastanesi ile Özel Hastane arasındaki teknolojik imkanların farklı olup olmadığı idi Kendisine sordum. Kesinlikle bir fark olmadığını ve ameliyatımın 2 cm. kesik ile mikro cerrahi yöntem ile 1 saat te yapacağını söyledi. Farklı hastanelerde çalışan tanıdık 5 doktor sonuçlarıma baktı onlarda ameliyat dedi. Bende kararımı verip Tarkan beye ameliyatımı oldum. Gerçekten kusursuz bir iş çıkardığını bu ameliyatı olup internetteki paylaşımları görünce daha iyi anladım. Özetle ameliyattan çıktığım andan itibaren şuan 4.üncü günümdeyim sanki hiç ameliyat olmamış gibi rahat ve konforluyum. Allah bu gibi doktorlarımızdan ve bu imkanları bize sunan devletimizden razı olsun. İyi ki varsınız. Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin.


A

Doktor Tarkan ABAK hocamın KARPAL TUNEL SENDROMU teşhisi koyması neticesinde 20 Eylül 2014 tarihinde sol el bileğimden ameliyat oldum.Şu anda sağlık durumum gayet iyi nekahat dönemimdeyim.Kendisine ve ameliyat hemşiresi bayana ameliyat esnasında göstermiş oldukları çabaya çok teşekkürlerimi sunuyor başarılarının devamını diliyorum.


S

benim annemi ameliyat etmiştiniz seneler önce ama hala toparlanamadı altı kez ameliyat ettiniz yedinciyi yapıcaklar sayenizde bir türlü iyileşemedi sizin hatanız yüzünden yıllardır acı cekiyor şimdi tekrar platin koyucaklar artık sinir sistemi tamamen çöktü hiç kötü anmadım sizi allahtan gelene boynumuz kıldan ince ama lütfen bundan sonra daha dikkatli olun ateş düştüğü yeri yakıyor...


N

üstün doktorluğundan da önce .. üstün insanlıgın için teşkrlr .. TARKAN ABAK.. eşimide benide ağrılarımdan kurtardın.. ellerin dert görmesin:)


O

sayın hocam korkular ve cekingelerle gecirdigim on yıllık bel fıtıgı hastalıgıma tokat devlet hastanesinde 2008 yılında cerrahi mudahalenizle son verdiniz sukurler olsun bedensel ve hatta ruhen saglıgıma kavustum size minnettarım Allah(cc) sizden ve yardımcılarınızdan razı olsun sevgiler ve saygılarımı sunarım...


T

AMELİYATIMI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREN,BENİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTURAN,HASTANENİZDE YATTIĞIM SÜRECE YAKIN İLGİ VE ALAKASINI ESİREGEMEYEN SAYIN DR.TARKAN TABAK BEY'E SONSUZ TEŞEKKÜRLER SUNARIM.HASTANENİZ ABÜNYESİNDE İYİKİ BÖYLE BAŞARILI BİR DOKTORUNUZ VAR. BEL FITIĞI AMELİYATINDAN LÜTFEN KİMSE KORKMASIN.BEN ÇOK İYİYİM AĞRILARIMDAN KURTULDUM


G

ben gülistan denler 2008 yılında beyinkanaması geçirdim sizin sayenizde hayata döndüm sizin sayenizde hayatımda birçok dönüm noktası oldu eğer siz olmasaydınız hayatım şuanda iyiy olmazdı umarım beni tanımışsınızdır adanalı diyordunuz bana size çok teşekkür ederim allah razı olsun :)


D

DR.TARKAN ABAK...DRLUĞUNA SÖYLEYECEK.. SÖZÜM OLMAZ BENİ KORKUNÇ AĞRILARDAN KURTARDI ONA MİNNETTARIM..AMA İNSANLAĞIDA DR.LUGU KADAR GÜZEL.. HASTALARINA İLGİSİ GÜLERYÜZÜ.. ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN..AYRICA TÜM AMELİYAT EKİBİ ARKADAŞLARDAN VE KAT HEMŞİRELERİNDEN DE COK MEMNUN KALDIM HEPSİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM.


V

hastalığımın teşhisi ve beni bu konuda yönlendirmesi hayatımın dönüm noktası oldu benim için.. başka dr. ların senin bir şeyin yok demesi ve gerçeği sayın tarkan abak'ın ilgisiyle gerçek teşhisin meydana çıkması geçirdiğim 7.30 saatlik bir operasyondan sonra hayata dönüşüm için çoookkk tşkr ederimm..başarılarının devamını dilerim..


D

Belfıtıgı ameliyatımı başarıyla yaparak beni sağlığıma kavuşturan sevgili doktorum Tarkan Abak'a ve ameliyat sonrası gösterdigi ilgiye, önce mesleki başarısı sonrada insanlığı icin cok teşekkür ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar