Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör

Ankara Prof.Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 7 ad... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Prof.Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi

Leylak Cad.İstasyon Mah.

Etimesgut ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Prof.Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Prof.Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi Ankara ilinde Leylak Cad.istasyon mahallesi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erkin Gonca Omurga Cerrahisi

  Hocamın yanına şiddetli bel ağrısı ile gittim yapılan tetkikler sonucunda bel fitığı olduğu anlaşıldı ameliyat olmam gerektiğini söylendi ve ameliyat oldum erkin hocamın şifalı ellerinden şifa buldum çok şükür Allah razı olsun tedavi öncesi ve sonrası ilgi alakası için bütün eş dosta tavsiye ediyorum güler yüzlü hocamı


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erkin Gonca Diğer

  Op. Dr. Erkin Gonca ile bir yakınımızın aracılığı ile tanışma şansım oldu. 4 ay devam eden şiddetli bel ağrısı ve sağ bacakta gerek hissislik gerekse yürümede yaşadığım zorluklar şikayeti ile kapısını çaldım. Yapılan muayene sonrasında tahlil tetkik ve radyolojik görüntüler neticesinde bel fıtığı tanısı konuldu. Ameliyat planlandı ve kıymetli doktorumuzun şifalı ellerinden çok başarılı geçen operasyonumuz şikâyetlerimizin son bulmasıyla sosyal hayatıma devam ettim. Kıymetli hocamıza minnettar olduğumuzu ve Beyin ve Sınır Cerrahisi hastalarının tereddüt etmeden başvurmalarını özellikle belirtmek isterim.
  Saygı ve sevgilerimizle hocam...


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hasan Tahsin Çakır Diğer

  Oğlumuzun rutin kan tahlillerinde çıkan Kalsiyum seviyesi yüksekliğini dikkate alarak bizi çocuk endokrin bölümüne yönlendirdi. Yapılan tetkiklerde paratiroid bezlerinden bir tanesinin fazla çalıştığı tespit edildi. Hasan hocamızın dikkati sayesinde oğlumuzun sıkıntılı durumu erken teşhis edilmiş oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Avni Uysal Diğer

  Avni Bey gerçekten mesleğini çok iyi icra eden, çok ilgili bir doktor. İdrar yolu sorunum için gitmiştim. Her şeyden önce hasta psikolojisi üzerine mükemmel bir tutum sergilemekle birlikte soruna çözüm odaklı rahatlatıcı yaklaşımı ile kendinizi emin ellerde hissettiren, alanında bilgi ve tecrübesi ile mükemmel bir hekim. Tedavimi başarılı bir şekilde sonuçlandırdı. Kendisine sonsuz şükranlarımı sunuyorum.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erkin Gonca Diskektomi

  Acil olarak gittiğim hastanede dr erkin hocaya sevk ettiler belden aşağısı tutmuyordu basamıyordum muayene sonucu acil amaliyat dedi his kaybı vardı. Yoğun olduğu için aynı gün mesai saati dışında akşam 6da beni ameliyata aldı .Birebir ilgilendi hastalarıyla ilgi ve alakası mükemmel .Beni hayata bağlayan dr allah razı olsun Erkin hocamdan.Başarıları daim olsun Rabbime şükürler olsun sizin gibi dr karşımıza çıkardığı için .Eş dost akrabalarımı hiç tereddütsüz öneriyorum


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erkin Gonca Omurga Cerrahisi

  Ekim ayında belimde L4 L5 fıtık teşhisi kondu kesin ameliyat denildi bende bu arada Erkin hocamla tanıştım. Kendisi gerek operasyon öncesi gerekse operasyon sonrası çok yardımcı oldu. Hatta operasyon sonrası çok hasta olmasına rağmen taburcu için geldi operasyonunun 4. Ayında hala kendisiyle görüşüyoruz hala istekli bir şekilde her konuda yardımcı oluyor. Kendisinin alanının en iyilerinden olduğuna eminim. Başarılarının devamını içtenlikle dilerim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erkin Gonca Omurga Cerrahisi

  1977 doğumluyum. 2019 Eylül-Ekim aylarında aşırı bel ağrılarımdan dolayı 7-8 tane profesöre muayene olmuştum. Teşhis; L5-S1 BEL KAYMASI ( MR’da birinci derece, hareketli röntgende ikinci derece ) Doktorların hemen hemen hepsi en kısa zamanda ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Erkin hocam da ameliyat demişti. Kendimce yapmış olduğum araştırmalar sonucu ikinci kez muayene olmaya gittiğimde; yine aynı ilgi, alaka ve SAMİMİYETİNE güvenerek Sayın Erkin GONCA Beye ameliyat olmaya karar verdim. 31 Ekim 2019 tarihinde Etimesgut Devlet Hastanesi’nde belimdeki L4-L5-S1 omurgalara 6 titanyum vida takarak ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi. Ameliyattan 7-8 saat sonra 15-20 adımlık ilk yürüyüşümü başarıyla gerçekleştirip iki gece sonra taburcu oldum. Sayın ERKİN GONCA Bey ameliyat öncesi ve sonrası her aşamasında beni oldukça bilgilendirdi.
  Ameliyattan sonra;
  İlk 10 gün sadece yatarak istirahat edip sadece tuvalat ihtiyacı için kalkıp yürüdüm.
  2-3. hafta; 650-700 mt dışarda tek sefer yürüyüşlere başladım.
  3-4. hafta 650-700 mt dışarda iki sefer yürüyüşlere başladım.
  5. hafta 1500 mt tek seferde yürüşlere başladım.
  Şu an ameliyat olalı 93 gün oldu ve ağrılarım gün be gün giderek azalıyor.
  Erkin Beye burdan da ayrıca çok çok TEŞEKKÜR ediyorum. ALLAH, ERKİN GONCA’DAN RAZI OLSUN. Rabbim meslek hayatınızda nice nice başarılar nasip etsin inşallah. Sevgili ülkemin sizin gibi iyi-başarılı-ince düşünceli doktorlara her zaman ihtiyacı var.
  Sayın Op.Dr. Erkin Gonca’ya en içten saygı ve selamlarımla… Hastanız S.P.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erkin Gonca Diğer

  Doktor Erkin Bey'e boyun ağrılarımdan dolayı gitmiştim. Skolyoz teşhisi konuldu ve bu durumu önlemek için tavsiyelerde bulundu. Şu an daha iyiyim. Gönül rahatlığıyla kapısını çalacağınız bir hekimdir. Başta Samimiyeti, devamında ilgi ve alakasıyla çok iyi bir doktor olduğuna inanıyorum...
  Saygı ve sevgilerimle...

  Op. Dr. Erkin Gonca

  Tesekkur ederim cok ince dusunceleriniz icin


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erkin Gonca Omurga Cerrahisi

  Op.Dr.Sn.Erkin GONCA 26 aralık 2019 tarihinde kanal daralması ve fıtık ameliyatımı gerçekleştirmiştir.Hastayı açık iletişim kanalları ile dinler, etraflıca durumunu ele alır, alternatif çözüm önerileri sunarak hastanın anlayacağı en temel düzeyde anlatır. Tedavi öncesinde, sırasında ve sonrasında yapılması gerekenleri açıklar. Ziyadesiyle memnun kaldığım ameliyatımı titizlikle gerçekleştirdiği için teşekkür ederim. Tereddütsüz tavsiye ederim.

  Op. Dr. Erkin Gonca

  Bunda karsilikli iyi iletisimimizin etkili oldugunu düşünüyorum. Tesekkur ederim


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erkin Gonca Muayene

  Dr. Ergin Hocama bel rahatsızlığı sebebi ile gittim. Yapmış olduğu muayene ve elimde ki sonuç sonrası bel fıtığı olduğumu , kendimi nasıl koruyacağını ve buna istinaden yapmam gerekenleri hareketleri bana izah etti. Samimi olması , İlgi ve alakasın dan çok memnum kaldım. Kendisine teşekkür ederim.

  Op. Dr. Erkin Gonca

  Bilgim dahilinde yardimci olmaya calistim. Estağfurullah


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar