Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Yetmiş Evler Mahallesi 2919. Sokak No:2, Bucak
Burdur Bucak Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

6 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

hayatımda tanıdığım en iyi doktor gerek mesleğiyle gerek kişiliğiyle mucize doktor derlerya aynen öyle gerçekten bir mucizedir.Oğlumun hayatını kendisine borçluyum 16 senedir dualar ediyorum dunyaları versem hakkını hiçbir şekilde odeyemem ALLAH kendisinden razı olsun.paramatüre bir bebeğin erken teşisini fark etmeseydi oğlum hayatta olmayacaktı.Oğlum 16 yaşında yağız bir delikanlı oldu oda dualarını eksik etmiyor.Umarım bir gün yolu izmire düşerse koşa koşa ziyarete gideceğiz oğlumla.Çok ama cok teşekkür ediyorum önce sağılk huzur ve mutluluklar diliyorum.


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Allahın bizim karşımıza çıkardığı bi mucize olarak görüyorum kendisini.. Allah bin kere razı olsun,o kadar rahatlattıki beni,çok düşünüyordum,hiç uğraştırmadı,yıpratmadı bizi,ve ilk aşılamada hamile kaldım,şuan 10 aylık bebeğim, ilk fırsatta ziyaretine gidicem inşallah..


Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer hamilelik

ben ömrümde bu kadar kibirsiz iyi niyetli bir doktor görmedim.hastalarına arkadaş gibi davranan güleryüzlü işinin ehli bir doktor.Allah ondan razı olsun.sezeryan olduktan sonra cok kısa sürede ayaga kalktım ve hiç ağrı acı hissetmedim.onu doğuran annenin ellerinden öperim.ALLAH ona dert yüzü göstermesin.


T
Doğrulanmış kullanıcı

Sayın Ali hocam şuan Düzce üniversitesinde burada olduğu için çok şanslıyız harika bir doktor ilgili Düzce'de kısıtlı doktor olması ve karşıma onu çıkarması mucizevi olsa gerek ekibi ve kendisi ile gözü kapalı herkesin gidebileceği bir doktor her şehire hastaneye böyle doktor lazım


F

sayın ali yavuzcan dünyanın en iyi doktorudur.doktordan daha çok abi dir.türkiyeye böyle doktorlar kazandırmak gerekmektedir özellik le kadınlarımız için.onu yetiştiren ailenin ellerinden öper doktoruma da hayatında herşey gönlünce olsun diliyorum.


Z

gerçekten hayatımda gördüğüm en iyi doktor hakkariye gelir gelmez çok iyi şeyler yaptı bir çok bayanın tedavisini yaptı şu anda hepsi çocuk sahibi gitmesine çok üzüldük keşke hakkariye geri gelse ona çok ihtiyacımız vr benimde çocuğum olmuyor tam tedaviye başladım ama ali bey gitti keşke onun yanında tedavi olabilsem


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet