Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
68 görüş

Konum: başka bir yer Muayene

Migren hastasiyim.Asiye Hanıma muayene için gittiğimde içeri girer girmez ne ilaç yazacağız size dedi.Saşırdim kaldım.Daha önce kullandigim ilaçla ilgili sıkıntılarım vardi.Konuyu anlatmaya çalışırken sözüm hep yarıda kaldı.Hemen başka bir ılac söyledi sekretere ılac kodu çıkıverdi.Böbrek şikayetim var dedim çıkarken sıkıntı olmaz en masum ılac dedi.Kendimi ifade etmeme fırsat vermedi.O sırada birseyler atıştırıyordu zaten.Simdi ben bu ilacı nasil kullanayim güvenemiyorum ki kendisine.Ayda bir kez migren atagim var.Sürekli kullanmam gereken bir ılac verdi.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


Uzun süredir epilepsi hastasıyım ve Asiye Hanımla bu sayede tanıştım. Alanında kesinlikle çok çok başarılı. Haftada 1 olan nöbet sayım şu an kalmadı diyebilirim. Hasta doktor ilişkisi gibi değil adeta abla kardeş gibi yaklaşıyor insanlara. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


K

Sözün bittiği yer ;iki yıl önceye kadar kısmi felç ve alzheimer hastası olan babamı Ankara ,İstanbul özel hastane,devlet hastanesi ve üniversitelere götürdüğümüz nöroloji doktorlarından hiç memnun kalmadık ta ki UZM.DR.ASİYE TÜZÜNER hanımefendiyle tanışana denk . 2 yıldır babamın tedavisiyle ilgileniyor.Babamda %80 üzerinde iyileşme görülmüştür.Bunu Asiye hocaya borçluyuz.Kendisi bir doktor olmaktan ziyade tüm gelen hastalara yönelik güler yüzlülüğüyle. tatlı dilliliğiyle bir abla ve aile şefkati sunmaktadır..Kendisini her zaman tüm hasta bireylerine tavsiye eder ve kendisine sonsuz teşekkürleri bir borç biliriz...


A

Çok kalabalık bir hastanede hizmet vermesine rağmen hastalarla tek tek ilgilenip,çözüm bulmaya çalışıyor.Diğer devlet hastanelerindeki gibi ilaç yazıp,tahlil isteyip hastaları başından def etmiyor.Bir o kadar da saygılı ve anlayışlı.Devlet hastanelerinin Asiye hanım gibi doktorlara çok ihtiyacı var.


H

ben döndü öztürk annemi tedavi eden asiye hanıma teşekkür ederim annem alzaymır hastasıdır asiye hanım ilçlarını değiştirdikten sonra çok faydasını gördük şimdi durumu çok daha iyi herkese tavsiye ederim teşekkürler


S

Uzm.Dr.Asiye Tüzüner Tezcan; Aksaray ilinde ikamet etmekte iken felç geçiren sevgili Babamızın, artık ayağa kalkamaz düşüncesinin beynimizde yoğunştığı bir anda bir yakınımızın tavsiyesi ile Ankaranın Etimesgut ilçesi Devet Hastanesinde Dr.Asiye Tüzüner Tezcan sayesinde Allahın izni ve Uzm:Dr. asiye Tüzüzner Tezcan Hanımın mesleğindeki başarısı ile iki ay gibi kısa bir zamanda hastsmız şifasını bulmuştur. Kendisini işine ve hastalarına adamış değerli Uzman Dr.Asie Hanıma saygı ve şükranlarımı sunarım.


M

Asiye hanım bence işini en iyi yapan doktorlar listesinde yer alan bir hekim.Yıllardan beri tanıdığımız ve herkes tarafından memnuniyetle bahsedilen bir insan.Dikkatimi çeken kitapları,krakeri ve kahvesi her zaman yanında.Ha bir de gidecek olanlara tavsiyem ilaçları şeker gibi valla.Allah böyle güzel insanları başımızdan eksik etmesin.


A

Yaklaşık 3 hafta önce yazmama rağmen yazımı yayınlamadınız.Dr.Hanımın burada yazılanlar kadar iyi doktor olmadığını, hele hele güler yüzlü hiç olmadığını yazmıştım.Demek ki burada yazılanlar sadece doktoru öven, pohpohlayan, doktor reklamı yapan yazılar. Neyse ben yinede diyeyim, Dr.Asiye Hanım, bir kere güler yüzlü değil, karşısındakini dinlemiyor, kendi dediği dışında her hangi bir husus kabul etmiyor. Yıllardır Ankara'da görev yapmasına ve kendisinden tavsiye istediğimiz halde sadece Atatürk Devlet Hastanesine gitmemizi istedi. Ya bizim gittiğimiz Dr.Asiye Hanım değil, ya da yazılardaki doktor Asyie Hanım değil.


A

Buradaki yorumlara bakınca,"acaba aynı doktordan mı bahsediliyor" diyorum.Zira doktor hanım, klasik devlet hastanesi doktorlarından farklı değil. Bir bıkkınlık, bir yılgınlık var üzerinde. Pek konuşturmuyor insanı. Siz ne derseniz deyin o kendi bildiğni söylüyor.Biz gittiğimizde, daha hastalığın belirtilerini saymadan bizi filme gönderdi.Filmden sonra da, "tahmin ettiğim gibi" deyip yine bizi konuşturmadı.Ameliyat ya da tedavi için ısrarla ne yapmamız gerektiğini söylememize rağmen bize, Atatürk Devlet Hastanesine gidin dedi.Belki iyi bir doktor ama burda yazılanlar kadar iyi değil.


A

asiye hanımla komşum sayesinde tanıştım 4 yıldır bel ve boyun fıtığım var ve buna bağlı olarak el ve ayaklarımda ciddi şekilde uyuşmalar vardı.pek çok doktora gitmeme rağmen bir sonuç alamadım inanın verdikleri iğne ilaçları boşuna içmişim.hiç faydasını görmedim.ASİYE hocama gittim ve sorunuma çare buldu hale tedavisi altındayım şu anda son derece iyiyim kendimi çok mutlu hissediyorum.ASİYE hocamın ilgisi,alakasıve güler yüzü harika.ASİYE HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.dinlediği klasik müzikleri eminim beni olduğu kadar diğer hastalarıda dinlendiriyordur


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar