Prof. Dr.

Ali Osman Saatçi

Göz hastalıkları

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.Uzmanlığını Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Dalı'nda tamamlamıştır. daha fazla

Adresler

 • Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

  Mithatpaşa Caddesi No:1606 İnciraltı Yerleşkesi
  35340 Balçova

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.Uzmanlığını Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Dalı'nda tamamlamıştır.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
10 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Ben ikinci sefer retina ameliyatı geçiren birisi olarak şunu söyleyebilirim dalındaki en iyi profesör nokta koyuyorum daha iyisini bulmanız imkansız çok zor bir ameliyat süreci geçirdim ama doktorum ilgi ve alakası ile neredeyse tamamen görme kaybı olan gözümü tekrar sağlığına kavuşturdu çok iyi hatırlıyorum sabah erken gitmiştim moralim cok bozuktu ama ali osman beyin desteği ve ilgisiyle rahatladim.çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla

 • Prf osman bey hakkında söylenecek tek kelime var,MUHTEŞEM......sanırım kendisine 24 saat yetmiyordur ALLAH keşke herkese onun enerjisini onun çalışma azmini verse kendisine çok teşekkür ediyorum..

 • prof. ali osman saatçi çok saygı duyulası, çok enerjik, mesleğinin hakkını veren, beni tekrar hayata bağlayan insandır. az konuşur, çok çalışır. işini iyi yapar. hala gözlerim onun sayesinde görüyor. sabahın 5'inde koridorlarda görürsünüz onu. böyle insanlar maalesef ülkemizde çok az. allah ondan razı olsun. hakkını ödeyemem. şimdi hala doktorlar hayret içindeler. o ameliyatı olup da bu derece iyi görmemi "mucize" olarak nitelendiriyorlar.

 • Retinopati tedavim süresince bana elinden gelenin en iyisini yapan ve yoğun çaba gösteren Sayın Prof. Dr. Ali Osman Saatçi'ye çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

 • O kadar doktor gezdim bir tanesi bile teşhis koyamadı. Son olarak Ali Osman Hocama gittim ve kendisine muayene oldum. Teşhisim Harada Sendromu koyuldu. Hemen müdahale etti ve ilaç tedavisine başladık. Sonucu ise mükemmel. 13 yıldan beri rahatım. Eğer Ali Hocam ile tanışmamış olsam belki şu anda kördüm. Kendisine minnettarım. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Şu anda hiçbir sıkıntım yok ama randevu alıp, eğer hocam kabul ederse, kendisini tekrar ziyaret etmek istiyorum.

 • O bir bilim insanı . Beş yıl arayla ayrı ayrı iki gozümü de ameliyat etti ( retina dekolmanı ) .O insan olmasaydı belkide şimdi kör düm . Buna rağmen kendisiyle yeteri kadar konuşma imkanım olmadı , daha doğrusu konuşmaya cesaret edemedim ve utandım , meşkuliyetinden dolayı . ELLİALTI YAŞINDAYIM SABAHIN YEDİSİNDE ÜNİVERSİTE HASTAHANESİNDE BİR PROFÖSÖRÜ İLK DEFA GÖRÜYORUM . Daha sekreterler ve hastabakıcılar bile yokken OSMAN HOCA orada idi . O saatte hastaları ve oğrencileri ile ilgileniyordu ( yüzlerce kişi ) .OSMAN HOCA hastaları ve öğrencileri için , İDEALİST BİR SİMGE . ATATÜRK bunu kastetmiş , '' BENİ TÜRK TABİPLERE BIRAKINIZ '' diye . Çok yaşa OSMAN HOCA .

 • Hastalığımla ilgili olarak gitmediğim Doktor kalmadı ve kimse teşhis koyamadı, en son olarak Ali Osman hocama gittim ve hemen muayeye aldı, muayene esnasında tek bakışta benim hastalığımın yani HARADA sendromu teşhisini koydu ve hemen müdahale ederek ilaç tedavisini gerçekleştirdi ve sonuç çok olumlu oldu, 13 yıldır hiç bir problemim yok, hocam olmasaydı belki şu anda kör idim, Allah razı olsun, kendisine minnettarım. Allah başımızdan eksik etmesin. Gözlerimden hiç bir şikayetim yok ama uzun süredir hocama uğramadım, randevu alıp kabul ederlerse ziyaretine gitmeyi düşünüyorum.

 • şüphesiz alanında en ii, basarılı olan doktorlardan bırı.sizin gıbı doktorları Allah basımızdan eksık etmesın.saygılarımla

 • RETİNOPATİ TEDAVİSİNDE BANA ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPTIĞI VE YOĞUN ÇABALARI İÇİN SAYIN PROF. DR. ALİ OSMAN SAATÇİ 'YE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYOR VE BAŞARILRININ DEVAMINI DİLİYORUM.

 • MÜKEMMEL BİR HEKİM.İDEALİST BİR DOKTOR.ADAM GİBİ ADAM.SANA VE SENİ YETİŞTİRENE HELAL OLSUN.

Bu doktor musunuz?

198

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın