Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
67 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Uzun süredir epilepsi hastasıyım ve Asiye Hanımla bu sayede tanıştım. Alanında kesinlikle çok çok başarılı. Haftada 1 olan nöbet sayım şu an kalmadı diyebilirim. Hasta doktor ilişkisi gibi değil adeta abla kardeş gibi yaklaşıyor insanlara. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • Sözün bittiği yer ;iki yıl önceye kadar kısmi felç ve alzheimer hastası olan babamı Ankara ,İstanbul özel hastane,devlet hastanesi ve üniversitelere götürdüğümüz nöroloji doktorlarından hiç memnun kalmadık ta ki UZM.DR.ASİYE TÜZÜNER hanımefendiyle tanışana denk . 2 yıldır babamın tedavisiyle ilgileniyor.Babamda %80 üzerinde iyileşme görülmüştür.Bunu Asiye hocaya borçluyuz.Kendisi bir doktor olmaktan ziyade tüm gelen hastalara yönelik güler yüzlülüğüyle. tatlı dilliliğiyle bir abla ve aile şefkati sunmaktadır..Kendisini her zaman tüm hasta bireylerine tavsiye eder ve kendisine sonsuz teşekkürleri bir borç biliriz...

 • Çok kalabalık bir hastanede hizmet vermesine rağmen hastalarla tek tek ilgilenip,çözüm bulmaya çalışıyor.Diğer devlet hastanelerindeki gibi ilaç yazıp,tahlil isteyip hastaları başından def etmiyor.Bir o kadar da saygılı ve anlayışlı.Devlet hastanelerinin Asiye hanım gibi doktorlara çok ihtiyacı var.

 • ben döndü öztürk annemi tedavi eden asiye hanıma teşekkür ederim annem alzaymır hastasıdır asiye hanım ilçlarını değiştirdikten sonra çok faydasını gördük şimdi durumu çok daha iyi herkese tavsiye ederim teşekkürler

 • Uzm.Dr.Asiye Tüzüner Tezcan; Aksaray ilinde ikamet etmekte iken felç geçiren sevgili Babamızın, artık ayağa kalkamaz düşüncesinin beynimizde yoğunştığı bir anda bir yakınımızın tavsiyesi ile Ankaranın Etimesgut ilçesi Devet Hastanesinde Dr.Asiye Tüzüner Tezcan sayesinde Allahın izni ve Uzm:Dr. asiye Tüzüzner Tezcan Hanımın mesleğindeki başarısı ile iki ay gibi kısa bir zamanda hastsmız şifasını bulmuştur. Kendisini işine ve hastalarına adamış değerli Uzman Dr.Asie Hanıma saygı ve şükranlarımı sunarım.

 • Asiye hanım bence işini en iyi yapan doktorlar listesinde yer alan bir hekim.Yıllardan beri tanıdığımız ve herkes tarafından memnuniyetle bahsedilen bir insan.Dikkatimi çeken kitapları,krakeri ve kahvesi her zaman yanında.Ha bir de gidecek olanlara tavsiyem ilaçları şeker gibi valla.Allah böyle güzel insanları başımızdan eksik etmesin.

 • Yaklaşık 3 hafta önce yazmama rağmen yazımı yayınlamadınız.Dr.Hanımın burada yazılanlar kadar iyi doktor olmadığını, hele hele güler yüzlü hiç olmadığını yazmıştım.Demek ki burada yazılanlar sadece doktoru öven, pohpohlayan, doktor reklamı yapan yazılar. Neyse ben yinede diyeyim, Dr.Asiye Hanım, bir kere güler yüzlü değil, karşısındakini dinlemiyor, kendi dediği dışında her hangi bir husus kabul etmiyor. Yıllardır Ankara'da görev yapmasına ve kendisinden tavsiye istediğimiz halde sadece Atatürk Devlet Hastanesine gitmemizi istedi. Ya bizim gittiğimiz Dr.Asiye Hanım değil, ya da yazılardaki doktor Asyie Hanım değil.

 • Buradaki yorumlara bakınca,"acaba aynı doktordan mı bahsediliyor" diyorum.Zira doktor hanım, klasik devlet hastanesi doktorlarından farklı değil. Bir bıkkınlık, bir yılgınlık var üzerinde. Pek konuşturmuyor insanı. Siz ne derseniz deyin o kendi bildiğni söylüyor.Biz gittiğimizde, daha hastalığın belirtilerini saymadan bizi filme gönderdi.Filmden sonra da, "tahmin ettiğim gibi" deyip yine bizi konuşturmadı.Ameliyat ya da tedavi için ısrarla ne yapmamız gerektiğini söylememize rağmen bize, Atatürk Devlet Hastanesine gidin dedi.Belki iyi bir doktor ama burda yazılanlar kadar iyi değil.

 • asiye hanımla komşum sayesinde tanıştım 4 yıldır bel ve boyun fıtığım var ve buna bağlı olarak el ve ayaklarımda ciddi şekilde uyuşmalar vardı.pek çok doktora gitmeme rağmen bir sonuç alamadım inanın verdikleri iğne ilaçları boşuna içmişim.hiç faydasını görmedim.ASİYE hocama gittim ve sorunuma çare buldu hale tedavisi altındayım şu anda son derece iyiyim kendimi çok mutlu hissediyorum.ASİYE hocamın ilgisi,alakasıve güler yüzü harika.ASİYE HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.dinlediği klasik müzikleri eminim beni olduğu kadar diğer hastalarıda dinlendiriyordur

 • Neden mi Asiye Hanım? Ben uzun süredir migren hastasıyım ve birçok doktora gittim ama ağrılarım daha da arttı.İlk muayenede Asiye Hanım kapsüllü ilaçların migrenimi daha da tetiklediğini anladı.Ve açıkça yazacağım bazı doktorlara soru sormaya çekindim azarlayıp duruyorlar ki bir de nöroloji uzmanı olacaklar.Ama Asiye Hanım'ın odası çarşamba pazarı gibi olur bazen yaşlılar ayakta bekletilmez çünkü.Ama Hocam hepsine sükunetle cevap verdiği gibi yazdığı ilaçları da alıp gelmenizi ister.Neden mi?Nasıl kullanacağınızı tarif etmek için.Ve 'Merak etmeyin düzelecek,korkacak bir şey yok 'gibi telkinleri de ihmal etmez.Hocam iyi ki varsınız.Sizi çok seviyorum ve çok güveniyorum.Allah size sağlıklı ,huzurlu güzel günler nasip etsin ve sizi hayatımızdan eksik etmesin :)

 • Hocamızı bulmadan önce birçok doktora gitmemize rağmen verimli sonuç alamadık ve annemin şikayetleri devam ediyordu.Sonunda Asiye hocamızı bulduk gerek ilgisi gerek güler yüzü gerek durumları anlayacağımız şekilde anlatması ve tedavisinden çok memnunuz.Herkese tavsiye ederim.

 • Asiye hanım,annemin yaklaşık 5 yıldır doktoru tanışmamız bir arkadaşımın tavsiyesi üzere oldu, daha önce farklı araştırma hastanelerinde aylarca sıra bekledik MR çektirdik teşis ve tedavi için çok zaman kaybettik.asiye hanım annemi ilk muayenesinde parkinson teşisini koydu ve derhal tedaviye başladı,yaklaşık 5 yıldır ilaç tedavisi sürüyor hastalığın ilerlemesi durdu.ayrıca son bir yıldır da ilaç tedavi sayesinde annemin titremesi ciddi oranda durdu ve normal hayatında artık sorunlar yaşamıyor. burdan kendisine çok teşekkür ediyorum tekrardan.Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin inşallah.Siz hasta yakınlarına ve hastalara nöroloji hastalıkları konusunda Sayın:Asiye TÜZÜNER TEZCANI'ı tavsiye ederim,saygılarımla. Hasta:TÜRKAN ÇETİN Hasta yakını:Ufuk ÇETİN

 • Sevgili Asiye hanımcığım geçen hafta arkadaşımın annesini size gönderdim,ilgilenmişsiniz teşekkürler sizden çok memnun kalmışlr size dua ediyorlar biz sizden zaten çok memnunuz şekerci amca sizin sayenizde çok iyi.

