Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Kötekli Mevkii Marmaris Yol Kavşağı, Muğla
Özel Yücelen Hastanesi Muğla

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Histerosalpingografi (HSG)

Rahim Filmi


Hizmetler


Kötekli Mevkii Marmaris Yol Kavşağı, Muğla

Özel Yücelen Hastanesi MuğlaKötekli Mevkii Marmaris Yol Kavşağı, Muğla

Özel Yücelen Hastanesi Muğla

7 hasta yorumu

Genel skor

E
Doğrulanmış kullanıcı

Ne kadar iyi ve tecrübeli bir doktor olduğunu doğumum esnasında bir kez daha anladım. Allah bin kere razı olsun.


Doğrulanmış kullanıcı

Kimsenin yapamam dediği doğumu ben yaparım demesi bile ona güvenmem için çok yeterli bir sebepti.. Ahmet Hoca iyi ki varsın :)


M

Doktor seçimi konusunda çok kararsızdım ve gebeliğimin 4. ayında Ahmet Bey ile tanıştım. Halen kontrollerimi kendisi gerçekleştirmekte ve doktorumdan çok memnunum. Güler yüzlü, başarılı ve sabırlı birisi. Veni Vidi Hastanesi'nde çalışan doktorumu herkese tavsiye ediyorum.


B

ahmet hoca bencede harika bir doktor.ben doktor seçimi konusunda çok sıkıntı çektim hamileliğimin 4.ayında kendisi ile tanıştım iyikide tanıdım .şu an hala kendisinin hastasıyım ve ondan çok memnununum.çok sevecen ve sabırlı bir hekim.şu an veni vidi hastanesinde herkese tavsiye ederim.


Ö

sevili hocam... iyki varsınız işini en iyi şekilde yapan gerçek bir doktor... sizi çok seviyorum


A

ben hastane korkusu olan bi hastanızdım ama bunu ahmet hocayla yendim işini başarıyla ve herşeyden önce severek yapan bi doktor kesinlikle artık tek hastanem çağ hastanesi tabi ahmet hoca olduğu sürece hastanızım çok iyi bi insan böyle insanları kaybetmemek lazım lütfen dikkate alın benim gibi nice hastalar vardır lütfen ahmet zülküf erdemi tercih edin iyiki varsınız hocam türkiyeye sizin gibi hocalar şart çağ hastanesini sahibine sesleniyorum lütfen dikkate alın saygılarımla asiye özen


Y

tesekkurler


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar