Hizmetler

Hakkımızda

Alanında ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan Batıgöz Sağlık Grubu, uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekibi ile yurt içi ve yurt dışı merkezlerinde hasta odaklı hizmet vermektedir. Batıgöz Sağlık Grubu, çıktığı uluslararası kalitede sağlık hizmeti sunma yolculuğunda uzman hekim ve profesyonel ekibi ile yurtiçinde 5 ve yurtdışında yine 5 merkezi ile her gün binlerce kişiye hizmet vermeye devam etmektedir.
Daha fazla bilgi

Cihazlar

 • Eko
 • Ekg
 • Ultrason

Diller

 • İngilizce

Adres

Özel Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi
Bahçelerarası Mah.Mithatpaşa Cad.No:36/Z04-Z04A, Balçova 35330
Özel Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Diğer (İade), Yapı Kredi Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Halkbank Mensupları, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Türkiye Sigorta, Türkiye İş Bankası Sigorta Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (54)

Genel skor

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Aycan Oto Nöroloji Randevusu

  Aycan Hocam ile babamın ani işitme kaybı rahatsızlığı sırasında tanıştık. Bütün endişelerimizi, soru işaretlerinizi ortadan kaldırmak için itinalı, titiz davranması, ilgisi bizi çok rahatlattı. Aklımızda hiçbir soru işareti bırakmadı. İyiki varsınız Aycan Hocam

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zafer Ortan Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Merhaba, Zafer hocaya kızımın ateş ve halsizlik şikayetleri üzerine gittik. Çocuğa olan yaklaşımı ve dili çok nazik. Tedaviye verdiği ilaçları nasıl kullanacağımizi bile defalarca anlattı. Hatta kendisine daha sonra bir sey sormak için bile kolaylıkla ulaştık. Çok detaycı ve bilgili biri.

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Yusuf Altınkaynak Kardiyoloji Randevusu

  Kalbimde iki haftadır devam eden bası hissiyle ilgili kendisine gittim. İlk önce şikayetlerimi dikkatlice dinledi ve notlarını aldı. Daha sonra baya detaylı bir ekokardiyografi uygulaması gerçekleştirdi. Daha sonra da bana durumumla ilgili çok detaylı bilgiler verdi, sadece ihtiyaç olan testleri uyguladı. Aynı günün akşamı kan sonuçlarım çıktı ancak uzaktan geldiğim için telefon numarasını verdi ve sonuçlarımla ilgili beni telefondan bilgilendirdi. Genel olarak kendisinden çok memnun kaldım ve bundan sonra (umarım gerekmez tabi ki ama) bir kalp sorunum olursa Yusuf Bey'i tercih edeceğim.

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Murat Direl Diğer

  Dr.Murat Direl ve ekibine şükranlarımı ifade etmeye kelimeler yetmez. Profesyonellikleri ve güvenceleri, Lazer göz ameliyatıma hazır hissetmemi sağlamada harikalar yarattı.

  26 yıldır ilk kez uyanıp net bir şekilde görebilmek bir mucize, bir rüyanın gerçekleşmesi. Gözlerim çok kötüydü, gözlük veya lens olmadan aynada kendimi bile göremiyordum. Bu sabah 8. katın penceresinden sokağın karşısındaki tabelaları bile okuyabiliyordum. Doğrusunu söylemek gerekirse, suskunum.

  Ameliyattan ve ağrıdan endişeleniyordum ama dürüst olmak gerekirse, HİÇ ACI YOK! Ameliyattan sonra biraz rahatsızlık hissedersiniz ama sadece uyursunuz ve uyandığınızda hiçbir şey hissetmezsiniz.

  Lazer Göz Ameliyatına ihtiyaç duyanlar lütfen daha fazla beklemeyin ve bir an önce Dr.Murat Direl ve ekibiyle iletişime geçin.

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sedat Bayrakçı Randevu

  2 ay önce yüksek ateş ve halsizlik belirtileri üzerine hastanelere gittim ve enfeksiyonun sebebi bulunamadı. Sonra nefes darlığım olmaya başladı. Sedat Hoca’ya randevu aldım. Dinlediği zaman tıbbi bir terimle sağ ciğerimde bir şeyler olduğunu söyledi. Film çekildi ve sonrasında pnömoni geçirdiğimi öğrendim. 1 gün daha geç kalınsa hastanelik olacaktım. 3 gün içerisinde nefes darlığım geçti. Tedavi olduktan 2 ay sonra grip belirtileri gösteriyordum. KBB’ye gittim 5’li sürüntü testi alındı hepsi negatif çıktı. Dr’da çok hafif bir soğuk algınlığı olduğunu söyledi. Ardından çok şiddetli öksürük ve balgam başladı. Yine Sedat Hoca’ya randevu aldım hatta o gün bugün . Hemen tanıdı beni Hoşgeldin dedi. Sırtımı dinledi yine ciğerlere inmiş dedi . Hemen antibiyotiği yazdı. 23 yıllık hayatım boyunca tanıdığım en iyi doktor cümlesini çok büyük rahatlıkla söyleyebilirim. Kendinizi güvende olduğunuzu hissettiren bir doktor. İşinde gerçekten çok iyi. Kendisine minnet borçluyum

