Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir
Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
E.Kuyumcular Mah. Atalar Cad.No:29/1 Kuğu 2 Apt., Balıkesir
Aşkın Fiskeci Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Diğer

Benim ve annemin, babamın kalp rahatsızlığı mevcut titizliği, bilgisi, dikkati ve hastaya davranışı ve bizi aydınlatması ile önerebileceğim bir hekim.

Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Kalp Krizi

Geçtiğimiz hafta Bandırma dan 112 acil ile Balıkesir Sevgi Hastanesine sevk edildik. Gittiğimizde Aşkın Hocam bizi karşıladı. Babam 10 yıl önce bypass ameliyatı olmuştu. Şu anda da 6 damarı tıkalıydı. Aşkın Hoca babamın ilk anjiyoda 2 damarını açtı diğer damarlardaki pıhtı için uygun tedaviden sonra 2. anjiyoyu yaptı. Oldukça zor görünen babamın tedavisinde çok başarılıydı. Nezaketi, tedirginligimize karşı her sorumuza verdiği sabırla cevapları, babamın morali için kendisi ile ilgisi, güven verici olması bizim için çok sevindiriciydi. Ekibinden de tüm hastane çalışanlarından da çok memnun kaldık.Emeğine çok çok teşekkür ediyorum.

Ö
Doğrulanmış kullanıcı

Bandırmadan acil bir şekilde annemin damar tikanikligindan anjio icin balIkesir sevgi hastanesine sevkedildik. Gittiğimiz andan itibaren ilgiyle sevgiyle karsilandik. Aşkın beyi hastaneye gitmeden araştırdık çok emin olmadan gittik ama çok güleryüzlü, çok ilgili, çok bilgili, bir dediğimizi iki etmeyen bir doktor. Herkesin guvenceyle tercih edebileceği bir hastane ve Aşkın bey kesinlikle çok bilgili ve sıcakkanlı bir doktor. Biz hastahanede, ilgilenen hemsirelerden, hasta bakıcılardan ve doktorumuzdan çok memmun kaldık. Annemin şükür sağlığı suan yerinde. Sevgi hastanesi ve Aşkın bey sayesinde Allah razı olsun çok teşekkür eleriz ilginize, gülen yüzünüze, tatlı dilinize. Güvenilerek tercih edilebilir biz onayladık sağolun, saygılar :)

M

Kesinlikle hayatımda tanıdığım en güleryüzlü, en tatlı dilli, en kibar ve en bilgili doktor! Öyle ki bugüne kadar hiçbir doktor için bu siteye girip yorum yazma ihtiyacı hissetmemiştim. Kesinlikle kapıdan ilk girdiğiniz andan itibaren size apayrı bir değer veren ve sizi sonuna kadar dinleyen; sonunda da size rahatsızlığınızla ilgili güzel açıklamalar yapan; kısaca çok tatmin edici bir doktor. Kolundaki janjanlı saati görmesem, "Bu adam kesinlikle doktor olamaz!" derdim :)

Doğrulanmış kullanıcı

Kalp krizi rahatsızlığımda ACİL müdahale (ANJIYO ile tıkalı damarın açılması, stent uygulanması) ve sonrasındaki periyodik ve halen devam eden tedavi ve kontrolleri ile sağlıklı yaşantıma devam ediyorum. İlgi ve güler yüzlü yaklaşımları içn teşekkür ve sagılarımla

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet