Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Yücelen Hastanesi Muğla

Kötekli Mevkii Marmaris Yol Kavşağı

48000 , Muğla ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Gökhun Alpua Diğer

  Ben Rahmi TENLİK. Kars'ta ikamet ediyorum. 18 yıldır tip 2 diyabet hastasıyım. Daha önce 4 anjiyo ve 1 açık ameliyat oldum. Son anjiyomu Iğdır devlet hastanesinde doktor Abdullah Gökhun Alpua hocama oldum. Bu rahatsızlığımdan dolayı damar tıkanıklığı artık kronik hale geldi. Artık yürüyemez hale gelince tekrar doktor Abdullah Gökhun Alpua bey ile iletişime geçtim. Kendisinin artık Iğdır devlet hastanesinden ayrılıp Muğla Yücelen hastanesinde hizmet verdiğini söyledi. İsteğim üzerine beni muayene kabul etti. Kars'tan Muğla ya geldim. Rahatsizligimin sol bacağımda olduğumu söyledim. Yapılan muayenede kalıcı ve sağlıklı bir tedavi istiyorsak 2 bacağımın anjiyo olması gerektiğini belirtti. Yaklaşık bir saat süren bir operasyon neticesinde 2 bacağımada anjiyo yapıldı. Daha önce yapılan anjiyolarimda diz altına inilmemişti. Şimdi iki bacağımada parmak uçlarına kadar açılım sağlandı. Anjiyodan 48 saat gecmesine rağmen daha önce 3 sefer dinlenerek çıktığım binaya tek seferde çıktım. Başta Doktor Abdullah Gökhun Alpua hocama, ekibine, ve tüm Yücelen Hastanesi personeline canı gönülden teşekkür ederim. Allah razı olsun.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Ali Salın Kırık Cerrahisi

  Bir trafik kazası sonrasında Mehmet Ali Salın hocayla yollarımız kesişti. Hocamız 2 ay önce 80 yaşındaki annemin kol ve bacak kırığı ameliyatını gerçekleştirdi. Bir başka kurumda ameliyat esnasında narkoz verilirse hayati riskinin yüksek olacağı söylenmişti. Kırığın konumu dolayısıyla bölgesel anestezi diğer doktorların nazarında çok mümkün görünmüyordu. Dolayısıyla yüksek oranda hayati riski göze alarak ameliyatı gerçekleştirmek ile hiç ameliyat olmayıp başka diğer ciddi problemlerle karşılaşmak arasında kararsız bırakıldık. Yoğun araştırmalar sonrasında Mehmet Ali Salın hocayı bulduk. Kıvrak zekalı, zeki, donanımlı, araştırmacı, yaratıcı, karşılaşılan bir duruma karşı anında farklı alternatif çözümler üretebilen, hastasına karşı anlayışlı, güven uyandıran, emin ellerde olduğunuzu hissettirecek şekilde uygun beden dili de kullanabilen dört dörtlük bir hekim. İşi söz konusu olduğunda hiç taviz vermeden ekibini kararlılıkla yöneten, iradeli, disiplinli, gerekli gördüğü takdirde mesai saatlerinin dışında bile ilgisini hastasından hiç eksiltmeyen bir doktor… Çeşitli kötü senaryolarla gözümüzü korkutan diğer doktor ve pahalı özel hastanelerin riskli bulduğu ameliyatı, ameliyat öncesinde güler yüzü ve motive edici sözleriyle bizi rahatlatarak başarıyla, adeta bir çırpıda gerçekleştirdi. Titanyum takılan kırık kemikler kaynadı, annem yürümeye başladı. Testler normal. Hoca ise süreç tam manasıyla sonuçlanana kadar halen kontrollerini sürdürüp durumunu yakından takip ediyor; ilgisini esirgemiyor. Keşke sadece ortopedi değil de olası tüm hastalıklar için ona muayene olabilseydik dedirtiyor insana…

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serhat Özgün Prostat Biyopsisi

  Doktor beyin erken ve yerinde koyduğu prostat kanseri teşhisi ile tedavi sürecim başladı. Kendisi mükemmel bir insan , insanlara olan yaklaşımı , güleryüzlü olması doktorunuz ile değilde yakın bir arkadaşınızla görüşüyormuşssunuz gibi hissettiriyor. Kendisini sosyal çevremde herkese de tavsiye ediyorum. Allah ondan razı olsun kendisine çok teşekkür ederim saygılarımla..

