Adres

Bahçelerarası Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No:36/Z04-Z04A, Balçova
Özel Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Ahmet Taşar Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nden mezun olmuştur. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalında uzmanlığın...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Katarakt
  • Şaşılık
  • Alerjik göz hastalıkları
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
N
Konum: Özel Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi Katarakt ameliyatı ve akıllı lens

18.Mart.2019 da katarakt ameliyatımı yapıp akıllı lensimi takan Op.Dr Ahmet Taşar'a ilgili ,sevgi dolu,anlayışlı ,sabırlı yaklaşımından dolayı çoook teşekkürler ediyorum ,dünyaya ışıl ışıl rengarenk bakmamı sağladığı için ne kadar teşekkür etsem azdır ,Allah yolunu açık etsin, upuzuuuun ömrün olsun canım doktorum sevgilerimi,selamlarımı,saygılarımı kabul edin lütfen ❤️


A

Araştırarak gittim.Gözde yakını görememe problemim vardı.Bana yardımcı oldu.Çok memnun kaldım.Gayet anlayışlı bir doktor.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.


B

Araştırarak gittim.İyiydi,güzel ilgilendi bizimle.Bilgileri aydınlatıcıydı.Tedaviden ve süreçten memnunum.


S

Aarştırarak gittim.Çok ilgili,alanında uzman,saygılı,hastalarına karşı sıcak ve samimi.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.


J
Konum: Batıgöz Balçova Randevu

Öncelikle Batigoz tertemizdi umarım hep öyle kalır. .randevulu gidince beklemiyorsunuz..Dr sizi görmeden önce göz tansiyonunuza bakılıyor sonra muayene oluyorsunuz gayet ilgili tüm detaylara bakılıyor. .ilk kez gittim 6ay sonra tekrar gidicem çok memnun kaldim..


M

Araştırarak gittim.Kirpik diplerinde bir problem vardı.Verdiği bilgilerden ve teşhisinden memnun kaldım.Bu konuyla ilgili ilaç verdi ve kullandık sorun çözüldü.Tedaviden ve süreçten memnun kaldık.


B

Tesadüfen bulduk kendisini.Kızımı muayene götürdük.Çok ilgililerdi.Verdiği ilaçlar hemen sonuç verdi.Çocuğumuz küçük olduğunu zorlandık gözünü göstermiyordu.Fakat Ahmet Bey ilgilendi bizimle.Muayenemizi olduk.Memnun kaldık.Tavsiyede ederim kendisini.


M

İnternet araştırıken tesadüfen gördüm kendisini.Fazla bir sıkıntım yoktu.Kontrol amaçlı gittim.İlgisi alakası gayet yerindeydi.Yaklaşımı ,karşılaması ilgi ve alakası güzeldi.Doktor olarak herşeyden memnun kaldım.Herkese de tavsiye ederim.


Z

Acil bir doktora ihtiyacım vardı.Gözüm körlük derecesine kadar gelmişti.Muayene oldum ve beni acilen nörolojiye yönlendirdi.Yönlendirmeseydi kör de kalabilirdim.Baya ilgilendi benimle.Hem maddi hem manevi açıdan yardımcı oldu.Memnun kaldım.Herkese de tavsiye ederim.


Y

tek kelimeyle mükemmel bir doktor...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Ahmet Taşar Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nden mezun olmuştur. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalında uzmanlığın...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Katarakt
  • Şaşılık
  • Alerjik göz hastalıkları
Tümünü göster