Uzm.Dr.

Tarkan Abak

Beyin ve sinir cerrahisi

9 görüş +ekle

Soru sorun Randevu al Randevu takvimini isteyin

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Doktor Tarkan ABAK hocamın KARPAL TUNEL SENDROMU teşhisi koyması neticesinde 20 Eylül 2014 tarihinde sol el bileğimden ameliyat oldum.Şu anda sağlık durumum gayet iyi nekahat dönemimdeyim.Kendisine ve ameliyat hemşiresi bayana ameliyat esnasında göstermiş oldukları çabaya çok teşekkürlerimi sunuyor başarılarının devamını diliyorum.

 • hiç memnun değilim

  benim annemi ameliyat etmiştiniz seneler önce ama hala toparlanamadı altı kez ameliyat ettiniz yedinciyi yapıcaklar sayenizde bir türlü iyileşemedi sizin hatanız yüzünden yıllardır acı cekiyor şimdi tekrar platin koyucaklar artık sinir sistemi tamamen çöktü hiç kötü anmadım sizi allahtan gelene boynumuz kıldan ince ama lütfen bundan sonra daha dikkatli olun ateş düştüğü yeri yakıyor...

 • çok memnunum

  üstün doktorluğundan da önce .. üstün insanlıgın için teşkrlr .. TARKAN ABAK.. eşimide benide ağrılarımdan kurtardın.. ellerin dert görmesin:)

 • çok memnunum

  sayın hocam korkular ve cekingelerle gecirdigim on yıllık bel fıtıgı hastalıgıma tokat devlet hastanesinde 2008 yılında cerrahi mudahalenizle son verdiniz sukurler olsun bedensel ve hatta ruhen saglıgıma kavustum size minnettarım Allah(cc) sizden ve yardımcılarınızdan razı olsun sevgiler ve saygılarımı sunarım...

 • çok memnunum

  AMELİYATIMI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREN,BENİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTURAN,HASTANENİZDE YATTIĞIM SÜRECE YAKIN İLGİ VE ALAKASINI ESİREGEMEYEN SAYIN DR.TARKAN TABAK BEY'E SONSUZ TEŞEKKÜRLER SUNARIM.HASTANENİZ ABÜNYESİNDE İYİKİ BÖYLE BAŞARILI BİR DOKTORUNUZ VAR. BEL FITIĞI AMELİYATINDAN LÜTFEN KİMSE KORKMASIN.BEN ÇOK İYİYİM AĞRILARIMDAN KURTULDUM

 • çok memnunum

  ben gülistan denler 2008 yılında beyinkanaması geçirdim sizin sayenizde hayata döndüm sizin sayenizde hayatımda birçok dönüm noktası oldu eğer siz olmasaydınız hayatım şuanda iyiy olmazdı umarım beni tanımışsınızdır adanalı diyordunuz bana size çok teşekkür ederim allah razı olsun :)

 • çok memnunum

  DR.TARKAN ABAK...DRLUĞUNA SÖYLEYECEK.. SÖZÜM OLMAZ BENİ KORKUNÇ AĞRILARDAN KURTARDI ONA MİNNETTARIM..AMA İNSANLAĞIDA DR.LUGU KADAR GÜZEL.. HASTALARINA İLGİSİ GÜLERYÜZÜ.. ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN..AYRICA TÜM AMELİYAT EKİBİ ARKADAŞLARDAN VE KAT HEMŞİRELERİNDEN DE COK MEMNUN KALDIM HEPSİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM.

 • çok memnunum

  hastalığımın teşhisi ve beni bu konuda yönlendirmesi hayatımın dönüm noktası oldu benim için.. başka dr. ların senin bir şeyin yok demesi ve gerçeği sayın tarkan abak'ın ilgisiyle gerçek teşhisin meydana çıkması geçirdiğim 7.30 saatlik bir operasyondan sonra hayata dönüşüm için çoookkk tşkr ederimm..başarılarının devamını dilerim..

 • çok memnunum

  Belfıtıgı ameliyatımı başarıyla yaparak beni sağlığıma kavuşturan sevgili doktorum Tarkan Abak'a ve ameliyat sonrası gösterdigi ilgiye, önce mesleki başarısı sonrada insanlığı icin cok teşekkür ederim.