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tamer Kırat Diğer

  Muğla Yücelen Hastanesinden Kardiyolog Dr.Tamer Kırat, anjiyo sonucu damarlarıma 2 adet stent taktı. Küçük yerde iyi doktor olur mu klişesini yerle bir eden Tamer Hoca'ya sonsuz teşekkürler ediyor. Doktorların "Tanrı'nın eli" olduğunu ispatladı. İyi ki varsınız, hakkınız ödenmez.

  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nihan Tuncel Diğer

  Op. Dr. Nihan Tuncel Kale, Şubat ayı başında babamın frontal alanda ve sternum üzerinde kitle olarak nitelendirilen deri lezyonu operasyonunu gerçekleştirdi. Nihan hanım, gerek operasyon öncesi iletişimi, tıbbi bilgi ve deneyimini aktarımı, hem hastaya hem de hasta yakınına güven veren tavırları, hem de operasyon sonrası ilgisi ve kontrolleri ile sorun olarak bizi üzen bir süreci rahatça atlatmamızı sağladı. Kendisine buradan da çok teşekkür ederek, gönül rahatlığı ve güvenle gideceğiniz bir hekim olduğunu tavsiye etmek istedim.
  İyi ki varsınız Nihan hanım, emeklerinize sağlık.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şafak Uluer Diğer

  Cok ilgili ve demeyimli bir doktor. Bel fitigi ameliyati kesin denmisti ama Safak bey muayene ettikten sonra ameliyat icin acele etmemeyi onerdi. Guzel tavsiyelerde bulundu. Sagolsun. Bu yaklasimiyla guvenimizi kazandi. Ayrica cok hos sohbet bir insan. Tereddutsuz gidin...

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serhat Özgün Normal Randevu

  3 aylık Oğlumun sünneti için geldik doktor beye, gerçekten çok çok memnun ayrıldık. Sünneti kafamızda büyütüyormuşuz dedik çünkü doktor bey tüm takıntılarımızı yok etti.. güleryüzlü, ilgili , naif, her şeyi rahatlıkla sorabileceginiz, iyi ki dedirtecek bir doktor oldugunu düşünüyorum. Çok memnun kaldık işlemden yanında anne babayı da alması bebeğimizin sakinleşmesi için oldukça işe yaradi teşekkür ediyorum burdan tekrar

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serhat Özgün Diğer

  Oğlumun sünneti süresince Serhat Bey'in ilgisi,yaklaşımı ve güleryüzüne çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldık...

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Ali Salın Diz Protezleri

  Yaklaşık 4 ay önce Muğla Yücelen Hastanesi’nde annemize diz protezi ameliyatı Op. Dr. Mehmet Ali Salın tarafından yapıldı. Muayene aşamasından ameliyata, ameliyat sonrasından taburcu aşamasına kadar öyle müthiş bilgi, donanım ve özel ilgi ile karşılaşıyorsunuz ki, hastanız sorunsuz bir hayata merhaba diyor. Ve istediğimiz zaman halen kendisi ile iletişime geçebiliyoruz, şunları yapalım mı, şunlar uygun mu şeklinde sorularımızı yöneltip cevap alabiliyoruz. İyi ki kendisiyle yollarımız kesişmiş.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serhat Özgün Böbrek Taşı

  İsmim: CENAP GÜNGÖREN Serhat hocam'a böbrek taşı ameliyatımı başarılı bir şekilde sonuçlandırdığı için kendisine teşekkür ederim. Hastalığımla ilgili diğer hastanelere başvurdum. Ama SERHAT HOCA gerek kişiliğiyle gerek beceri ve iletişimi ile kendisinden çok memnun kaldım. HOCAMA teşekkürlerimi sunarım...

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar