Uzmanları gör

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 3 adet adli tıp uzmanı, 12 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 51 adet anestezi... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Mithatpaşa Caddesi No:1606 İnciraltı Yerleşkesi

35340 , Balçova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 3 adet adli tıp uzmanı, 12 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 51 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 11 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 7 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 5 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 6 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 19 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 17 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 16 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 20 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 36 adet genel cerrahi uzmanı, 9 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 21 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 20 adet göz hastalıkları uzmanı, 7 adet halk sağlığı uzmanı, 6 adet hematoloji uzmanı, 49 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet immünoloji uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 31 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 17 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 18 adet kulak burun boğaz uzmanı, 8 adet nefroloji uzmanı, 5 adet neonatoloji uzmanı, 22 adet nöroloji uzmanı, 9 adet nükleer tıp uzmanı, 26 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 15 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 11 adet psikiyatri uzmanı, 12 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 29 adet radyoloji uzmanı, 4 adet romatoloji uzmanı, 17 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 16 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi parazitoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 14 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi İzmir ilinde Mithatpaşa Cad. Balçova adresinde bulunmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2324122222 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Muayeneler

 • Hastane Randevusu

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Abdurrahman Çömlekçi

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Prof. Dr.

  • L
   Konum: Abdurrahman Çömlekçi MuayenehanesiHizmet: tip 2 diyabet

   Kendini mesleğine ve dolayısıyla hastalarına adamış bir hoca.Ben böyle bir doktor görmedim. Yaşım 57 ve diş hekimiyim tip 2 diyabet düşüncesiyle gittim. Yaklaşık 1 saat süre boyunca benimle ilgilendi verdiği tedaviyi harfiyen uygulayarak o kadar hızlı olumlu sonuçlar almaya başladım ki şaşkınlıkla birlikte tabiiki çok mutlu oldum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi saygılarımla sunuyorum. İyiki varsınız.

  • Konum: Abdurrahman Çömlekçi MuayenehanesiHizmet: Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi

   Saygıdeğer Doktoruma Muğla Milas’tan hipotroidizm graves hastalığı ( zehirli guatr ) hastalığı şüphesiyle başvurdum . Kendisinin güler yüzlü yaklaşımı, beni dinleyip moral ve motivasyon vermesi sayesinde ilk etapta sakinleştim. Doktor bey daha sonra uygun gördüğü doğru tetikler ile teşhisimi koyup uyguladığı tedavi ile sağlığıma kavuşturmamı sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

  Tüm görüşlere (17) göz at


 • Mustafa Özkan

  El Cerrahisi, Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • T
   Konum: Mustafa Özkan MuayenehanesiHizmet: Omuz Ameliyatı

   Değerli hocama sonsuz teşekkürler omzumda sanki bomba patlamış dediler kol çıkmış yırtık kırık hepsi vardı sağolsun hocam ameliyat etti 3. Haftadayım çok iyiyim 7 doktor gezdim hocama çok güvendim iyikide öyle olmuş Allah sizi başımızdan eksik etmesin size sağlık versin ne kadar teşekkür etsem azdır Mustafa hocama

  • Konum: başka bir yerHizmet: Kırık kol

   Mustafa Bey, annemin dirsek civarındaki çok biçimsiz bir şekilde kırılan kolunu başarılı bir şekilde ameliyat etti. Kendisine buradan şükranlarımızı iletiyorum.

  Tüm görüşlere (11) göz at


 • Can Koşay

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • Ü
   Konum: Prof.Dr. Can Koşay MuayenehanesiHizmet: Diyabetik ayak, amputasyon operasyonu

   Doktor beyle annemin diyabetik ayak hastalığı sonucu oluşan kangren ile ilgili tavsiye üzerine gittiğimizde taniştık. Ilk muayeneden itibaren çok ilgili ve yakin davrandı. Annem, ileri yaşına rağmen, doktor beyin de tecrübesiyle başarılı bir operasyon sonucu ağrısız şekilde sağlığına kavuştu. Bilgisi ve çalışkanlığının yanısıra hastasina içten samimî davranması ve insani yönü de takdire şayandır. Kendisine ailece sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ümit Akalin

  • Ö
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Skolyoz

   Gerçekten harika bir doktorsuz eşi bulunmaz tam 7 yıl önce 2012de skolyoz ameliyatı oldum hocama tabiki adeta mucize gibiydi herşey suan memurm hayatım yoluna girdi ameliyattan sonra sonsz tskler degisilmezsnz

  Tüm görüşlere (14) göz at


 • Hasan Tatari

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • S
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Diz Problemleri

   6 ocak 2020 de çapraz bağ ameliyatı oldum. Menisküsde de yırtık varmış. Bir gün sonra taburcu oldum. Ameliyat çok iyi geçti.dizi görünce zaten çok temiz prof imzasını görüyorsunuz. Güleryüzlü, net soru sorar ve net cevap verir.tavsiye ederim.

  • M
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Randevu

   1 yıl önce öenisküs yırtığı ameliyatı olmuştum. Ödem toplama ve sıkışma şikayetiyle gittim. Doktorun ilgisi çok zayıf. Hastanın dilini anlamaktan ziyade sürekli gereksiz sorular sordu. Yumru gibi yer yer şiş olan dizimde ödem olmadığını röntgen çekilmesi gerektiğini söyledi. 2 saat röntgen sırası beklememiz de ayrı konu. Sonuç olarak röntgen çektiremedim, doktordan bir sonuç alamadım ve şiş dizimle evime geri döndüm.

  Tüm görüşlere (15) göz at


 • Ozan Bozkurt

  Üroloji, Cerrahi Onkoloji, Doç. Dr.

  • I
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Üretra Ameliyatı

   Nadir görulen üretra tümörü olduğumu öğrendim Ozan hocamın yapmış olduğu ameliyat sayesinde sağlığıma kavuştum. 38 yaşında kaybettiğim umutlarımı bana geri kazandırdı. Ozan hocama bütün emekleri ve bizlere verdiği değer için çok teşekkür ederim.

  • I
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Üretra Ameliyatı

   Babamın üretra darlığı ameliyatını başarıyla gerçekleştirdiği için doktorumuz Ozan Bozkurt'a çok teşekkür ediyorum kesinlikle tavsiye ediyorum. Allah razı olsun hocam

  Tüm görüşlere (20) göz at


 • Süleyman Men

  Radyoloji, Prof. Dr.

  • K
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Anjiyografi

   12 gün önce beynindeki baloncuğun kanaması sebebiyle annemi 9 Eylül Ünv. Hastanesine kaldırdık. 1 gece bekledikten sonra beyin anjiyosu yapılması gerektiği söylendi. Süleyman Beyle o sürede tanıştık. Hiç beklemeden operasyon gerçekleştirildi ve 10 gun sonra taburcu olduk. Süleyman bey annemi hayata döndürdü. Annem şuan iyi durumda yürümesinde hafif problemler var ama zamanla daha iyi olacağına inanıyoruz. Suleyman Bey alanında çok uzman bir doktor gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Ona minnettarız.

  • S
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Randevu

   Güleryüzlü ,mesleğinde uzman ve çok samimi bir doktor.Hem doktor,hem insan olarak güvenebileceğiniz bir kişi. Benim dilimde uzun yıllardan süregelen Çok büyük Venöz Malformasyonlar var.Tedavisinde önemli yol katetti ve her aşamada gece gündüz demeden yardımcı oldu.Tedavim kendisiyle devam etmekte ve inanç ve güvenim, doktorumun sayesinde sürmektedir. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

  Tüm görüşlere (25) göz at


 • Raif Çakmur

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • Ş
   Konum: Raif Çakmur MuayenehanesiHizmet: Nöroloji Randevusu

   Hocamız Raif Çakmur ile eski bir hastasının tavsiyesi ile tanıştık.Parkinson olabileceği söylenen polis emeklisi babamızın aslında bir kaygı bozukluğu yaşadığını ilk görüşte tespit etti. Babamın içinde bulunduğu durumu sabırla dinleyerek, gerek bize gerek babama sadece bir doktor olarak değil, bir psikolog gibi bir dost gibi yaklaşarak kasa sürede çözüm üretti. Dünyalar tatlısı,çözüm odaklı, anlayışlı, sabırlı asistanı Hülya Hanımı da çok seveceğinize eminim. Muayenehanesinde tanıştığımız hastaların yakınlarından dinlediğimiz yaşanmışlıklardan çok etkilenip Raif Hocamıza daha çok minnettar olduk. Nöroloji alanında sorun yaşayanlar mutlaka Hocamız ile tanışmalısınız. Hocam, ayağınıza taş değmesin,bizlere lazımsınız.


  • C
   Konum: Raif Çakmur MuayenehanesiHizmet: Nöroloji Randevusu

   Raif hoca benim beş yıldır teşhis konulamayan ve dünyada sadece milyonda bir görülen stiffperson hastalığıma tek randevuda teşhis koydu.Artık yürüyemez hale geldiğim bir noktada, neyim olduğunu Raif hoca tek görüşte anladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.Hala tedavim devam ediyor ve zaman alacak ama hasta olarak dinlenilmek ve inanılmak kadar önemli bir şey yok. Tekrar teşekkürler kendisine.

  Tüm görüşlere (46) göz at


 • Ali Çelik

  Nefroloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • N
   Konum: başka bir yerHizmet: Diğer

   iki yıldır solunum yetmezliğine bağlı sorunlarım vardı.24 saat oksijen makinasına bağlı kalıyordum.Tavsiye ile Ali hocamla irtibata geçerek hastası oldum.Ali beyin yaptırdığı tahlil ve tetkikler sonrası uyguladığı tedaviye başladık .Şu an hiçbir şekilde oksijen makinasına ihtiyaç duymadan günlük yaşantımı sürdürüyorum.Ali beyin hastasına yaklaşımı ,en ince ayrıntısına kadar takip etmesi moral olarak motive etmesi onu ayrıcalıklı kılıyor.Kendisine minnattarlığımı sunarım.İyiki tanımışız.Nermin Tanık

  • B
   Konum: Ali Çelik MuayenehanesiHizmet: Hasta muayenesi

   - [ ] Annem de 23 Nisan 2020 de hızla gelişen kas gücü kaybı oluştu; yürümekte zorlukla başlayıp, çok kısa sürede hiç yürüyemez hatta hareket edemez hale geldi. Yatağa bağımlı bir haldeyken Ali Hocam bize yardım elini uzattı; onunla konuştuğumuz ilk dakikadan itibaren tüm korku ve kaygılarımızın yerini sonsuz güven kaplamıştı. Hocamız annemizi bir bilim adamı gibi inceleyip tüm hastalıklarını, metabolizmasını, tüm ilaçlarını ve yan etkilerini değerlendirip adeta bir check up raporu gibi bize sundu. Annemin rahatsızlığını tespit edip tanısını koydu; Rabdomiyoliz ( kas erimesi) ve beraberinde ABY geçiriyordu. Annenizi yürüteceğim merak etmeyin dedi ve gerçektende öyle oldu. Biz o zor günleri hocamızın dikkatli takibi, güleryüzü, kendinden emin güven veren yapısı, karşılaştığımız en ufak sıkıntıyı; daha biz söylemeden tespit edip çözüm üretip, bize ne yapmamız gerektiğini öngören dahiyane düşünce mekanizmasıyla atlattık. Hergün annemi ziyaret edip tedavisini düzenledi, annemin ve bizim moralimizi yükseltti, uyguladığı etkin tedavi ve gece gündüz demeden sıkı takibi ile Annem rabdomiyolizi ve ABY’ den kurtulmuş oldu. Hala hergün telefonla annemin bilgilerini alır, kontrollerini yapar ve tedavisini düzenler. Ali Hocam; mükemmel deneyim ve tecrübesi, mütevaziliği, hastasına empatiyle yaklaşımı, güleryüzü ve engin Bilge kişiliğiyle “Hekimlik Ruhu”nu yaşayan, yaşatan çok kıymetli bir hekim olarak, kendisini tanımak bizim için büyük bir onur ve gurur kaynağı, ailemizden biri, abimiz, büyüğümüz ve kahramanımız oldu. İyi ki buradaki yorumları okumuş iyi ki Ali hocama ulaşmışız. Sonsuz teşekkür ve minnetle...Sağ olun, hep var olun Hocam

  Tüm görüşlere (28) göz at


 • Mehmet Erduran

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • H
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Kalça Protezi

   10 sene önce geçirdiğim trafik kazası sonucu sol kalça femur kemiğim parçalandı ve sol üst bacak kemiğimde kırık oluşmuştu. Geçirdiğim operasyon sonrası enfeksiyon oluştu yaklaşık 35 operasyon geçirdim ve sadece kontrol altına alınabildi enfeksiyon durumum ve 10 senemi her gün ağrı çekerek yürümekte zorlanarak geçirdim ve sonrasında Mehmet hocamla tanıştık. Gerisi resmen bir yeniden doğma hikayesi. Önce Mehmet Hocam bacağımdaki platini çıkarıp orayı temizledi ve 1 senede enfeksiyon durumumu takip etti en sonunda proteze uygun hale geldiğine karar verildi ve hemen ardından başarılı bir protez ameliyatı geçirdik. 10 senenin sonunda ağrılarımdan kurtulmuş bir şekilde kendimi yürürken buldum. Bu süreçte her soruma her aklıma takılan şeye anında sevecenlikle yanıtlar verdi. Hep açık davrandı bana ve aileme karşı. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışma hayatında sonsuz başarılar dilerim.

  • A
   Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi HastanesiHizmet: Diğer

   Kendinizi hic düşünmeden emanet edebileceğiniz mükemmel doktor iyi niyetli bir insan once insan odakli annemin diz ağrısı vardı sıvı bitik tek ihtimal ameliyattı annemde onu istemiyordu öyle bir tedavi uyguladiki sonuç mükemmel kesinlikle tavsiye ederim

  Tüm görüşlere (32) göz at


 • Gülsen Atasoy

  Genel Cerrahi, Ass. Dr.

  • S

   çok ilgili bir doktordu hastalığımla ilgili yeterli anlaşılır bilgiye ve tedaviye sahip oldum kendisine teşekkür ediyorum


İlgili aramalar