Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Uzm.Dr. Ümit Hazar kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Ümit Bey ile 2011 de tanıştım. durumum çok kütüydü. tüm doktorlar ameliyat diyordu biri izik tedavi verdi daha kötü oldum yerimden kalkamıyordum eşim beni sağdan sola çeviriyordu yürüyemez oldum son aşamalarda kitlendim. o acıyı anlatamam hatta bir bacağımda incelme bile olmuş ölmek için dua edecek kadar büyük bir acıydı. Ümit bey'i internetten bulduk fatsada görevdeydi eşim arabaya zor bindirilip götürdüler Orduya muayene eder etmez ne ameliyatı dedi şu doktorlara çok kızıyorum her şeye ameliyat diyorlar. muayenesi sonucunda omurgamda problemli yeri buldu ve bir iğne yaptı ardından 3 gün lazer tedavisi ve biraz belime krem. hiç birşeyim kalmadı doğum bile yaptım. ağrımdan eser yok. Allah razı olsun bin kere Başarılarının devamını ve sağlılkar dilerim kendisine. Ayrıca çok ilgili ve kibar bir hemşiresi vardı.

  • aniden boynum tutuldu..kafamı hiç bir yere döndüremiyor , yatamıyor , uyuyamıyordum..çok acı çekiyordum..bir çok doktora gittim , hiç birinden fayda göremedim.4 kez boyun emarı çekildi.boyun fıtığı olduğu için ameliyat önerildi.en son gittiğim doktor Dr.Ümit Hazar'a gitmemi tavsiye tti..Ümit beye gittim..tam 3 saat ileri teknik bir muayene ile boyun fıtığımın yeri tespit edildi.3 gün fiizk gördüm , lazer verildi..sonuçta Allah nazardan saklasın , eski sağlığıma tamamen kavuştum.2 senedir hiç bir şikayetim yok.hiçbir bir ilaç almıyorum , korunmuyorum.üstelik 15 saat işim gereği bilgisayar başındayım.Allah ümit beyden binlerce kez razı olsun..Hacı babamın duası yeter.

  • Babam bel fıtığı hastasıydı..Nereye götürsem ameliyattan başka çözüm yok dediler..sonra Ümit beyi buldum..Allah razı olsun , 4 günde yatalak babamı ayağa kaldırdı..şimdi babam inşaatlarda çalışıyor.güler yüzü , samimiyeti ve konusuna hakim olan Dr.Ümit Hazar'a teşekkürler..Allah bin kere razı olsun..saygılar..

  • bel fıtığım nedeniyle 7 ayrı doktora gittim..hepsi ameliyat dedi...Allah razı olsun , Dr.Ümit Hazar'a gittim..beni 3 saat muayene ettikten sonra tedavi etti..tamamen iyi oldum..hiç bir ağrım sızım kalmadı..2 senedir inşaatlarda çalışıyorum hiç bir şeyim yok..taş gibi oldum..Allah Ümit beyden razı olsun.

  • Ordu dan bir arkadaşımın eşine uyguladığınız tedavi neticesinde hastamız belindeki ağrılardan ve bacak tutulmasından kurtularak şifa bulmuştur. Diğer doktorın hepsi ameliyat önermişti. ilki varsınız. Yoksa gereksiz bir ameliyat olacaktı. Sağolun var olun.