Uzmanları gör

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 3 adet adli tıp uzmanı, 12 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 51 adet anestezi... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Mithatpaşa Caddesi No:1606 İnciraltı Yerleşkesi

35340 , Balçova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 3 adet adli tıp uzmanı, 12 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 51 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 11 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 7 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 5 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 6 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 19 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 17 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 16 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 20 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 36 adet genel cerrahi uzmanı, 9 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 21 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 20 adet göz hastalıkları uzmanı, 7 adet halk sağlığı uzmanı, 6 adet hematoloji uzmanı, 49 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet immünoloji uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 31 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 17 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 18 adet kulak burun boğaz uzmanı, 8 adet nefroloji uzmanı, 5 adet neonatoloji uzmanı, 22 adet nöroloji uzmanı, 9 adet nükleer tıp uzmanı, 26 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 15 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 11 adet psikiyatri uzmanı, 12 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 29 adet radyoloji uzmanı, 4 adet romatoloji uzmanı, 17 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 16 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi parazitoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 14 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi İzmir ilinde Mithatpaşa Cad. Balçova adresinde bulunmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2324122222 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Muayeneler

 • Hastane Randevusu

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Abdurrahman Çömlekçi

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Prof. Dr.

  • L
   Konum: Abdurrahman Çömlekçi MuayenehanesiHizmet: tip 2 diyabet

   Kendini mesleğine ve dolayısıyla hastalarına adamış bir hoca.Ben böyle bir doktor görmedim. Yaşım 57 ve diş hekimiyim tip 2 diyabet düşüncesiyle gittim. Yaklaşık 1 saat süre boyunca benimle ilgilendi verdiği tedaviyi harfiyen uygulayarak o kadar hızlı olumlu sonuçlar almaya başladım ki şaşkınlıkla birlikte tabiiki çok mutlu oldum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi saygılarımla sunuyorum. İyiki varsınız.

  • Konum: Abdurrahman Çömlekçi MuayenehanesiHizmet: Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi

   Saygıdeğer Doktoruma Muğla Milas’tan hipotroidizm graves hastalığı ( zehirli guatr ) hastalığı şüphesiyle başvurdum . Kendisinin güler yüzlü yaklaşımı, beni dinleyip moral ve motivasyon vermesi sayesinde ilk etapta sakinleştim. Doktor bey daha sonra uygun gördüğü doğru tetikler ile teşhisimi koyup uyguladığı tedavi ile sağlığıma kavuşturmamı sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

  Tüm görüşlere (17) göz at


 • Mustafa Özkan

  El Cerrahisi, Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • T
   Konum: Mustafa Özkan MuayenehanesiHizmet: Omuz Ameliyatı

   Değerli hocama sonsuz teşekkürler omzumda sanki bomba patlamış dediler kol çıkmış yırtık kırık hepsi vardı sağolsun hocam ameliyat etti 3. Haftadayım çok iyiyim 7 doktor gezdim hocama çok güvendim iyikide öyle olmuş Allah sizi başımızdan eksik etmesin size sağlık versin ne kadar teşekkür etsem azdır Mustafa hocama

  • Konum: başka bir yerHizmet: Kırık kol

   Mustafa Bey, annemin dirsek civarındaki çok biçimsiz bir şekilde kırılan kolunu başarılı bir şekilde ameliyat etti. Kendisine buradan şükranlarımızı iletiyorum.

  Tüm görüşlere (11) göz at


 • Can Koşay

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • F
   Konum: Prof.Dr. Can Koşay MuayenehanesiHizmet: Pediatrik Ortopedi Cerrahisi

   11 Eylül 2001 yılında skolyoz ameliyatı oldum tam 19 yıl oldu 14 Ekim 2020'de muayeneye gittim yıllarca hocamı gördüm için çok mutlu oldum Can koşay Hocama çok teşekkür ediyorum

  • Ü
   Konum: Prof.Dr. Can Koşay MuayenehanesiHizmet: Diyabetik ayak, amputasyon operasyonu

   Doktor beyle annemin diyabetik ayak hastalığı sonucu oluşan kangren ile ilgili tavsiye üzerine gittiğimizde taniştık. Ilk muayeneden itibaren çok ilgili ve yakin davrandı. Annem, ileri yaşına rağmen, doktor beyin de tecrübesiyle başarılı bir operasyon sonucu ağrısız şekilde sağlığına kavuştu. Bilgisi ve çalışkanlığının yanısıra hastasina içten samimî davranması ve insani yönü de takdire şayandır. Kendisine ailece sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ümit Akalin

  Tüm görüşlere (15) göz at


 • Hasan Tatari

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • H
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Randevu

   Yaşadığım diz sıkıntısı ile detaylı ilgilenildi. Doktorun bana karşı olan tavır, davranış ve hastalığım ile alakası mükemmel seviyededir. İlginize teşekkür ederim.

  • S
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Diz Problemleri

   6 ocak 2020 de çapraz bağ ameliyatı oldum. Menisküsde de yırtık varmış. Bir gün sonra taburcu oldum. Ameliyat çok iyi geçti.dizi görünce zaten çok temiz prof imzasını görüyorsunuz. Güleryüzlü, net soru sorar ve net cevap verir.tavsiye ederim.

  Tüm görüşlere (16) göz at


 • Nevin Uzuner

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Çocuk Alerjisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Prof. Dr.

  • F

   Çok ılımlı ve çok insancıl bir doktor.Oğlum doktor korkusunu onun sayesinde yendi.Bir doktor gibi değil, bir abla gibi yaklaşıyor. Oğlumuzun alerji tedavisiyle alakalı hiçbir şekilde çözüm bulamıyorduk.Nevin Hanım sayesinde çözüm bulduk.Her telefonumuza çıkardı.Her zaman sorularımızı cevaplardı.Bize de bir doktor gibi değil bir dost, bir arkadaş gibi yaklaşırdı.Şu an hala devam ediyoruz. Kesinlikle her zaman tavsiye ediyoruz.

  • Ben Nevin Hanım'dan memnunum. İki kızımın da doktorudur kendisi.En ufak problemde yardımcı olur.gece gündüz vücudunda belirti olduğunda fotoğraf gönderdiğimde konuyla alakalı çok fazla bilgiye sahipti.Her zaman cevap verdi.Hiçbir sıkıntımız olmadı.Tedavilerden yüzde yüz sonuçlar alıyoruz.Nevin Hanım güleryüzlü, canayakın ,çocuklara karşı sempatisi var. Her şeyiyle çok memnunuz.

  Tüm görüşlere (28) göz at


 • Ozan Bozkurt

  Üroloji, Cerrahi Onkoloji, Doç. Dr.

  • M
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Ürografi

   Testis tümörü teşhisi konulduğnda, yaşamıma umutsuz bir şekilde devam ederken, Ozan bey ve ekibi bana umut oldu. Yaşama sevinciyle tekrar buluşturdu. 4 yıl boyunca kusursuz şekilde ilgilenip, çok büyük bir ameliyatı kusursuz derecede sonlandırdılar. Ne diyebilirim ki? Kanserden korkmamayı öğrettiniz bana. Ozan bey ve ekibine sonsuz minnet borçluyum.

  • Ü
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Prostat Kanserinde Açık Ameliyat

   Haziran 2018 de rahatsızlığım (prostat ca.) aşamasında tanıdığım; teşhis, tedavi, takip aşamalarında gördüğüm ilgi ve yaşadığım konfor için hocama çok ama çok teşekkür ediyorum. Ekim 2020

  Tüm görüşlere (28) göz at


 • Raif Çakmur

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • G
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Diğer

   Raif hocamıza annemin inme geçirmesi vesilesiyle 9 eylül üniversitesi hastanesinde başvurduk,sağolsun annemi detaylı bir şekilde muayene edip gerekli ilaç takviyesiyle ayağa kalkmasında büyük rol oynadı kendisine çok teşekkür ederim...

  • Ş
   Konum: Raif Çakmur MuayenehanesiHizmet: Nöroloji Randevusu

   Hocamız Raif Çakmur ile eski bir hastasının tavsiyesi ile tanıştık.Parkinson olabileceği söylenen polis emeklisi babamızın aslında bir kaygı bozukluğu yaşadığını ilk görüşte tespit etti. Babamın içinde bulunduğu durumu sabırla dinleyerek, gerek bize gerek babama sadece bir doktor olarak değil, bir psikolog gibi bir dost gibi yaklaşarak kasa sürede çözüm üretti. Dünyalar tatlısı,çözüm odaklı, anlayışlı, sabırlı asistanı Hülya Hanımı da çok seveceğinize eminim. Muayenehanesinde tanıştığımız hastaların yakınlarından dinlediğimiz yaşanmışlıklardan çok etkilenip Raif Hocamıza daha çok minnettar olduk. Nöroloji alanında sorun yaşayanlar mutlaka Hocamız ile tanışmalısınız. Hocam, ayağınıza taş değmesin,bizlere lazımsınız.


  Tüm görüşlere (47) göz at


 • Süleyman Men

  Radyoloji, Prof. Dr.

  • U
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Diğer

   Babamı sağlığına kavuşturan yüce insan, harika bir doktor. Süleyman hoca ameliyat öncesinde öyle güven vermişti ki gözümüz kapalı babamı emanet ettik. Anjiyo sonrası hiçbir aksilik yaşanmadı ve hızlı bir iyileşme gösterdi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

  • K
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Anjiyografi

   12 gün önce beynindeki baloncuğun kanaması sebebiyle annemi 9 Eylül Ünv. Hastanesine kaldırdık. 1 gece bekledikten sonra beyin anjiyosu yapılması gerektiği söylendi. Süleyman Beyle o sürede tanıştık. Hiç beklemeden operasyon gerçekleştirildi ve 10 gun sonra taburcu olduk. Süleyman bey annemi hayata döndürdü. Annem şuan iyi durumda yürümesinde hafif problemler var ama zamanla daha iyi olacağına inanıyoruz. Suleyman Bey alanında çok uzman bir doktor gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Ona minnettarız.

  Tüm görüşlere (26) göz at


 • Mehmet Erduran

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • A
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Diğer

   Ben diyabetliyim. Bundan dolayı ayağım kesilecekti. Mehmet hocam kesilmesinden kurtulmama vesile oldu
   Samimiyeti ilgisi alakası mükemmel
   Rabbim kendisinden razı olsun  • G
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Diğer

   Diz ağrılarımdan dolayı doktora gittim hocamın uyguladığı prp uygulamasından sonra faydasını gördüm ağrılarım azaldı daha önceden hocama gelmediğim için üzülüyorum çok memnun kaldım tedavi sürem devam ediyor hocama tşk ediyorum

  Tüm görüşlere (37) göz at


 • Gülsen Atasoy

  Genel Cerrahi, Ass. Dr.

  • S

   çok ilgili bir doktordu hastalığımla ilgili yeterli anlaşılır bilgiye ve tedaviye sahip oldum kendisine teşekkür ediyorum


İlgili aramalar