 • ANNEM 4 SENEDİR ASİYE HANIMA GİDİYOR DURUMU ÇOK İYİ ALLAHA ŞÜKÜR ANNEM BANADA TAVSİYE ETTİ. BENDE BEL AGRISINDAN ŞİKAYETİM VAR ALLAHIN İZNİYLE ASİYE HANIMIN BANA BAŞLATTIGI TADAVİYLE İYİ OLUCAM İNŞALLAH.

 • Tavsiye uzerine gittim cok memnun kaldim herkese de tavsiye ederim.insana insan gibi davraniyor. Hic bir devlet hastanesin de gormedigim alakayi gosterdi. İnsallah bundan sonra boyle doktorlarla karsilasmak isterim.

 • kendisini hastalarına adamış teşhisi kuvvetli iyi bir hekim verdiği ilçlarla başım bayağı rahatladı ayrıca felçli komşumuda verdiği ilaç düzeltti teşekkürler

 • kendisini hastalarına adamış değerli bir hekim.sade bir vadandaş olarak kendisine gittiğimde kendi yakınıymış gibi çok ilgilendi ve tedavisi bayağı iyi sonuç verdi.Komşularıma tavsiye ettiğimde çoğunun kendisini stayişle bahsetmesi beni şaşırtmadı Hatta felç başlangıcı olan birine verdiği ilaç teşekküllü bir yere gitmeden kendini iyi etmiş.Keşke her doktor Asiye hanım gibi olsa.Allah razı olsun Tülin Başaran

 • Doktor Asiye hanım ile annemin ve kendimin rahatsızlığı nedeni ile tavsiye üzerine tanıştım hastaları ile ailesinden birisi gibi ilgileniyor saolsun artık biz onu aile doktorumuz gibi görüyoruz, hastaları ile bi arkadaş gibi ilgileniyor hastaları hakkında bilgilendirmesi tedavi sürecini takibi çok iyi Doktor hanıma ilgisinden dolayı çok teşyekkür ediyorum.

 • KENDİSİ İSİM YAPMIŞ EN İYİ UZMAN DOKTORLAR ARASINDADIR..ASİYE HANIMLA TANIŞMAMIZDA BU VESİLEYLE OLMUŞTUR.ANNEM ASİYE HANIMIN YÜZLERCE HASTASINDAN SADECE BİRİ..ANNEM YAKLAŞIK 4 AY ÖNCE AĞIR BİR DEPRESYONA GİRDİ..MALESEFKİ ÇEVREDEN ALDIĞIM DUYUMLARA GÖRE VE TÜRKİYE İSTATİKLERİNE GÖRE YENİ ÇAĞIN EN BERBAT HASTALIĞI DEPRESYON SANIRIM..VE HERGEÇEN GÜN ARTMAKTA..BU HASTALIĞI SADECE HASTA DEĞİL AYNI ZAMANDA HASTA YAKINLARIDA YAKINDAN YAŞAMAKTADIR..NE DİYİM HER ZAMAN DEDİĞİM GİBİ ALLAH DÜŞMANIMA VERMESİN BU HASTALIĞI :)AMA SABRIN SONU SELAMET TABİ..ANNEM ŞİMDİ ÇOK ŞÜKÜR İYİYE GİDİYOR..KORKULARINDAN KURTULUP TEKRARDAN ESKİ HAYATINA DÖNMEYE BAŞLADI :)TABİ HEPSİ ASİYE HANIM SAYESİNDE.. KONTROLLERİMİZDE BİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE DİNLEYİP EN UYGUN İLACI VERİP VE İLACIN FAYDASINI GÖRÜP BİR SONRAKİ KONTROLDE KENDİSİNE GÜLERYÜZLE VE MEMNUNİYETLE GİTMEK PAHA BİÇİLEMEZ SANIRIM..KENDİSİNE BURDANDA TEKRARDAN TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİYOR VE MESLEK HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUM..SAĞLIKLI GÜNLERE HEP BERABER..

 • Ben Asiye hanımla ilgili babam için yorum yapıyorum.Asiye hanımbu hastaneye göreve başladığından beribizim doktorumuz biz ona ailemizin doktoru diyoruz Allah ondan razı olsun Allahın izniyle Asiye hanımın sayesinde babam yaşıyor nezaman sıkışsak çekinmeden arayabiliyoruz 20.11.20012 tarihinden beri hastaneniz yoğun bakımda tedavi görüyor isal nedeniyle ssuz kalmış Asiye hanım yarın isali keseriz dediama bugün akşam kesildi teşekkürler doktorcuğum seni çok seviyoruz şekerci amcanız sevgiler yolluyor ,Etimesgut devlet hastanesini böyle bir doktorla çalıştığı için kutluyorum saygılar.

 • Doktor Asiye hanım ile eşim Ayşen ARI'nın rahatsızlığı nedeni ile tanıdık.Kendim tanışmadım ama eşimin anlattığına göre ilgisi hastalık hakkında bilgilendirmesi tedavi sürecini takibi çok iyi Doktor hanıma ilgisinden dolayı çok teşyekkür ediyorum.

 • benim babam 85 yaşında ve beyin kanaması geçirdi, her gecen gün kötüye gidiyordu konuşmasını anlamıyorduk, yürümesini unutmuştu,yemek yemez olmuştu, çok sinirli ve asabiyd, sevgili hocam ASİYE hocamız sayesinde bunları artık yapıyor,yemek yiyor konuşuyor ve düşmeden yürüye biliyor sevgili hocamız haplarımızı degiştirdi yenilerini ekledi, hocam size nasıl teşşekkür etsem azdır, size sonsuz şükranlarımı sunarım. Birde çok çok ilgilendi allah ondan razı olsun, onu yetiştiren hocalara ve anne babasınına sonsuz teşekkürle...

 • Asiye hanımın ismini bir akrabam sayesinde duydum.Kendisine muayene olurken gösterdiği ilgi ve dikkatli dinlediği için teşekkür ederim.Hastalığım için verdiği ilaçlar etkisini göstermeye başladığından beri çok daha iyiyim.kendisine çok teşekkür ederim.

 • 2 yıldır aşırı başağrım vardı. gittiğim doktorlar bana öncelikle ağrı kesici başladı. Ancak ilaçlardan fayda göremedim. asiye hanıma komşumun tavsiyesi üzerine gittim. kendisi yeni tedavi başladı. verdiği tedaviyle 2 aydır başım ağrımıyor.kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • herkese merhaba. adım semra ve bu sayfayı görünce bende birşeyler yazmak istedim. 24 yasındayım ve 14 yaşından beri epilepsi hastasıyım.tokatta yaşıyorum.önce size hastalığımın nasıl ortaya çıktığını anlatayım. annemle babamla aynı odada olmamıza rağmen bana seslenirlerdi ve ben duymazdım öylece dalardım.bu yüzden annemler bende bir tuhaflık olduğunu anlayınca beni doktora götürdüler.bana o zamanlar çok tuhaf gelen aletlere bağladılar ve bir sürü yere gönderdiler sonunda epilepsi hastası olduğum ortaya çıktı. tabiki ilaç yazıp gönderdiler beni. ilk kullandığım ilaç iyi gelmemişti ve onun yanına bir tane daha ilaç başladılar.2 yıl kadar sonra tekrar bir ilaç eklediler ve ben 3 ilaç kullanmaya başladım. birkaç yıl bu şekilde devam ettik ve sonra tanıdığımız aracılığıyla asiye ablayı duyduk.ve annemle ankaraya gittik. asiye abla tüm tetkiklerimi yaptırdı iyice muayene etti ve tedavimi yeniden düzenledi.yaklaşık 3 yıldır ona gidiyorum. benle o kadar ilgeliniyorki hayata tekrar tutundum. toplumdan dışlandığımız bir hastalık bizimkisi bu yüzden bu kadar iyi hissetmek beni takrar hayata bağladı. şimdi sadece tek ilaçla tedavi görüyorum ve uzun süreden beri dalgınlıklar nöbetler olmuyor. iyiki varsınız asiye abla,sizi çok seviyorum.

 • Asiye hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim.12 yıllık parkinson hastasıyım.her türlü tedavi uygulandı.asiye hanıma geldiğimde tedavimi tamamen değiştirdi.yeni ilaç verdi.şuan çok iyi durumdayım.Asiye hanıma sonsuz teşekkür ederim.

 • Ben Asiye Hanımla Kayınbabamın hastalığının ilerlemesi neticesinde bir başka hekimden aldığımız tedaviden cevap bulamadığımız için tesadüfen tanıştım. İlk izlenimde güven veren açıklayan anlatan ilgilenen alakalı tavrıyla içimiz rahat ederek tedavisini aldık. Kısa zamanda tedavisinin tesirini algılanacak biçimde iyiye yönlendirdiğini en azından daha ağır hale gelmediğini kontrol edebildiğimizi gördüm. Asiye Hanım hastalık olarak değilde hasta olarak bakıp tedavi eden yardımcı olan anlaşılır biçimde konuşan çok ilgili çok sevecen bir hekim.Herşey için çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını diliyorum minnetle ...

 • yıllardır epilepsi hastasıyım. gittiğim doktor bana öncelikle epanutin başladı. ancak ilaçtan fayda göremedim. asiye hanıma tavsiye üzerine gittim. kendisi tedavimi yeniden düzenledi. verdiği tedaviyle 1 yıldır nöbetim olmuyor. iyiki varsınız asiye hanım.

 • Merhaba..Asiye Tüzüner Tezcan Hanım'ın 3 yıldan fazladır hastasıyım..onu görmek bile,doğru ilaç kullanımı kadar güzel bir etki yaratıyor üzerimde :)..bir doktor ancak bu kadar asil,içten,kibar,şık,zarif,şefkatli,kuşatıcı,donanımlı,pozitif,güven veren ve ilk bakışta hastasının içinde bulunduğu manevi durumu algılayabilecek kadar zeki ve sezgileri güçlü olabilir..ona çok inanıyorum ve nörolojik problemi olduğunu düşündüğüm tüm kişilere öneriyorum..bir hastası olarak tüm dikkat ve titizliğiyle beni gözlemleyip,doğru ilaçlar seçerek beni iyileştirdiği ve bana bir doktora ''Doktor'um''diyebilme duygusunu yaşattığı için binlerce kez teşekkür ediyorum...

 • Asiye hocama ne kadar teşekkür etsem azdir.onu tanidiğmiz için çok şansliyiz.ben orduda yaşiyorum aslen azerbaycanliyim ailem azerbaycanda yaşiyor.babam iki kere felc geçirdi beyn damarlarinin yaridan çoxu tikanmişti.konuşamiyor,yürüyemiyor,yemek yiyemiyordu.5 ay azerbaycanda hastanede yatdi doktor artik yapicak bir şey yok dedi.orduda bir sürü doktor gezdim haftalarca internetden doktor araştirdm çok şükür asiye hocami buldum.babami ankaraya getirdik onu önce allaha sonra asiye hocaya emannet etdik.allahima cok şükür babam şu an çok iyi asiye hocanin sayesinde.asiye hocanin bilgisini,insanliğini güleryüzlülüyünü sicak kanliliğini anlatacak kelime bulamiyorum.çok iyi bir doktor ve çok iyi bir insan.asiye hocam ailece size çok teşekkür ederiz.

Bu doktor musunuz?

108

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın