Doç. Dr.

Ahmet Bülent Kargı

verifiedCreated with Sketch.

8 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 203 profil ziyareti var

1999 yılında İstanbul Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Merkezinden uzmanlığını aldı. Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesinde çalışan Yard. Doç.Dr. Ahmet Bülent Kargı, 2009 yılından… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
8 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • N

  Ahmet hoca cok çok iyi bir doktor iyiki onu tanimisiz sayesinde evimize gülerek döndük allah ondan razı olsun keşke bütün doktorlar ahmet bey gibi olsa bursada bulamadigim degeri onda bulduk iyiki varsınız ahmet hocam artık bizim aile dostumuz oldu :)

 • Z

  Çok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim kimsenin yapamadığı şeyleri yapabilecek potansiyeli olan buralarda harcanan bir doktor çok müteşekkir kaldım bazen diyorum xeşke hep hasta olup bülent beye görünsem o kadar iyi anlatamam

 • K

  Rabbim sizin ömrünüzü uzun etsin size hiç bir zaman zeval vermesin hayata dönmemi önce allahıma sonra size borçluyum yapmış olduğunuz operasyonla bu günleri görmüş oldum ve sağlığıma kavuşmuş oldum sizi çok ama çok öpüyorum başarılarınızın devamını diliyorum.

 • A

  ahmet bey bir hekim den ileri sanki hasta yakını gibi annemle ilğilendi annem şuan benim kadar sağlıklı kendisine teşekür eder meslek hayatında başarılar dilerim.

 • B

  kardaş olmak için bir anadan bir babadan olmak gerekmez A.Bülent Kargı bey kardeşten daha ileri bir sevgiye laik bir doktordur .Kayseride 15.gün ömür biçtiler.Ameliyatşansı vermediler.Ama Pr.doktor YENER KOÇ tarafından yönledirerek beni amaliyatla Önce ALLAHIN sonra her iki doktorumun sayesinde hayata döndürüldüm.Ayrıca devlet araştırmahastahanesinde nefroloji doktoru Metin Sarıkayaya ilğisinden dolayıçok teşekkü ederim.AHMET BÜLENT KARGI beyi anlatmak değil herkesin tanımasını yürekten isterim.Sonsuz sevgilerim bu üç dokturuma ve ekibine olsun.Sonsuz saygılarımla.BEKİR DELİBAŞ

 • B

  SAYIN AHMET BÜLENT KARGI DOKTORLUĞUNUZDAN ÇOK MEMNUN KALDIK TEŞEKKÜR EDERİZ

 • B

  sayın Ahmet Bülent KARGI,size sonsuz saygı ve teşekkürlerimi iletirim.başarılarınızın devamını en içten bir şekilde diliyorum.Bana verdiğiniz değerle yaşama yeniden bağlanmamda yardımcı olduğunuzdan size ve ekibinize sonsuz sevgilerimi iletirim.Ve bu cesareti veren Yener KOÇ hocama da saygılarımı iletir ilgisinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi bildiririm.Medical park yattığım serviste ki bütün hemşirelerime erkek ve bayan hemşirelere ilgilerinden dolayı sonsuz saygı ve sevgilerimi iletirim.Kayseri de 3 ay ömür biçen prof.doktor onada ilgisizliğinden dolayı teşekkür ederim ki sizin gibi doktorları karşıma çıkardı.Ömrü doktor değil Allah ın verdiğini unutmuş.

 • S

  tek kelime harika

Hakkımda

Hakkımda

 • 1999 yılında İstanbul Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Merkezinden uzmanlığını aldı. Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesinde çalışan Yard. Doç.Dr. Ahmet Bülent Kargı, 2009 yılından 2018 yılına kadar Medical Park Antalya Hastanesi'nde görev yapmaktaydı. 2016-2017 yıllarında Altınbaş Üniversitesinde ders vermiştir. Nisan 2018 itibarıyla Doçentlik unvanını alarak VM Pendik Medicalpark ve Gebze Medicalpark Hastanelerinde hizmete devam etmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru
 • Dr. Siyami Ersek Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi, Uzmanlık

Yayınlar

 • Kargi AB. Plantar Sweating as an Indicator of Lower Risk of Compensatory Sweating after Thoracic Sympathectomy. Thorac Cardiovasc Surg 2016
 • Akan M, Ulucay GE, Kargi B, Yildirim S, Akoz T. Combined reconstruction of complex defects of the chest Wall. Scand J Plast Reconstr Surg Hand Surg, 2006; 40: 93-100
 • Oz N, Kargi AB: Esophageal Stenosis as a Cause of Spontaneous Esophageal Perforation J Trauma Treat 2016, 5:3
 • Kargi AB, Demir M, Tasdemir E, Kargi A (2016) Vitamin D Deficiency as a Risk Factor in Non-Squamous Lung Cancer Subgroups - A Preliminary Study. JClin Respir Dis Care 2: 113.
daha fazla

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Hayatın kaynağı oksijen, nefes...İnsanların nefes almasına bir yardımım olur düşüncesiyle bu dalı seçtim.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Çalıştığımız alan, akciğerler, kalp, nefes borusu, yemek borusu gibi hayati organlar içeriyor. Birçok büyük damar ve önemli sinir var sahamızda. Sürekli dikkat, sabır ve soğukkanlılık gerektiriyor.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1-Sonuçlarını hemen görebiliyorsunuz.
2-İnsanların daha iyi hissetmesine ve daha rahat nefes almasına katkıda bulunabiliyorsunuz.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Ameliyat ettiğim çocukların büyüdüğünü görmek beni her zaman çok keyiflendirmiştir. Karışık, zor bir hastayı çözdüğüm zaman, zor bir ameliyat bitince duyduğum mutluluğu tarif edemem herhalde.