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Murat Direl Diğer

  5-6 ay önce eşime tv.mizin renklerinde solma olduğunu, acaba değişim zamanımı geldi? diye düşünüyordum. Aralık ayını son haftası gözlüğümün süresi dolduğu için göz muayenesi için Urla Dev. Has: Göz Pol. gittiğimde iki gözümde katarak olduğunu öğrendim. Çocuklarıma doktor araştırın dedim. Oğlum Murat beyin çok iyi olduğunu ve rendevu oluşturduğunu söyleyince muayeneye gittim. Gördüm ki, kibir ve kaprisi olmayan, sıcak, ilgili ve samimi bir doktorla karşılaştım. gerekenleri ve yapılması gereken herşeyi anlatarak güzel bir elektrik yakaladım. Katarak ameliyatı için kafamda en ufak bir soru işareti kalmadı ve o güveni damarlarım da hissettim. İkinci bir görüşmeye gittiğimde Hasan bey isterseniz bugün ameliyatınızı yapabilirim dediğin de hiç tereddüt etmeden oldum. bir hafta sonra da diğer gözümden oldum. Meğer gördüm ki benim tv.nin renkleri değil benim gözün görüşleri bozulmuş. Şimdi herşey pırıl pırıl. Ellerine sağlık Murat hocam.

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sedat Bayrakçı Randevu

  Sedat bey kesinlikle işinde çok iyi ben bir hasta olarak ve uzunca süredir güvende hissettirecek, gerçekten işini iyi yaptığını hissedip iyileşmemi sağlayacak doktoru ararken sonunda buldum geçmeyen öksürük üst üste acillik olacak kadar nefes darlığı çekerken Sedat beyden randevu aldım son bir umut diye düşündüm ve muayene olur olmaz sırtımı dinlemesiyle ön tanıyı koydu ve tomografiye gönderdi raporda çıkan cümle aynısıydı kesinlikle işinde çok iyi bir doktor az ve öz yaptığı yorumlar tedavi için hastasını önemsemesi bir göğüs hastası olarak harika hissettiriyor artık başka bir göğüs doktoruna gitmeyi asla düşünmüyorum. Birçok yanlış teşhis ve ilaçlar ile daha kötü olmuşken doğru tedavi ile çok ağır geçirdiğim zatürre de ilk kez güzel bir uyku çektim Teşekkürler Sedat bey

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Taşar Diğer

  Babamın katarak ameliyatı için doktor arayisimizda önerildi.Gerek muayene gerek müdahale süreci ve sonrasında gösterdiği özen ve güven gerçekten bizi ve babamı çok mutlu etti.Hastalarina ilgisi , bıkmadan her ayrıntıyı defalarca anlatıp hastasını rahatlaması harikaydı.Bu zor zamanlarda böyle bir doktorla yolumuz kesiştiği için çok mutlu olduk.İzmir çevresinde herkesin tercih ettiği ve önerdiği doktor olması gerçekten haklı bir gurur.İyi kiii varsınız hocam .Sizin gibi doktorlara bizim çok ihtiyacımız var.Emeginize sağlık..

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Cem Güler Böbrek Taşı

  sevgili hocam dr Cem Güler tarafından ikna edilerek önemli bir böbrek ameliyatim gerçekleşti.. Doktorum olmasaydı durumum daha kötü olacaktı.. Beni motivasyon etti..kendisine ne kadar tesekkur etsem azdır.. Başarılarının devamını dilerim...

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Şükrü Özbek Diğer

  Canımmm doktorum insandan ameliyat korkusunu alan ameliyat sırasında bile gülen yüzünü esirgemeyen güler yüzlü doktorum ileri derece olan hemoroiddimden sayesinde başarılı bir operasyonla kurtuldum ne kadar teşekkür etsem azdır bugün yine kontrolüm vardı gittim ve et benlerimide aldırmaya karar verdim bundan sonraki genel cerrahi işlemlerimde ilk tercihim kendisi olucak sizlerde gözünüz kapalı gönlünüz rahat olarak kendisine gidebilirsiniz..

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular