• Selam Hocam nasılısınız Mersinden yazıyorum. maling evre 4 beyin tümörü genç bir hasta olarak, mersin ünv.20/07/2015 tarihinde amaliyat oldum. belirtiğim tarihten itibaren 8 ml büyüme oldu baş ağrılarım var.dr.şiddetli baş ağrısı olursa tekrar amaliyat dedi her ay mr çekiliyor. amaliyat yerinde sürekli… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Dr. Adem Şengül

  Selamlar
  Teshisiniz Glioblastom ise ameliyat sonrasi kemoterapi ve radyoterapi uygulanmasi uygun olacaktir. Bence Ankara'da deneyimli bir ekibe tedavinizin bundan sonraki bolumuyle ilgili danismaniz… Daha fazla

 • Iy aksamlar
  Benim Babam 3 yildir akciger tümorü. Bu gecen 6 ay büyüme yapti. suan büyüme akcigerden, kalpe dogru büyor. yaptigi suanki tedaviler bitkisel di.
  Isvicrede ikamet ediyorus, ama mahlesef burdaki tadafi cevap vermedi.
  sizler ne onerirsinis . babami türkiyede tedavi yapmay…

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Doktor Bey ile annemin rahatsızlığı (CA) sonucu tanıştık. Kendisinin ilk olarak hem hasta ile ilgilenmesi hem insani özellikleri dikkatimizi çekti. Gerçekten çok özverili ve çalışkan bir insan. Yardımsever ve iyi niyetli bir doktor. Hastanelerde böyle doktorların olması insanı hayata bağlıyor. Gerçekten tesekkurler ediyorum.

 • adem bey sizi tanımıyorum ama kayın valideme bir evladı gibi alakadar olmanız evimizde devamlı konuşulmaktadır,ben umutlu bakmaktayım kayın validem iyleşecek ,gerek dr luğunuz gerekse insani yaklaşımınız bizleri gercekl anlamda duygulandırıdı ve mutlu etti ,size minnatarız .

 • Servisk Ca tanısı ile annem Dokuz Eylül Hastanesi'nde tedavi olmaya başladı. Bu dönemde bizi hiç yalnız bırakmayan ve destekçimiz olan Adem Şengül'e teşekkürü borç bilirim. Annemi 2012 Mart ayında kaybettik. Bu dönem içerisinde doktorumuz bizden hiçbir ilgisini eksik etmedi ve elinden gelen her şeyi yaptı. Umarım bu illet hastalığın çaresi en kısa zamanda bulunur ve diğer insanlar da şifalarına kavuşur. Doktoruma sonsun saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Derya Yekebaş.

 • BENİM ANNEM DOKUZ EYLÜL HASTANESİNDE SERVİSK CA TANISIYLA TEDAVİ OLMAYA BAŞLADI O ARA ADEM ŞENGÜL BENİM DEYİMLE ADEM ABİ.. İYİSİYLE KÖTÜSÜYLE HER AN YANIMDA OLDU SAG OLSUN..ABİM YOKTU AMA DOKTORLUK DEĞİL ABİLİK YAPTI RESMEN ANNEMİ 2012 3 AYINDA KAYBETTİK ELİNDEN GELEN HERŞEYİ YAPAN ADEM ABİM ÇOK SAOL UMARIM BU İLLET HASTALIGIN ÇARESİNİ SEN BULURSUN.BİZ AİLECE SENİN BU KONUDA EN İYİ DOKTOR OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUZ.BİR GÜN KORKUMU YENİP SENİ ZİYARET ETMEK İSTİYORUM...SAYGILARIMLA DERYA YEKEBAŞ

 • 2012 yılının mart ayında konmuş olan meme kanseri teşhisinde, tedavi olduğum doktorlardan belki de en iyisidir kendisi. Mükemmel tıp bilgisinin yanı sıra güleryüzlülüğü ve insani özellikleriyle de birçok doktordan üstün olan sayın Adem Şengül'e teşekkürlerimi sunuyorum. Şuanda sizinde desteğinizle eski sağlığıma kavuştum çok şükür. Herşey gönlünüzce olsun... Ayten Kocabaş.