Uzm.Dr.

Arif Canan

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

14 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • Özel Jimer Hastanesi

  Odunluk Mah. Mihraplı Cad.No:6
  Nilüfer

  107
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Daha az 5
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Jimer hastanesinde doğum yaptım.Şansımıza çoçuk doktorumuz Arif Bey'di.Bebeğimizin rutin kontrollerini de Arif Bey'e getirmeye başladık.Biz İnegöl'den geliyoruz.Buradaki doktor kızıma yanlış teşhiş koydu ve antibiyotik kullanmaya başlamıştık.Antibiyotiği içmeyince Arif Bey'e götürdük iyiki götürmüşüz yanlış teşhis koyup gereksiz antibiyotik almışız.Arif Bey mümkün olduğunca ilaçsız tedavi uyguluyor bebeğin bağışıklığı kendiliğinden gelişsin diye bu konuda biz doktorumuzdan çok memnunuz.Allah razı olsun.Bebeğimizi hırpalamadan muayene etmesi de ayrı bir güzel.Allah böyle doktorları kazalardan belalardan korusun.

 • çok memnunum

  Güler yüzlü, sıcak bir doktor. Arkadaşımızın tavsiyesi ile gitmiştik 2 yıldır devam ediyoruz. Her aradığımızda ulaşabiliyoruz. Pıtırcığım da çok seviyor. Herkese tavsiye ederim.

 • hiç memnun değilim

  Çocuğumuzu yıllardır götürdüğümüz doktorumuzdu. Fakat son zamanlarda hiç memnun kalmadık. Erken tanı koyamadı. Şimdi başka doktorla tedavimizi sürdürüyoruz. Kadriye G.


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gitmiştik gayet de memnun kaldık. Çok ilgili ve güler yüzlü bir doktor, her zaman telefonla ulaşabiliyoruz, oğlumla çok ilgileniyor.

 • çok memnunum

  Bebegim 5.5 aylik 1 aydir Arif beyin kontrolindeyiz.Ilk drumuzun yanlis teshisinden bizi kurtardi.harima bir dr bebegimize cok sicak yaklasiyor.bizi dinleyip ayrintisiyla anlatiyor.herkese siddetle tavsiye ederim...

 • çok memnunum

  geçenlerde ailemin ameliyat sonrası verdiği teşekkür ilanını buldum. kimsenin teşhis edemediği hastalığımı arif canan teşhis etmiş. 5 yaşında kalp ameliyatı oldum. şu an 25 yaşındayım:) inş bi gün karşılaşırz:)

 • çok memnunum

  arif bey i yaklaşık 9 yıldır tanıyorum. iki çocuğum Allah ın izniyle onun elinde büyüyor desem yeridir.Arif bey sanki ailemizden biri gibi artık bize. çocuklarıma ve bize öyle yakın ki.... başarısı ise bana göre dalında tartışılmaz. bu konuda adım gibi de eminim .tabi ki benim düşüncem bu. Allah ondan razı olsun. çocuklarım ve kendim doktorumuzla gurur duyuyoruz. insanın bazen en zor anlarında güven veren bir doktoru olması mükemmel bir şey....

 • çok memnunum

  2 senedir Dr. Arif Canan'a götürüyoruz oğlumuzu ilk doktorumuz ve çok memnunuz, gerçekten çok başarılı ve tecrübeli bir doktor, oğlum da çok seviyor.

 • çok memnunum

  güvenilir güler yüzlü sözün özü işinin ehli bir hekim kendisine çok teşekkürler

 • çok memnunum

  13 yillik cocuk doktorumuz gozum kapali guveniyorm , mesleginde cok basarili , kizimi ve oglumu devamli rutin kontrollerinde gorusyorz.bursanin en iyi cocuk doktoru diyebilirim kime tavsiye ettiysem onlarda cok memnun .meslek meslek hayatida basarilar diliorum :-)

 • çok memnunum

  oğlum eline doğdu. şimdi 4 yaşında koşa koşa doktoruna gidiyor.bence bu çok değerli. bu arif beyin başarısı. şimdi 10 aylık kızımı da beraber büyütüyoruz.

 • çok memnunum

  Güvenilir güleryüzlü en önemliside çoçuğumu inciltmeden severek muayene etmesi oğlum seve seve doktoruna gidiyor ondan korkmuyor.Doğumdan itibaren gidiyoruz çok memnunum..

 • çok memnunum

  İnsan üstü bir kişilik eşi benzeri yok oğlumuzu onunla büyüttük herkese tavsiye ederim

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine buldum ismini. Kızımı götürüyorum dogduğundan beri doktorumuz ve çok memnunum. Çok ilgili, güvenilir ve güler yüzlü bir doktor