Hakkımızda

Adres bilgisi

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11

Balıkesir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
14 görüş

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özgür Kiriş Katarakt Ameliyatı

  Hem kendisi hem çalıştığı ekip son derece ilgili, alakalı ve içtenler.
  Babamın katarakt ameliyatını yaptı. Gerçekten çok başarılı oldu. Sayesinde şimdi cam gibi görüyor herşeyi. Nisan ayında diğer gözü için gideceğiz. İyi ki var Özgür Hoca ve ekibi.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nizamettin Cengiz Diğer

  KBB doktoru Nizamettin Cengiz Bey'e kulağımı temizlettirmek için randevu alarak gittim. İşlem sırasında korktuğumu belirttiğim ve sürekli soru sorduğum için "ne kadar güvensiz toplum oldunuz" şeklinde ithamda bulunarak hemşirenin yanında azarlayıcı nitelikte konuştu. Hastasının korkusuna duygu durumuna ya da sorularına biraz bile tahammülü yok. Alttan alıp özür dilediğim halde asla azarlamasına son vermedi. Muayene işlemi bittikten sonra da odasından kovar gibi çıkmamı istedi. Kendisi işinde başarılı bir doktor olabilir ancak anlayışsız ve tahammülsüz bir doktordur. Üç yıl arayla iki kere kendisine muayene olmaya gittim ve her seferinde bu şekilde azarlandım. Bir daha kendisine muayene olmayı düşünmüyorum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aşkın Fiskeci Diğer

  Benim ve annemin, babamın kalp rahatsızlığı mevcut titizliği, bilgisi, dikkati ve hastaya davranışı ve bizi aydınlatması ile önerebileceğim bir hekim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cüneyt Bozhan Kırık Cerrahisi

  Diz kapağım kırıldı Cüneyt bey ameliyat dedi tekiniğinden bahsetti ameliyat oldum ertesi gün taburcu oldum 1 hafta dinlendim bu arada sargı vs hiç bir şey uygulamadık şu an 2 ay oldu dizim %80 toparlandı branşında çok başarılı bir doktor ortopedik sorunu olana kesinlikle tavsiye ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Bayram Kuratmer Diğer

  Bayram bey işinin eğli birisi çok memnun kaldık çocuğumuz bağırsak enfeksiyonu diye gittik herşeyi detaylı şekilde inceledi ayrıntılı olarak anlattı çok iyi ve espirili birisi herkese tavsiye ediyorum memnun kalırsınız


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özgür Kiriş Görme Alanı Testi

  11 Mayıs 2020 Pazartesi günü, babamın ağaç dalı batması sonucu yaralanan göz kapağını ve gözünü muayene ettirmek maksadıyla Özgür Bey'e gittik. Bizi dinledikten sonra yalnızca şikayetlerimize yönelik değil; göz tansiyonu, göz merceğinin derinlemesine incelenmesi, gözde herhangi bir hasar olup olmadığına dair ayrıntılı muayenesi bizi ziyadesiyle memnun etti. Ayrıca uzağı görme problemi olan babamın, gözlükle muayenesini yaparak ilerleme olup olmadığını değerlendirdi. İlgisinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özgür Kiriş Diğer

  Merhaba annemin 35 senedir süren göz kuruluğu rahatsizligi var Annem kendisine dün gitti cok ilgili cok efendi biri olduğunu söyleyip durdu.cok memnun kalmışlar otolog serum için kendi gitmiş eczaneye buz almaya cok teşekkürler ilginize özgür bey.Allah herkeze şifa versin..


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erol Önal Hemoroid / fistül

  Hemoroid / fistül şikayetinden dolayı ameliyat olduğum şeker tadinda doktor. Sağolsun kendisi çok ilgilendi birçok sorumuza kesintisiz cevap verdi. Eğer hemoroid / fistül şikayetiniz var ise mabadinizi rahatlıkla emanet edebilirisiniz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nizamettin Cengiz

  Gerek sıcakkanlılığı gerekse anlayışlı tavrı ve mesleki tecrübesiyle alerjik rahatsızlığımda çok yol gösterici bir tedavi imkanı sağladı. İlgisi, alakası ve güleryüzlülüğü için kendisine çok teşekkür ederim.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aşkın Fiskeci Kalp Krizi

  Geçtiğimiz hafta Bandırma dan 112 acil ile Balıkesir Sevgi Hastanesine sevk edildik. Gittiğimizde Aşkın Hocam bizi karşıladı. Babam 10 yıl önce bypass ameliyatı olmuştu. Şu anda da 6 damarı tıkalıydı. Aşkın Hoca babamın ilk anjiyoda 2 damarını açtı diğer damarlardaki pıhtı için uygun tedaviden sonra 2. anjiyoyu yaptı. Oldukça zor görünen babamın tedavisinde çok başarılıydı. Nezaketi, tedirginligimize karşı her sorumuza verdiği sabırla cevapları, babamın morali için kendisi ile ilgisi, güven verici olması bizim için çok sevindiriciydi. Ekibinden de tüm hastane çalışanlarından da çok memnun kaldık.Emeğine çok çok teşekkür ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar