Uzmanları gör

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 3 adet adli tıp uzmanı, 12 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 51 adet anestezi... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Mithatpaşa Caddesi No:1606 İnciraltı Yerleşkesi

35340, Balçova,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 3 adet adli tıp uzmanı, 12 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 51 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 11 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 7 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 5 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 6 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 19 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 17 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 16 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 20 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 36 adet genel cerrahi uzmanı, 9 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 21 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 20 adet göz hastalıkları uzmanı, 7 adet halk sağlığı uzmanı, 6 adet hematoloji uzmanı, 49 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet immünoloji uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 31 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 17 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 18 adet kulak burun boğaz uzmanı, 8 adet nefroloji uzmanı, 5 adet neonatoloji uzmanı, 22 adet nöroloji uzmanı, 9 adet nükleer tıp uzmanı, 26 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 15 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 11 adet psikiyatri uzmanı, 12 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 29 adet radyoloji uzmanı, 4 adet romatoloji uzmanı, 17 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 16 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi parazitoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 14 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi İzmir ilinde Mithatpaşa Cad. Balçova adresinde bulunmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2324122222 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Muayeneler

 • Hastane Randevusu

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Can Koşay

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • Ö
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Skolyoz

   Gerçekten harika bir doktorsuz eşi bulunmaz tam 7 yıl önce 2012de skolyoz ameliyatı oldum hocama tabiki adeta mucize gibiydi herşey suan memurm hayatım yoluna girdi ameliyattan sonra sonsz tskler degisilmezsnz

  • B
   Konum: Prof.Dr. Can Koşay MuayenehanesiHizmet: Bel Fıtığı

   Yaklaşık 4 yıldır düzenli olarak spor yapan biri olarak, en talihsiz sakatlıklardan biri olan bel fıtığına 25 yaşımda yakalandım. Can Hoca'ya tavsiyeler üzerine ulaşarak muayene oldum. Bir süre sonra, karşılıklı görüş birliği ile ameliyat kararı aldık ve ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi ve sonrası ilgi ve alakası, hastasına bir arkadaş gibi yaklaşması, en ufak endişelerime bile sabırla cevap vermesi ve yardımseverliğiyle örnek bir doktor. Alanında uzmanlığı tartışmaya kapalıdır. Kendisine minettarım. Başarılarının devamını diliyorum.

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Abdurrahman Çömlekçi

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Prof. Dr.

  • L
   Konum: Abdurrahman Çömlekçi MuayenehanesiHizmet: tip 2 diyabet

   Kendini mesleğine ve dolayısıyla hastalarına adamış bir hoca.Ben böyle bir doktor görmedim. Yaşım 57 ve diş hekimiyim tip 2 diyabet düşüncesiyle gittim. Yaklaşık 1 saat süre boyunca benimle ilgilendi verdiği tedaviyi harfiyen uygulayarak o kadar hızlı olumlu sonuçlar almaya başladım ki şaşkınlıkla birlikte tabiiki çok mutlu oldum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi saygılarımla sunuyorum. İyiki varsınız.

  • Konum: Abdurrahman Çömlekçi MuayenehanesiHizmet: Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi

   Saygıdeğer Doktoruma Muğla Milas’tan hipotroidizm graves hastalığı ( zehirli guatr ) hastalığı şüphesiyle başvurdum . Kendisinin güler yüzlü yaklaşımı, beni dinleyip moral ve motivasyon vermesi sayesinde ilk etapta sakinleştim. Doktor bey daha sonra uygun gördüğü doğru tetikler ile teşhisimi koyup uyguladığı tedavi ile sağlığıma kavuşturmamı sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

  Tüm görüşlere (17) göz at


 • Raif Çakmur

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • S
   Konum: Raif Çakmur MuayenehanesiHizmet: Oramandibular Distoni

   Çenemde ve Dilimde inanılmaz zorlayıcı istemsil kasılmalarla gittim,kısa süreli muayenesi sonrası Oramandibular Distoni teşhisi koydu oysa iki ay boyunca gittiğim yerlerde hastalığıma teşhis koyulamamıştı,çeneme ve dilime botoks yaptı neredeyse 2 ay oldu etkisi biraz azalmış olsada şu an gerçekten kendimi iyi hissediyorum.Sayın Raif ÇAKMUR dan Allah Razı olsun.Herkese tavsiye ederim.

  • U
   Konum: Raif Çakmur MuayenehanesiHizmet: Parkinson Takibi

   Babam parkinson hastası ilçe hastanede yapilan tedavi ile çok kötü duruma gelmişti donmalar mekanı tanımama vs raif beyi netten bulup gittim iyikide gitmişiz babam şuan eski sağlığına kavuştu iyi varsınız raif hocam muhakak gidin derim

  Tüm görüşlere (43) göz at


 • Süleyman Men

  Radyoloji, Prof. Dr.

  • Ç
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

   Aralık ayında sırt ağrısıyla gittiğim Manisa Şehir Hastanesinden sırtımda bir kitle olduğu ve omuriliğe baskı yaptığı yürümemin mucize olduğu sonucuyla ayrıldım. Ailecek çok endişelendik ne yapacağımızı bilemedik. Bir doktor tanıdığımızın yardımıyla Süleyman Hocayla yollarımız kesişti. Teşhis amaçlı anjiyo yapıp omurilik sinirlerine çok yakın bir şekilde duran Spinal Avm(Damar yumağı) problemim olduğunu söyledi ve kısa bir süre sonra beni 5-6 saat süren bir ameliyata aldı. Avm’nin yapısının büyük olması nedeniyle 2.ameliyatı da şubat ayında oldum. Hocam beni ipten aldı hayatımı kurtardı,felç olmamamı sağladı. Hastalarıyla çok ilgili hastayı rahatlatmayı bilen çok başarılı bir doktor. Kendinizi gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. Çok sağolun hocam..

  • B
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Beyin kanaması (avm)

   Merhabalar 22 yaşında mağaza sektöründe çalışan bir bayanım 29 Aralık 2018’de nedenini bilmediğim çok şiddetli bir ağrı ile 9 Eylül üniversite hastanesine kaldırıldım beyin kanaması geçirdiğim bana söylendi bir süre tedavi gördükten Ve Anjiyo Olduktan sonra 8 Ocak 2019’da amilyat günümde Süleyman mem hocamla Tanışma fırsatını buldum ilk defa büyük bir ameliyat geçireceğim için çok korkuyordum ama beni çok güzel bir şekilde sakinleştirip motive ettiler dört saatlik Kapalı Ameliyat sürecimden başarılı bir şekilde çıkıp 10 Ocak 2019’da taburcu oldum eskisi gibi hayatıma devam etmekteyim Hocama ve çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekkürler.

  Tüm görüşlere (22) göz at


 • Hasan Tatari

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • M
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Randevu

   1 yıl önce öenisküs yırtığı ameliyatı olmuştum. Ödem toplama ve sıkışma şikayetiyle gittim. Doktorun ilgisi çok zayıf. Hastanın dilini anlamaktan ziyade sürekli gereksiz sorular sordu. Yumru gibi yer yer şiş olan dizimde ödem olmadığını röntgen çekilmesi gerektiğini söyledi. 2 saat röntgen sırası beklememiz de ayrı konu. Sonuç olarak röntgen çektiremedim, doktordan bir sonuç alamadım ve şiş dizimle evime geri döndüm.

  • Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

   Diz için gittiğimiz doktor bey, yaklaşımı bakımından empati sahibi. Bilgi açısından ise üst düzeyde. Hiç bir doktorun yorum yapamadığı kemik iliği ödemi hakkında net bir tavsiyede bulundu. Çok teşekkürler.

  Tüm görüşlere (14) göz at


 • Ömer Demir

  Üroloji, Cerrahi Onkoloji, Prof. Dr.

  • S
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Böbrek Kanseri Laparoskopik (Kapalı) Ameliyatları

   Laparaskopik böbrek kanseri ameliyatımı yapan beni iyilestiren hocama cok tesekkür eder kesinlikle tavsiye ediyorum iyiki sizin gibi doktor lar var kesinlikle işinin en iyisi

  • Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

   Sayın Prof.dr. Ömer Demir hocama,babamın böbreküstü bezi tümör ameliyatini ve karaciger opr.nu,laparoskopik olarak cok büyük başarıyla gerçekleştirmesinden dolayı minnettarız.Deneyimi,bilgisi,insanligi ile hepimizin saygı ve minnetle andığımız değerli hocamıza binlerce kez teşekkür ediyoruz.Allah razi olsun ..hakkınız ödenmez Nefi sönmez/ümit imamoğlu

  Tüm görüşlere (25) göz at


 • Mustafa Özkan

  El Cerrahisi, Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • T
   Konum: Mustafa Özkan MuayenehanesiHizmet: Omuz Ameliyatı

   Değerli hocama sonsuz teşekkürler omzumda sanki bomba patlamış dediler kol çıkmış yırtık kırık hepsi vardı sağolsun hocam ameliyat etti 3. Haftadayım çok iyiyim 7 doktor gezdim hocama çok güvendim iyikide öyle olmuş Allah sizi başımızdan eksik etmesin size sağlık versin ne kadar teşekkür etsem azdır Mustafa hocama

  • Konum: başka bir yerHizmet: Kırık kol

   Mustafa Bey, annemin dirsek civarındaki çok biçimsiz bir şekilde kırılan kolunu başarılı bir şekilde ameliyat etti. Kendisine buradan şükranlarımızı iletiyorum.

  Tüm görüşlere (11) göz at


 • Mehmet Erduran

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • S
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Ayak parmak eklemi rahatsızlığı

   Hocam parmak eklemine enjeksiyon yaptı çok iyi sonuç elde ettik bu 2. Siydi teşekkür ediyorum sayesinde rahatladım

  • O
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Kontrol Randevusu

   Babamın osteomiyelit geçmişi vardı ayrıca kemik erimesi nedeniyle 2-3 yıldır çok şiddetli ağrıları vardı 29 mayısta sol kalçaya protez takıldı riskli bir ameliyat olduğunu biliyorduk Ama Mehmet hocamıza güvenimiz tamdı ameliyat başarılı geçti ağrıları geçti bacak kısalığı düzeldi çok rahat yürüyebiliyor Güler yüzü ilgisi insancıl yaklaşımı bizi çok memnun etti uzmanlığı bilgisi mesleğine verdiği önem tartışılmaz hocamıza çok minnettarız teşekkür ederiz

  Tüm görüşlere (26) göz at


 • Ali Çelik

  Nefroloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • R
   Konum: Ali Çelik MuayenehanesiHizmet: su zehirlenmesi

   Annemin başdönmesi bayılması neticesinde acil servise başvurduk sodyum düşüklüğü teşhisi kondu ve serum verildi eve çıkınca tekrar aynı durum ortaya çıktı bu arada annem 70 yaşında. Prof Dr Ali Çelik’ten randevu alıp İzmir’e gittik. Bir çok tahlil sonucunda su zehirlemesi (hiponatrami) teşhisi koydu kendileri ve tedaviye başladı .Çok şükür annem yavaş yavaş sağlığına kavuşuyor. Prof Dr Ali Bey işini severek yapan babacan ve hastalarıyla kendi aile bireylerinden biriymiş gibi yaklaşım sergileyerek gönülleri fetheden bilgili yol gösteren harika bir hekim .Umarım böyle hekimlerimizin sayıları gün geçtikçe artar. Yüreğinize emeğinize sağlık Prof Dr Ali Bey annemi sağlığına kavuşturdunuz.

  • D
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Ìdrarda protein kaçağı

   2008 yilinda bir esnaf arkadasin tavsiyesiyle gittim Ali hocaya.Sonrasında fmf bagli bobrek yetmezliği ve nakille sonuçlanan hastalığımda uzun yıllardır Ali hocamla birlikte yol alıyoruz.Bobrek naklimi baska hastanede oldum.Tekrar hocama geldiğimde nakil olan bobrek çalışmıyordu belkide tekrar ameliyatla çıkarılacaktı ama hocam adeta mucize yaratarak bűyűk bir özveriyle gece gűndűz demeden tedavimi yaptı takipçisi oldu ve böbreğimi çalıştırdı.Kendisi hayatımda tanıdığım işini bu kadar severek yapan nadir doktorlardan birisi.Rabbim hocama sağlıklı öműrler versin sifa dağıtmaya devam etsin...

  Tüm görüşlere (18) göz at


 • Gülsen Atasoy

  Genel Cerrahi, Ass. Dr.

  • S

   çok ilgili bir doktordu hastalığımla ilgili yeterli anlaşılır bilgiye ve tedaviye sahip oldum kendisine teşekkür ediyorum