Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Konya
Doktor Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Adenoid
  • Otitis Media
  • Geniz Akıntısı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

146 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Op.Dr.Zafer Tezel’i tavsiye üzerine duyup gittim. Çok korkarak gitmiştim ama sayesinde burun estetik ameliyatı ile ilgili bütün önyargıları aştım, çok kolay ve güzel bir süreçti çok beğendim eline ve yüreğine sağlık


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Kemikli ve biraz eğri bir burnum vardı görünüşünden memnun değildim zafer hocayı keşfederek ameliyat oldum. Hem ameliyat sırası hemde sonrası çok rahat geçti ağrı sızı olmadı hafif şişlik ve morluk oldu ve çok çabuk iyileşiyor. İyi ki zafer hocayi tercih etmişim artık çok daha güzel bi burnum var onun sayesinde :)


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Op.Dr.Zafer Tezel hocamı tavsiye üzerine Antalya'dan duyup iletişime geçtim ve geldim burun ameliyatı yaptı ve hastalarıyla ilgili, alakali, ve oldukça bilgili tecrubeli bir Dr çok memnun kaldım ve herkese tavsiye edecegim. Teşekkürler Selçuk hastanesi Teşekkürler sevgili Doktorum Op.Dr.Zafer Tezel


D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doktor Muayenehanesi Diğer

Uzun zamandır burnumda eğrilik ve büyük burnumdan şikayetçiydim takii zafer hocaya denk gelene kadar. Gerçekten çok güzel bir burun ameliyatı geçirdim zerre kadarda pişmanlıl duymadım. Morarma olur şişme olur diye ettafınızdan korku yayabilirler ama kesinlikle ne şişme ne morarma pek olmadı. Hocamıza çok teşekkür ederim gözünüz kapalı bir şekilde gidip ameliyat olabilirsiniz.


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

2 hafta önce 13 Aralıkta ameliyat oldum. Burnumda kemer ve nefes alma problemlerim vardı. Senelerdir bu sebeple burun spreyi bağımlısıydım. Şu an da da hem görünüş olarak hem de sağlık olarak çok memnunum rahatça nefes alabiliyorum. Ameliyattan sonra gece hastahanede kalmadım hiç bir ağrım sızım olmadı şehir değişikliği yaptım. Her şey için çok teşekkür ederim.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Gerçekten herkese şiddetle tavsiye edeceğim bir doktordur kendisi cok doğal guzel bir burun estetiği yapti ve ameliyatin ardından yüzümde ne şişlik nede ağrılarım vardı mükemmel bir doktor .


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

2 aralıkta Zafer hoca’ya rinoplasti operasyonu oldum. Tamamen görsel amaçlı gittiğimi düşünsem de meğer burnumda eğrilik de varmış iki saatlik bir operasyon geçirdim. O kadar kaliteli bir süreçti ki. Ne ağrı, ne anestezi sonrası kusma, ne kanama. Ameliyattan iki saat sonra gayet stabil durumdaydım. Bi kaç gün sadece şişlik oldu. Sonuç harika. 15 gün geçti ve normal hayatıma çoktan döndüm. Görsel olarak da çok tatmin edici. Kısacası Zafer hoca işinin hakikaten erbabı. Tekniği, cihazları ve kendi yetenekleri bir araya gelince herşey muazzam derecede iyi gitti. Herkese ama herkese tavsiye ederim


Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

25 Kasım 2021 de nefes alamama problemi ve estetik görünüm amaçlı burun ameliyatı oldum. Öncesinde de, ameliyat sonrasında da Zafer Bey’ in ilgisinden çok memnunum. Nefes alma problemim ameliyat sonrası ilk günden düzeldi. Operasyon sonrasını çok rahat, ağrısız geçirdim. Burun estetiğini yüzüme çok uygun yapmış, çok beğendim. Zafer Bey, işinin ehli olduğu gibi güven vericiliğiyle hastayı rahatlatan bir hekimdir. Ayrıca ameliyat sonrası ilgisi son derece yüksektir. Herkesin kendi yüz tipine uygun burun şeklini sorunsuz şekilde yaptığı gibi, nefes alma problemlerini kusursuz şekilde çözüme ulaştırıyor. Ameliyat sonrası morluk, şişkinlik, ağrı, sızı, burun içine tampon gibi zorluklar yaşanmıyor. Yıllardır düşündüğüm ve her seferinde ertelediğim ameliyat kararını Zafer Bey’i gördükten sonra hiç tereddüt etmeden aldım. Hekimlik ahlakı son derece yüksek olduğu ve işinde ki profesyonelliği için Türkiye’nin her yerinden ameliyat için tercih edilmektedir.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Uzun zamandır burnumu yaptırmayı düşünüyordum ve çevremde burnunu yaptıran arkadaşlarıma danıştım. çevremde zafer beye ameliyat olan 3 kişi vardı ve birinin burnunun estetik olduğunu bile anlamamıştım. ameliyatının üstünden 1 yıl geçmişti ve çok doğal duruyordu böylece daha da ikna oldum. şimdi de ameliyatımı atlatalı 9 gün oldu ve herkes nasıl bu kadar iyi gözüküyorsun diyor. çünkü normalde cildi çok hassas biri olmama rağmen morarma olmadı sadece ödem ve şişlik çok şükür. beni gören herkes de kime yaptırdın diye sormaya başladı bile. gerçekten harika bir doktor emeğine sağlık :)


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doktor Muayenehanesi Diğer

23 Kasım 2021 de burun estetiği ameliyatı oldum ,Sonuçtan çok memnunum,nefes alış verişim düzeldi ,burun şeklim çok güzel oldu,Uzun araştırma sonucu bu ameliyatı oldum,burun estetiği ameliyatı olmak isteyen herkese tavsiye ederim,Zafer hocamın ellerine sağlık çok teşekkür ederim


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Adenoid
  • Otitis Media
  • Geniz Akıntısı
Tümünü göster

İlgili aramalar