Doç.Dr.

Altay Çelebi

Gastroenteroloji

3 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • 138
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Sayin Altay Çelebi öncelikle iyi bir insan. Hangi meslekte olursa olsun insanda olmasi gereken en önemli meziyet insaniyet hassasiyet algı genişliği empati yeteneği kendisinde Allah vergisi diye düşünüyorum. Bunlarin yanında çalışkan ve işine âşık biri. Çok iyi bir doktor, çünkü dikkatli ve pratik beceriye sahip ve çok yetenekli. Annemi çok iyi tedavi süreciyle refluden kurtardı diyebilirim. Ben de gastrit tedavisi oluyorum. Tüm hastalarına en büyük desteği hastalarina güzel motive edici telkinletiyle yaklaşarak onlara psikolojik olarak destek vermesi de tedavilerinde başarıya götüren diğer unsur. Çok daha iyi Başarılar diliyorum kendisine. Saygilarimla.

 • çok memnunum

  Göktuğ Hocamızın sayesinde Altay hocamıza ulaştık,o kadar akılı ne yaptığını bilen,kibirlilikten uzak,konusunda uzman bir hocamız ki anlatmak yetmez.Allahımıza çok şükür bizi onunla karşılaştırdı.

 • çok memnunum

  Altay hoca gibi bir doktora ben hayatımda karşılaşmadım.çok pozitif,çok güleryüzlü,insanı motive eden bir doktor.ve hastalığn tanısından ilgisinden dolaı çok memnunum.allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.