Zühal Arıtürk Atılgan, Kardiyoloji Diyarbakır

Doç. Dr. Zühal Arıtürk Atılgan

Kaydet

Kardiyoloji, Ozon Terapi

7 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Yenişehir, Elazığ Cd. 2/9, Yenişehir, Diyarbakır
Özel Bower Hospital

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. Zühal Arıtürk Atılgan, Özel Batı Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Kalp Yetmezliği
  • Yüksek Tansiyon (Hipertansiyon)
  • Koroner Arter Hastalığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

7 hasta yorumu

Genel skor

C

Zuhal Hanım'ın daha önce çalıştığı hastanede babam rahatsızlandığında götürdüm.Çok güleryüzlüydü.Yakınlarıma da tavsiye ettim.Benim çarpıntım vardı, 2 kez gittim.Gerekli testleri yaptırıp bana ilaç tedavisi uyguladı.Yönlendirmeler yaptı, bilgilendirdi.Sonradan arayıp sordu,durumu takip etti.Kesinlikle herkese öneriyorum kendisini.Hem böyle işini iyi bilen hem güleryüzlü doktorlara ihtiyacımız var.

E

Ben ozon tedavisine gittim, geçen yıl ve bu yıl rahatsızlanmıştm.2 defa çarpıntımla alakalı gittim.Kalp çarpıntım vardı,taşikardi olduğunu söyledi ve tedavisinden çok memnun kaldım.Gittiğimde çok halsizlik, kırgınlık vardı vücudumda.Dizimde problem vardı, düzenli devam ettim.4-5 kez ozon yaptı, vücuduma dinçlik geldi.Daha hareketliyim, yorgunluğum gitti.İlk gittiğimde 40 dakika kadar bilgilendirdi beni, ne olduğunu ve neden yapıldığını anlattı.Yakın olması, birebir benim anlayacağım dilde olayı anlatması, göz temasını kurması,bana güven vermesi çok önemliydi.

M

Ben şehirdışında yaşıyorum, eşimle ilgili tedavi görmüştük ve çok memnun kaldık.Bütün randevularımızda kendisine geliyoruz.Çok ilgili, çok deneyimli, çok sorgulayan, bütün detaylarıyla sorgulayan bir hekim.Daha önce gözden kaçan şeyleri tespit etmesi çok kıymetliydi bizim için.Her sene yaz tatiline denk geldiğimde gidiyorum.Benim çarpıntı problemim vardı.Ben sadece psikolojik olduğunu düşünüyordum ama emin olmak için gelmek istedim.İlaç tedavisi uyguladı Zuhal Hanım.Eşimde yüksek tansiyon, şeker, kalp kası problemi vardı. Hala Zuhal Hanım'ın gözetiminde tedaviye devam ediyoruz.Benim de tansiyon problemim var .Çarpıntıyla alakalı tetkikleri yaptırıyoruz.Ozon tedavisi de gördük. 2 defa 10 seanslık yaptırdım.Ben çok yoğun dışarda çalışan biriyim. Ankilozan spondilit rahatsızlığımdan dolayı çok şiddetli ağrım oluyordu.Onlarla alakalı çok rahatlama oldu.Sürekli dışarda çalıştığım için çok ciddi bağışıklığımı güçlendirdiğini düşünüyorum.Nefes darlığım konusunda çok faydasını gördüm.Çok güleryüzlü ve çok sıcakkanlı biri.Ben normalde hekimlerin yanında gerilirim ama aile ortamında hissettim.Çok pozitif yaklaşımı var. Kötü sonuç bile olsa anlatımı, yaklaşımı, motivasyonuyla korkmuyorsunuz.Çok memnunuz, iyi ki de tanımışız kendisini.Her detayla ilgileniyor.Baştan savmıyor, doğru yönlendirmeleri var. Hastasına çok zaman ayırıyor.Bizi çok özel hissettiriyor.

T

İlgili ve iyi bir doktor, alanında gayet iyi bir doktor.Benim için güleryüzlü ve alanında iyi olması çok önemliydi.Ritim bozukluğuyla alakalı geldim. Holter takıldı ve ölçüm yapıldı.İlaç tedavisi verdi, yürüyüş önerisinde bulundu ve bu sıkıntım geçti.İlgili bir doktor kendisi.Sorduğunuz her soruya cevap alabiliyorsunuz.

N

Eşim kalp krizi geçirmişti, o vesileyle tanıştık.Benim kalp rahatsızlıklarım olmuştu.Hem eşim hem kendim çok memnun kaldık.Hem doktor hem insan olarak çok memnunuz.Eşimi anjioyaya yönlendirdi ve kendisi daha sonra takip etti, ilgilendi.Benim tansiyon sıkıntım da oldu.Kalple ilgili olduğunu düşünerek geldim, gerekli herşeyi yaptı.Kontrol etti.Çok ilgili bir doktor, etrafımızda da herkese öneriyoruz.Alçakgönüllü bir doktor, çok merhametli.Hiç doktor gibi değildi.Çok içten, iyi yürekli bir insan.Hayatımda gördüğüm en iyi insan.

T

Zuhal Hanım'a hastalarının tavsiyesi ile ulaşmıştım.Damar tıkanıklığı şikayeti ile geldim.Küçük varislerim vardı.Durumun büyük olmadığını, kaygı duymamam gerektiğini söyledi.Söylemiş olduğu çorap tavsiyesiyle şu an daha derli toplu oldu varislerim.Kaygılarımı da azaltmış oldum.Ben biraz kaygılı bir insanım, derdini anlatamayan biriyim. Yaklaşımı çok iyi, pozitif enerjisi, iletişimi beni çok rahatlattı. Çok memnun kaldım, herkese tavsiye ediyorum kendisini.

O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Batı Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

Ailede kalp krizi riski olması sebebiyle Özel Batı Hastanesindeki kardiyoliji polikliniğine başvurdum. Konu ile ilgili tüm tetkik be tahliller yapıldı. Çok şükür ki bir şey çıkmadı. Doktorum gerekli uyarı ve bilgilendirmeleri yaptı. Herşey için tşk ederim. Gerek doktoru gerekse hastaneyi herkese tavsiye ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. Zühal Arıtürk Atılgan, Özel Batı Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Kalp Yetmezliği
  • Yüksek Tansiyon (Hipertansiyon)
  • Koroner Arter Hastalığı
Tümünü göster

İlgili aramalar