Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Kocaeli Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi kadrosunda 6 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 24 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Kocaeli Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Eski İstanbul Yolu Umuttepe

İzmit ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Kocaeli Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi kadrosunda 6 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 24 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 10 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 13 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 14 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 15 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet fizyoloji uzmanı, 9 adet gastroenteroloji uzmanı, 14 adet genel cerrahi uzmanı, 4 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 12 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 16 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet halk sağlığı uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 28 adet iç hastalıkları uzmanı, 14 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 12 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 26 adet kardiyoloji uzmanı, 11 adet kulak burun boğaz uzmanı, 6 adet nefroloji uzmanı, 6 adet neonatoloji uzmanı, 15 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 8 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 6 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 6 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi parazitoloji uzmanı, 8 adet tıbbi patoloji uzmanı, 15 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kocaeli Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Kocaeli ilinde Eski İstanbul Yolu Umuttepe Kocaeli adresinde bulunmaktadır. Kocaeli Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2623037575 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Savaş Ceylan Diğer

  4 buçuk santim hipofiz adenomumun vardı İstanbul’da oturuyorum çok doktora gşttim hemen acil ameliyat olman gerekir dediler korkuyordum derken bir doktorun ağzından savaş Ceylan çıktı soyadımda Ceylan olduğu için nedense gitmek istedim hemen muayene sırası aldık ve gittik onun bir dk lık muayene süresi başkalarının bir saatine bedel iyiki gitmişim iyiki tanıdık hocamı Savaş Ceylan hocamda umutsuzluğa moralsizliğe yer yok Allah bin kere razı olsun iyiki yolumuz ona çıktı Hele ki asistanları sizin iyi olduğunuzu gördükçe sevinen siz iyiyseniz sanki onların canına can katılıyor gülümseme geliyor onlara Allah dert keder göstermesin sizinde yolunuza sizin gibilerini çıkarsın dünyada varmı böyle insanlar dedirtiyorlar insana pazar günlerini bile atlamıyor dinlenmiyor gelip sizi ziyaret ediyor Savaş hocam Türkiye’nin neresinde olursanız olun gidin bulun hocamızı iki ay önce yaptı ameliyatımı hocam sayesinde çok şükür iyiyim evimde çocuklarımlayım

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Savaş Ceylan Diğer

  Merhaba, babamın 2 senedir hipofiz bezi tümörü hastalığı olan akromegali vardı. Bitlis'te hangi beyin cerrahisine gittiysek sonuç alamadık, sonrasında bir tanıdığımızın vasıtasıyla Savaş hocaya ulaştık. Uzak yerden de gelmemize rağmen bizi ameliyata çağırdı ve ameliyat hemen fark ettirdirdi. Elindeki ve ayağındaki şişlikler azaldı, baş ağrısı hafifledi. Her şey için hocamıza teşekkür ederim. Hocamıza gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Aydın Çorakçı Diğer

  Prof. Dr. Aydın Çorakçı Hocamıza Nisan ayında miyom ameliyatı oldum. Kendisi çok sakin ve ilgili bir doktor. Bende 20 cm'ye yakın bir miyom oluşmuş. Ona gitmeden önce bir dizi yanlış teşhis yaşadığım ve aksilikler birbirini kovaladığı için bu kadar büyümüş oldu. İlk muayenede çok ajite bir haldeydim. Kendisi çok sakin şekilde anlattı süreci. Açık ameliyat olmam gerektiğini ama rahme zarar vermeden alınabileceğini söyledi. Öyle de oldu. Elbette çok büyük miyom olduğu ve regl döneminde ameliyat olduğum için kanama ve pıhtılarım oldu. ama bu doktorumdan kaynaklanan bir şey değil. Benim miyomum çok büyüktü. Hastane şartları ve hocamın ekibi şahane. Durmaksızın ve güler yüzle çalışıyorlar. Umarım onlar için de şartlar daha da iyileşir. Şimdi çok sağlıklı hissediyorum. Zaten öncesinde regl dönemlerinde toplamda yaşadığım kan kaybını hesap ettiğimde bir şey değildi. Kendisine ve tüm ekibine çok teşekkür ediyorum. Böyle doktorlara sahip olduğumuz için çok şanslıyız. eğer benzer bir sorununuz varsa güvenle randevu alabilirsiniz.

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Savaş Ceylan Diğer

  Merhaba ben Hipofiz makroadenomu teşhisi ile Bursa'dan geldim. İş yerinde çalışırken birden bire ekrandaki yazıları bulanık ve iç içe geçmiş gibi görmeye başladım. Kısa bir süre sonra karşımdaki kişileri de bulanık görmeye başladım. Çok panikledim ve önce göz sonra nöroloji doktoruna muayene oldum. Çekilen ikinci MR da hipofiz makroadenomu tespit edildi. Raporun çıktığı akşam hemen Sn. Savaş CEYLAN hocamıza randevu aldım. Savaş hocam kendinden emin ve pozitif enerjisi ile bizi oldukça rahatlatı ve ameliyat olmam gerektiğini bize izah etti. Değerli asistanları bilgilerimi aldılar ve 10 Kasım da hastaneye yatış yaptım. Ameliyattan önce ziyaretleri ile bizi bilgilendirdiler ve rahatlamamizi sağladılar. 11 Kasım 2022 de ameliyatımı yaptılar.
  Savaş Hoca'mıza, diğer tüm ekibine bize göstermiş oldukları ilgi, alaka ve tüm çabalarından dolayı ben ve ailem adına çok teşekkür ederim.
  Savaş CEYLAN hocam siz ve ekibiniz iyi ki varsınız. Allahım binlerce kez sizeden razı olsun. Benzer şikayete sahip kişilerin, hiç tereddüt etmeden Savaş hoca'ya muayene olmasını öneririm.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Volkan Etuş Diğer

  Volkan etuş'a bebeğimiz 6,5 aylıkken gittik kafatasında eğrilik gözlemlemiştik bununla alakalı uzmanlığına danıştık biz konuyla ilgili çok fazla bir bilgiye sahip olmadığımız için onun uzmanlığına Güvendik ancak kendisi ortalama 2 dakika süren bir muayenede sadece el ve gözleriyle kontrol yaparak hiçbir sıkıntınız yok endişelenmenize gerek de yok çocuğunuz gayet sağlıklı diyerek bizi gönderdi, daha sonra istanbul'daki bir tedavi merkezinde 3 boyutlu taramalar ve ölçümler yapılarak çocuğumuzu muayene ettirdik ve deformasyonel skafosefali olduğunu öğrendik çok şükür kask tedavisi vesaire ile süreci lehimize çevirmeyi başardık.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Altay Çelebi Diğer

  Ona artık yürüyemeyecek bir durumda geldi. Bana gösterdiği talimatlarla karaciğer nakli oldum. Öleceğimi bilmiyordum. Şu anda bile hala onu takip ediyorum. Ona sonsuz şükranlarımı sunuyorum.... He came to her in a condition where she could no longer walk. I had a liver transplant with his instructions. I didn't know I was going to die. I still follow him even now. I am eternally grateful to him....

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Maksut Görkem Aksu Diğer

  Muayene saati bitmiş olmasına rağmen canım annemin görüntülerini inceledi ve anlattı, dinledi, yardımcı olmaya çalıştı. Tecrübe ve bilgisi konusunda bulunduğu konum fikir veriyor fakat insani duruşu beni etkileyen asıl şeydi.
  Teşekkür ederim. Şu an umuttepe acildeyiz. Yarın yatışı yapılacak ve ışın tedavisi. İçim kan ağlıyor ve şu dönemde beyin metastazlı her hasta yakını gibi hastamın değerli olduğu hissettirilerek günlerini geçirmesini istiyorum. Umursamaz tavırların bizleri her seferinde yıkıma uğrattığını tüm sağlık çalışanlarının anlaması dileğiyle.
  Görkem Bey teşekkür ederim.

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Savaş Ceylan Diğer

  Merhaba ben Orhan 63 yaşında Hipofiz adenomu teşhisi ile istanbul'dan geldim. Yaklaşık 6 ay önce İstanbul'da hipofiz adenomu teşhisi konuldu. Ameliyat olmam gerektiği söylendi. Araştırmalarımız sonucunda Prof. Dr. SAVAŞ CEYLAN hocanın bu işte çok başarılı olduğunu öğrendik ve kendisine başvurduk.
  Savaş Hoca bize tüm açık sözlülüğüyle ameliyatın zor yanlarını anlattı. Tümörün dev bir adenom olduğunu (adenomun boyutu yaklaşık 4.5 cm) ve çok zor bir ameliyat olacağını belirtti.
  10 ekim tarihinde kendisi ve ekibi ameliyatımı burundan çok büyük bir başarıyla gerçekleştirdirdiler.
  Ameliyat sonrası gözümde görme ile alakalı bir problem oluştuğundan dolayı beni hemen ikinci bir ameliyata aldılar. Ancak ikinci ameliyat açık beyin ameliyatı oldu ve tümörü tamamem temizlediler.
  Şu anda çok iyiyim.
  Savaş Hoca'ya, tüm ekibine ve tüm personele bize göstermiş oldukları ilgi, alaka ve özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.
  Savaş CEYLAN ve ekibi iyi ki varsınız. O sihirli ellerinizle herkese şifa dağıtıyorsunuz.

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Savaş Ceylan Diğer

  Hipofiz ameliyatı geciren eşimin doktoru. Igdırdan tedavı olmak uzere referans ıle geldık. Basarılı bır ameliyat gecırerek saglıgımıza kavusmamıza vesıle oldu. Kendısıne sonsuz mınnettarız. Iyı kı sızın hastanız olduk hocam. elinize emegınıze saglık.

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Savaş Ceylan Diğer

  İlk ameliyatını 2010 yılında olan Akromegali hastasıyım ikinci ameliyatım için savaş ceylan hocam önerdiler iyi ki gitmişim iyi ki ikinci ameliyat kendisine olmuşum ekibi ve kendisi çok tecrübeli çok Yardımseverler Özel hastane ilgisi ve konforu ile hastalarını karşılıyor Savaş Ceylan hocama ve ekibince çok teşekkür ediyorum

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar