Adres

Doktor Muayenehanesi
Samsun

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Randevu


Hizmetler


Samsun

Doktor Muayenehanesi

11 hasta/danışan görüşü

Genel skor

S
Doğrulanmış
Konum: Medicana İnternational Samsun Cerrahi Onkoloji Randevusu

Uzun zamandır hemeroid ile ilgili şikayetim vardı, farklı doktorlara gittim sonrasında bir çok tavsiye ile Ali hocama gittim ilk gidişimde ilk olarak ilaç tedavisi oldum sonrasında kendisinin yapmış olduğu kolonoskopi sonrası ic hemeroidlere lazerli tedavi uygulamasının yapilmasinin uygun olacağı belirtmesi ile kendisine olan tam güvenim, hastasına karşı hoşgörüsü ve rahatlatıcı yaklaşımı ile ameliyat oldum üzerinden kısa zaman geçmesine rağmen kendimi çok iyi hissediyorum. Bu tür sikayetiniz varsa gönül rahatlığıyla gidiniz. Teşekkürlerler Ali arslan hocam.

P
Doğrulanmış
Konum: Medicana İnternational Samsun Randevu

Ali hocaya apandisit ameliyatı için gittim. Apandisit hızlı hareket edilmesi gereken bir süreç yarattı ve hocamız muayene sonrası tanıyı hızlıca koydu ve beni çok daha beterinden korudu. Güler yüzü sanki ailenizin bir ferdi gibi sağlık probleminize yaklaşımıyla gerçek bir doktor. İletişimi ve özenli takibi sayesinde yaşadığım süreci çok başarılı yönetti . Kesinlikle tavsiye ediyorum her anlamda çok başarılı bir hekim .

M
Doğrulanmış
Konum: Medicana İnternational Samsun Cerrahi Onkoloji Randevusu

Kiymetli Ali Hocam, babamin hayatini kurtardiniz resmen. Cok basarili bir bagirsak ameliyati gecirdi sayenizde. Guler yuzunuz, hasta yakinlarina gosterdiginiz anlayis, sabriniz, kisacasi verdiginiz tum emekler icin sonsuz tesekkurler. Cok kiymetlisiniz hocam, sizin gibi doktorlari Allah basimizdan eksik etmesin.

Sonsuz sevgi ve saygilarimla…

R
Doğrulanmış
Konum: Medicana İnternational Samsun Diğer

Göğsündeki kitle için ameliyat oldum kendisine her aşamada yakın takibi, ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

T
Doğrulanmış
Konum: Medicana İnternational Samsun Diğer

Ben Dr Ali Bey’e guatr ameliyatı oldum. Ameliyattan sonra oluşabilecek olumsuzlukların hiç birini yaşamadım, ses tellerim korundu ertesi gün sesim eski halini aldı. Ali bey işini çok severek, özenerek sizi bilgilendirerek yapıyor sorduğunuz her soruya sıkılmadan dikkatle dinleyip cevap veriyor çok kaliteli bir hekim kendisi hastanın psikolojisinden anlıyor sizi rahatlatıyor. Ben Samsun da bir çok doktor ile görüştüm Ali bey gibisine rastlamadım ameliyat öncesi ve sonrası takibinde çok özenli hastasıyla çok ilgileniyor pansumanından dikişine kadar kendi ilgileniyor. 7/24 acil olsun olmasın her konuda hastasıyla ilgili kendisi iletişim kurabiliyorsunuz. İyi bir hekim arayan herkese tavsiye ederim Ali hocamı kendisine teşekkürü borç bilirim sevgiler..

Doğrulanmış

Handan Himmmetoğlu
Öncelikle mütevazi, güler yüzlü ve insancıl yaklaşımıyla hastasına güven veren bir hekim.Teşhis ve tedavideki kararlılığı hastayı yönlendirmesi ve bilgilendirmesi mükemmel. Ameliyattan sonra yaptığı işi hastasını takip etmesi taktire şayan. Onun gibi hekimlerin devlet hastanelerinde görev yapması SAMSUN halkı için büyük bir şans. Safra kesesi ameliyatı ile beni ağrılarımdan kurtaran Dr. Ali Bey'e sonsuz teşekkürler. Böyle hekimlerden ve onları yetiştirenlerden Allah razı olsun! Herkese tavsiye ederim.

S

Daha önce de birçok kez doktora gittim. Ali bey benim ameliyatımı yaptı. Başka bir doktora da gitsem ameliyatımı yapardı. Ancak onun insancıl ve güler yüzlü yaklaşımını sanırım bulamadım. Ona çok minnettarım. Saygılar hocam. Yolunuz açık olsun.

S

Sayın hocamın tartışılmaz iyi hekimliği bir yana; günümüz hekimlerinde az bulunan insancıl yaklaşımı, güler yüzü ve bana güven vermesi benim için en önde gelen özelliklerindendir. bir hekim olarak hocamı herkese tavsye ederim. hocam yolunuz hep açık olsun.

M

ali bey olmasaydı belki bu yazıyı yazamazdım o gerçekten işini iyi yapan umursayan biri dilerim yaşadıgı kadar sevablanır

Doğrulanmış

dr.ali bey mükemmel bir insan çok iyi bircerraholmakla beraber kalitelibir insan.birçok dr. da görmediğim ilgi ve alakayı gördüm doktorumu tavsiye ederim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Diğer içerikler

Makaleler (1)