Alanında ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan Batıgöz Sağlık Grubu, uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekibi ile yurt içi ve yurt dışı merkezlerinde hasta odaklı hizmet vermektedir. Batıgöz Sağ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi

Bahçelerarası Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No:36/Z04-Z04A

35330 , Balçova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Alanında ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan Batıgöz Sağlık Grubu, uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekibi ile yurt içi ve yurt dışı merkezlerinde hasta odaklı hizmet vermektedir. Batıgöz Sağlık Grubu, çıktığı uluslararası kalitede sağlık hizmeti sunma yolculuğunda uzman hekim ve profesyonel ekibi ile yurtiçinde 5 ve yurtdışında yine 5 merkezi ile her gün binlerce kişiye hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Göz Hastalıkları Hizmetleri
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hizmetleri
Göğüs Hastalıkları Hizmetleri
Nöroloji Hizmetleri
Diyetisyen Hizmetleri
Dermatoloji Hizmetleri
Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Hizmetleri
Kulak Burun Boğaz Hizmetleri
Ortopedi Ve Travmatoloji Hizmetleri
Kardiyoloji Hizmetleri
Gastroenteroloji Hizmetleri
Genel Cerrahi Hizmetleri
İç Hastalıkları Hizmetleri
Diş Hekimi Hizmetleri
Radyoloji Hizmetleri
Acil Tıp Hizmetleri

Cihazlarımız

 • Eko
 • Ekg
 • Ultrason

İşlemler

 • Endoskopi

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Fotoğraflar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
38 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Direl Diğer

  Doktor beye gözlerimden lazer operasyonu olmak için bir hekim arkadaşımın önerisi ile gittim. Ayrıntılı fizik muayene sonrası bana uygun olan yöntemi (LASİK) belirledi ve detaylı bilgilendirme yaptı. Çok ilgili ve etik bir hekim. Ameliyat sürecinde çok korkmama rağmen bu süreçte beni çok rahatlattı ve güven verdi sağolsun. Ameliyattan sonraki süreçte ilk bir kaç saat ağrı ve yanma oluyor, daha sonra uyuyup uyandıktan sonra başka şikayetiniz olmuyor. 17 yıllık lens ve gözlük esaretinden beni kurtardığı için kendisine sonsuz teşekkürler. Lazer operasyonu düşünüyorsanız kesinlikle ertelemeyin ve doktor beye güvenin. Keşke daha önce olsaydım diyeceksiniz emin olun


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Direl Diğer

  Mustafa Kemal Paşanın bir sözü vardı Beni Türk Hekimlerine emanet edin diye Murat Hocam sağolsun hayatımı aydınlattı gözlerim ameliyat olalı 5 gün olmasına rağmen çok iyi görüyor adeta küllerimden tekrar doğmuş gibiyim, emeğiniz yadsınamaz başarılarınızın devamını diliyorum Sayın Murat Direl hocam.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Direl Diğer

  7 Temmuz da kontrolleri yapıp aynı gün içerisinde göz lazer ameliyatımı mükemmel bir şekilde yapan Murat hocama teşekkürler. Ameliyat sonrasında hiçbir yanma, batma ve göz yaşı gibi tepkime vermemesi doktorumuzun ne kadar iyi bir çalışma yaptığının en büyük kanıtıdır. Beklentimden çok daha ilgili ve dinleyici bir doktor olduğuna kanaat getirdim. Ameliyatım sırasında ki sakinliği keyif alarak yaptığımız bir hobi gibiydi. Ameliyat sonrası kontrollerinde de aynı ilk gün ki özverili ve insancıl davranışlarından bir şey kaybetmeyen doktorumuza minnettarım.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Direl Diğer

  Sn. Op. Dr. Murat Direl geçen yaz hem benim hemde eşimin gözlerime akıllı mercek taktı. Geçtiğimiz ayda kızımızın gözlerine Relex Smile uygulması yaptı. Aile boyu doktorumuz oldu. Üçümüzünde ameliyatları son derece başarılı geçti. Kendi payıma; yakını ve uzağı göremiyor, gece karanlıkta önümü seçemiyor, yakın gözlüğüm yokken hiçbirşeyi okuyamıyor, altyazılı filmleri izleyemiyordum. Katarakt başlangıcımda vardı. Ameliyat olduğum gün değil kitap telefonuma gelen o minicik mesajları bile görüp okumaya başladım. İnanamadım... Gözlük derdim yok, görme derdim yok. Gözlük temizleyicilerdende gözlük aramaktanda kurtuldum. En güzeli burnumun üstünde bir ağırlık yok ve kendimi gözlüksüz daha genç daha zinde hissediyorum. Yaşam benim için ameliyat olduktan sonra yeniden eskisi gibi oldu. Hepinize tavsiye ederim, hiç beklemeyin, çekinmeyin Murat beye gidin, kendinizi ona emanet edin ve canınız ne zaman ne okumak istiyorsa gözlüğünüz olmadan rahat rahat keyifle okuyun, yazın, izleyin!
  Doktor olarakda insan olarakda biz kendisini çok sevdik, seviyoruz. Murat Beye buradan selam, sevgi ve saygılarımla, kendisine bir ömür minnettarım. Sağolsun, varolsun.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Direl Diğer

  Değerli Murat Hocamıza gittiğimde sol gözüm genetik faktörlü kataraktan hiç görmez durumdaydı. Ölçüm yapılamaz hale gelen gözümün üstüne bir de alerjik bir bünyeye sahip oluşum, bana, gözüme yabancı bir elin dokunacak oluşunun vermiş olduğu istem dışı panik atak halim, sevgili doktorumu hiç yıldırmadı ve şu an bir hafta arayla iki gözümden de ameliyatımı olup, ileri derecede ki katarak, yakın, uzak, astimat hepsinden kurtulup, HD 8 K tv görüntüsüne sahip oldum.
  Sevgili doktorumuza sonsuz teşekkürler


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Direl Diğer

  40 yıldır gözlük kullanan bir göz hastasının, bu da yetmiyor gibi yıllar sonra gözkapağı düşüklüğü ve gözkapağında sarı lekelerin oluşması gibi bir talihsizlikle karşılaşması çok nahoş bir durum olsa gerek. Operasyon düşünmem ve Dr. Murat Direl ile görüşüp karar aşamasına varmam çok sürmedi. Sağolsun beklediğimden çok daha iyisi ile karşılaştım.İyileşme süreci çok kısa sürdü, iz yok denecek kadar az, morluk oluşmadı. Daha ne olsun
  Hem gözkapağı fazlalığından, hem sarı lekelerden kurtararak şimdi hayata çok daha net bakmamı sağlayan Sevgili doktorum Murat Direl'e sonsuz şükranlar.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Direl Diğer

  Daha önce yaşadığımız kötü tecrübelerden dolayı, goz operasyonlarından korkmusumdur. Ancak Murat bey, genç yaşına rağmen konusunda çok bilgi sahibi, araştırmacı ve tecrübeli olmasindan dolayı bana güven verdi. Görmekte çok zorlandığım gözlerim, çok rahat ve kısa sürede yaptığı operasyonla, gözlüksuz ve net olarak dünyayı görebiliyor. Kendisine cok minnettarim ve çok, çok teşekkür ederim.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Direl Diğer

  3 ay önce Murat Bey'in başarılı operasyonu ile 25 yıl sonunda gözlük ve lensten kurtuldum. Her iki gözümde miyop(6,5 - 7) ve astigmat (1,5-2) vardı. Operasyondan sonra ilk bir kaç saat göz yaşarması ve batma oldu ama verilen damlalarla da kısa sürede geçti. Ertesi gün normal hayatıma devam ettim, araba kullanıp işe bile gittim. Sonrasında da batma kızarıklık gibi hiçbir şey yaşamadım. Sorunsuz bir süreçti.
  Hem heyecanınıza, mutluluğunuza ortak olup, hem de sakinleştirip, emin ellerde olduğunuzu hissettiriyor.
  Bu süreçte yanımda olduğu, bilgilendirdiği, benim için en sağlıklı yöntemi seçtiği için tekrar teşekkür ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Direl Diğer

  Acikcasi smile olmadan önce çok karsiydim ama kararimi verdim gozlukten kurtulmak istiyordum artik. Hayattaki en buyuk sanslarimdan birinin murat hoca ve ekibinin oldugunu dusunuyorum o kadar ilgili ve profesyoneldiler ki gercekten emin ellerde oldugunuzu hisediyorsunuz. Ameliyat gunu murat hoca beni kendi arabasiyla hasatneye götürdü çok stresliydim ama ekibin ilgisi beni biraz da olsun sakinlestirdi . Sadece iki gozum toplam da 10 dk bile surmedi başarili bir ameliyat gecirdim ameliyat bile denmez gerci ilk baslarda hafif bi yanma ve batma oldu gozumde ilac verdiler duzenli kullanmam gerektigini soylediler ve her gecen gun daha iyi oldum murat hoca ameliyat sonrasinda da sagolsun hic ilgisini yitirmedi suan 7 ay gecti ve hicbir yanma ve batma yok hepsi gecti bunca yil nasil beklemisim diye kendime kiziyorum simdi dunyaya yeniden gelmis gibi hissediyorsunuz size tavsiyem kendinizi murat hocaya ve ekibine birakin ve hicbirsekilde endise etmeyin Allah razi olsun hepsinden tek tek diyarbakirdan selamlar olsun herkese .


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Direl Diğer

  Murat bey sayesinde 20 sene sonra gözlük ve lenslerden kurtuldum. Korneam ince oldugundan dolayi lazer olamayacagimi ögrendigimde cok üzülmüstüm fakat Murat bey ICL mercek takılarakta gözlüklerden söylediginde hic tereddüt etmeden güvenerek ameliyata girdim. Sabah uyanınca herseyi görebilmesansi verdi yeniden. Senelerce beklediginseyden agrisiz sizisiz yarim saatte kurtulabilmek mucize gibi birseydi. Ayrica plexr soft surgery uyguladi ve 3 günde genclestim.Ayni sekilde annemde, uzak yakin gözlüklerden akilli mercekler sayesinde kurtuldu. Hem Murat beyin hemde tüm çalışanların ilgi ve alakası bizi cok memnun etti. Murat bey isini asla sansa bırakmıyor ve her asamayi bir cok kez kontrolden geciriyor. Asla gerekli olmayanlar seyleri yaptırmıyor ve samimi bir sekilde secenekleei sunuyor. İnsanın bu zamanda güvenebilir doktoru olması büyük bir şans. Ve ben göz kontrolüm icin Almanyadan İzmire bu nedenle seve seve geliyorum. Samimiyeti ve ictenligiyle sadece doktorumuz degil, arkadasimiz, ailemizden biri gibi oldu.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar