Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (33)

Genel skor

  V
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mehmet Ali Salın Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi

  Kendinizi gönül rahatlığıyla teslim edeceğiniz bir doktor.Topuk kırığı ameliyatı oldum.Kendisine teşekkür ederim

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Arman Ataç Diğer

  Arman Bey alanında cok iyi bir doktor. Annemin glokom göz sorunu var, doktor bey tedavi etti ve yakından ilgilendi. Dalaman’dan ailecek kendisine gidiyoruz. Teşekkür ederiz.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Zülküf Erdem Diğer

  Evlenmemiş bekar ve hiç çocuk sahibi olmayan biri olarak,Ahmet Hoca gibi bir doktora denk gelmem büyük bir şans...İzmir de bir kaç kadın doğuma gitmiştim.Kanamalı ve 2 tane büyük miyom olduğunu ve rahimin etrafınıda saran miyomlar olduğu için ameliyat esnasında kanama durmasa rahimim alınabilineceğini söylediler..İşte böyle riskli ve rahimimi almadan başarılı bir ameliyat gerçekleştiren sevgili Ahmet Hoca 'ya sonsuz teşekkürler

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serhat Özgün Prostat Biyopsisi

  Babamın prostat kanserini tespit etti. kafamızda soru işareti bırakmadı ameliyat öncesi ve sonrasında çok ilgili davrandı

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serhat Özgün Üroloji Randevusu

  Babamın prostatı için gelmiştik. O kadar iyi bir ilgiyle ve tadavi süreciyle karşılaştık ki anlatamam.. Serhat hoca sayesinde erken teşhis ve ameliyat sayesinde bu süreci hızlı bi şekilde atlattık. Bence muğla bölgesindeki gördüğüm en iyi üroloji uzmanı..Hem karekter olarak hemde doktorluğu tartışılmaz şekilde güzel.. Hocamıza çok teşekkür ederiz..

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nihan Tuncel Diğer

  Nihan hanıma nazalobial dolgu için gittim. İlgisi , hastaya olan yaklaşımı son derece mükemmeldi. İşlemi uygulamadan önce çok detaylı bir şekilde anlatarak kafamdaki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırdı. İşlem sonunda ‘iyi ki Nihan hanımı tercih ettim ‘dedim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki işlemlerimde kesinlikle Nihan hanımı tercih edeceğim.

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nihan Tuncel Diğer

  Nihan hanımla yüzümdeki çizgiler sebebiyle tanışma fırsatımız oldu.yıllardır İstanbul’da yaptırdığım dolgu ve botoksumu artık gözüm kapalı ve güvenerek teslim edeceğim bir hekim bulduğum için çok şanşlıyım Muğla’da . İlgilisi,nezaketi, profesyonelliği ve samimiyeti için kendisine çok teşekkür ediyorum.

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nihan Tuncel Diğer

  Nihan hanıma yanak bölgemde ve nazolabial bölgemdeki çöküklüklere dolgu yaptırmak İçin gittim. Enjeksiyon doğru bölgelere yapılmadı ve eskisinden çok daha kötü bir görüntü oluştu.

  R
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Abdullah Gökhun Alpua Diğer

  Ben Rahmi TENLİK. Kars'ta ikamet ediyorum. 18 yıldır tip 2 diyabet hastasıyım. Daha önce 4 anjiyo ve 1 açık ameliyat oldum. Son anjiyomu Iğdır devlet hastanesinde doktor Abdullah Gökhun Alpua hocama oldum. Bu rahatsızlığımdan dolayı damar tıkanıklığı artık kronik hale geldi. Artık yürüyemez hale gelince tekrar doktor Abdullah Gökhun Alpua bey ile iletişime geçtim. Kendisinin artık Iğdır devlet hastanesinden ayrılıp Muğla Yücelen hastanesinde hizmet verdiğini söyledi. İsteğim üzerine beni muayene kabul etti. Kars'tan Muğla ya geldim. Rahatsizligimin sol bacağımda olduğumu söyledim. Yapılan muayenede kalıcı ve sağlıklı bir tedavi istiyorsak 2 bacağımın anjiyo olması gerektiğini belirtti. Yaklaşık bir saat süren bir operasyon neticesinde 2 bacağımada anjiyo yapıldı. Daha önce yapılan anjiyolarimda diz altına inilmemişti. Şimdi iki bacağımada parmak uçlarına kadar açılım sağlandı. Anjiyodan 48 saat gecmesine rağmen daha önce 3 sefer dinlenerek çıktığım binaya tek seferde çıktım. Başta Doktor Abdullah Gökhun Alpua hocama, ekibine, ve tüm Yücelen Hastanesi personeline canı gönülden teşekkür ederim. Allah razı olsun.

  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mehmet Ali Salın Kırık Cerrahisi

  Bir trafik kazası sonrasında Mehmet Ali Salın hocayla yollarımız kesişti. Hocamız 2 ay önce 80 yaşındaki annemin kol ve bacak kırığı ameliyatını gerçekleştirdi. Bir başka kurumda ameliyat esnasında narkoz verilirse hayati riskinin yüksek olacağı söylenmişti. Kırığın konumu dolayısıyla bölgesel anestezi diğer doktorların nazarında çok mümkün görünmüyordu. Dolayısıyla yüksek oranda hayati riski göze alarak ameliyatı gerçekleştirmek ile hiç ameliyat olmayıp başka diğer ciddi problemlerle karşılaşmak arasında kararsız bırakıldık. Yoğun araştırmalar sonrasında Mehmet Ali Salın hocayı bulduk. Kıvrak zekalı, zeki, donanımlı, araştırmacı, yaratıcı, karşılaşılan bir duruma karşı anında farklı alternatif çözümler üretebilen, hastasına karşı anlayışlı, güven uyandıran, emin ellerde olduğunuzu hissettirecek şekilde uygun beden dili de kullanabilen dört dörtlük bir hekim. İşi söz konusu olduğunda hiç taviz vermeden ekibini kararlılıkla yöneten, iradeli, disiplinli, gerekli gördüğü takdirde mesai saatlerinin dışında bile ilgisini hastasından hiç eksiltmeyen bir doktor… Çeşitli kötü senaryolarla gözümüzü korkutan diğer doktor ve pahalı özel hastanelerin riskli bulduğu ameliyatı, ameliyat öncesinde güler yüzü ve motive edici sözleriyle bizi rahatlatarak başarıyla, adeta bir çırpıda gerçekleştirdi. Titanyum takılan kırık kemikler kaynadı, annem yürümeye başladı. Testler normal. Hoca ise süreç tam manasıyla sonuçlanana kadar halen kontrollerini sürdürüp durumunu yakından takip ediyor; ilgisini esirgemiyor. Keşke sadece ortopedi değil de olası tüm hastalıklar için ona muayene olabilseydik dedirtiyor insana…

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Kötekli Mevkii Marmaris Yol Kavşağı, Muğla 48000 Google Haritalar'da göster
SGK, Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar