Son 30 gün içerisinde 1 012 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Mücahitler Mah. 52063 Sok.No:2, Şehitkamil
Medical Park Gaziantep Hastanesi


Sigortasız hastalar


Nakit, Kredi kartı

Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Randevu

Bel Fıtığı Ameliyatı +3 daha fazla

Boyun Fıtığı Ameliyatı

Normal Randevu

Omurga Cerrahisi


Özgeçmiş

Hakkımda

1965 yılında Mardin’de doğdu. İlköğretimini Mardin Yatılı Bölge Okulu’nda, liseyi Ankara Yenişehir ve Keçiören Sağlık Meslek Liselerinde tamamladı. 19...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Beyin Tümörleri
 • Beyin Kanaması
 • Nörolojik Hastalıklar
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
 • Ankara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (uzmanlık eğitimi)
 • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

İngilizce

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Mücahitler Mah. 52063 Sok.No:2, Şehitkamil

Ücretler Hakkında

Medical Park Gaziantep HastanesiMücahitler Mah. 52063 Sok.No:2, Şehitkamil

Ücretler Hakkında

Medical Park Gaziantep Hastanesi

Diğer Hizmetler


Mücahitler Mah. 52063 Sok.No:2, Şehitkamil

Ücretler Hakkında

Medical Park Gaziantep HastanesiMücahitler Mah. 52063 Sok.No:2, Şehitkamil

Ücretler Hakkında

Medical Park Gaziantep HastanesiMücahitler Mah. 52063 Sok.No:2, Şehitkamil

Ücretler Hakkında

Medical Park Gaziantep HastanesiMücahitler Mah. 52063 Sok.No:2, Şehitkamil

Ücretler Hakkında

Medical Park Gaziantep Hastanesi

Görüşler

5

Genel skor
109 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Merhaba ben Şanlıurfa siverekten Metin Karakayalı yaklaşık iki yıldır hastaneleri geziyoruz İstanbul Ankara Adana Diyarbakır derken tüm hocalarını araştırdım soruşturdum ama nedense ilk görüşte Prof Dr Aslan güzel içime sindi benim babamın ameliyatını yapacak doktor bu yani ötesi yok tüm hislerim ruhum bedenim bunu söylüyor bana ve beyin omirilik konusunda hiç kimse şüphe duymasın en ufak zerre kuşkusu olmasın babamın ameliyatını doktorlar riskli biz yapamayız masa da kalır falan filan sağolsun Prof Dr Aslan güzel hocam çok güzel bir operasyonla bitirdi babamı hastaneye getirilirken seydeyle getirdik yürüyemiyordu bilinci kaybı ve sol tarafı tutmuyordu his kaybı vardı babam çok şükür şuan ayakta ellerini kollarını kaldırabiliyor Önce Allah’a sonsuz ham olsun sonra Prof Dr Aslan güzel hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Allah ondan razı olsun böyle doktorlarında eksikliği vermesin sevgi karşılıksız ve ölçüsüzdür bunu Aslan hocamla bir kez daha gördük Allah tüm hastalara acil şifalar versin Allah’a emanet olun


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Bize Türkiye'de en iyi beyin cerrahı kim diye sorsalar hiç çekinmeden gururla Prof. Dr. Aslan GÜZEL Hoca derim.
2018 yılının Mart ayında Oğlumun ölümle kalım arasında vermiş olduğu mücadelenin en önemli takipçisi ve yaşam savaşını kazanmasının vesilesidir Aslan hocamız. 3 yıllık bir sürecin Ağır bir Beyin kanaması ile başlaması, masada kalma ihtimalinin çok yüksek olduğu bir travma, bu süreçte 4 beyin ameliyatı, ilk ameliyatta 1 ay hastanede kalma bunun 15 günü yoğun bakım, konuşma yeteneğini kaybetmiş sağ tarafı felç halde hareket edemeyen 17 yaşındaki pırıl pırıl bir gencin annesi olarak size ne kadar teşekkür etsek azdır. Hamdolsun Allah'a sizler gibi hem bilgili hem insani değerleri çok yüksek bir hekimle, bir abi ile karşılaşma şansımız oldu. Gece gündüz, saat kaç olursa olsun hiç bir zaman bizi geri çevirmediniz, verdiğiniz her türlü tedavi canımıza can kattı. Psikolojikmen de güçlenmemizi size borçluyuz. Oğlum çoğu zaman sizi görmek için bahaneler uyduruyor. Malum pandemi süreci araya mesafe koydu. Yine iki gün önce ani bir rahatsızlıkta gece aradım sizi, hemen yönlendirdiniz ve yanımızda olduğunuzu bir kez daha gösterdiniz. Allah sizden bin kez razı olsun. Çocuklarınızın ailenizin zamanından alıp bizlerle ilgilendiniz, bu süreçte bütün hasta yakınları ile diyaloğunuz iyi ki sizinle yolumuz kesişmiş dedirtti bize. Çevremde şehir içi, şehir dışı birçok arkadaşım, akrabam beyin, sinir ve omurilikle alakalı rahatsızlığı olan birçok arkadaşım hiç tereddüt etmeden size danışmak/ iyileşmek için gönül rahatlığı ile sizi tercih ediyorlar. Bu güven kolay oluşmuyor. İyi ki oğlumun doktoru, Anne babaların umudusunuz. Allah sizden razı olsun, Ailenizin ve çocuklarınızın zamanından çalmak zorunda kaldığımız için çok özür dileriz, hakkınızı helal edin. Saygılarımla.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Sn aslan hocamız çok hayır dua si alıyor. Bilim dünyasında kendini ispatlamış , branşında çok ileri tecrübeye sahip ilim-irfan sahibi insandır kendisi. Babam iki büklüm şekilde ayakta durmaya çalışıyordu.kafasini kaldıramayacak durumda , yürüyemiyor, tir tir titriyordu ayakta kalmaya çalıştıkça. Uzun süre doktor arayışındaydık. Kendisi ile tanıştık. Allah ondan razı olsun ilgisi , alakasi ve tecrübesi ile güven verdi bize. Babamı normalde 8 platin takarak düzeltebileceğim söyleyen olmuştu, fakat aslan hocam hiç pilatin takmadan babamı sağlıklı şekilde ameliyatını gerçekleştirdi. Şuan durumu gayet iyi , egzersizlerini yapıyor. Hergun sağlıklı yürüyüşünü yapıp torunları ile güzel vakitler geçiriyor. Keşke herkez aslan hocam gibi bilgi ve tecrübeye sahip olmak için uğraşsa. Kesinlikle branşında turkiyede sayılı hocalardan biridir kendisi. Tedavi olmayı düşünen varsa kesinlikle hiç şaşırmadan randevu talep etsin .


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Ben 2019 yılı 9.aydan beri bel fıtığından muzdariptim.Aslan Hocamı 29.12.2020 de tanıdım.Randevu aldım.il dışından gitmiştim.Aslan hoca tam randevu saatimde beni aldı.Muayene etti.MR istedi
Bana öyle bir güven verdiki anında Ameliyat olmayı kabul ettim.30.12.2020 tarihinde ameliyat etti.1.akşam yattım.31.12.2020 tarihinde beni taburcu. etti.O kadar mütevazi bir insanki anlatamam.Rabbim ondan razı olsun.Gerek hastanede kaldığım süre içerisinde personelin ilgisi.Gerek Aslan hocamın ekibinin ilgisi beni çok ama çok mutlu etti.Allah Aslan hocamdan ve ekibinden razı olsun.Allah Aslan hocam gibi profesörleri başımızda eksik etmesin.


I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi RandevusuSayın…..
Aslan güzel hocamız (abimiz) Ben İsmail Serçek siverek oturuyorum 2012 adana yeni numune hastanesinde aslan hocayla görüştük beyinimde tümör vardı ve aslan hocayla anlaştik baya korktum bana iyi niyet kulandi ameliyat oldum ameliyat mükembel geçti aradan bir zaman gecti aslan hocamiz gaziantep medical park yerleşti tekrardan yanina 9 yıl boyunca kontrol olmaya gidiyorum ve bir aradan sonra aslan hoca beynimde küçük bir tümör oldugunu söyledi.
Aslan hocanin yanina tekrar ameliyat olacam.
Hocamizin başarıların devamını diliyorum herkeze tavsiye ederim saygılarımla


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Tam 1 yıl önce baş ağrısı şikayetiyle Mr çektirdik ve beynimde Sol Pontoserebellar köşe tümörü olduğunu öğrendik. Doktor arayışına girdik hicbir doktordan güven alamadik ve daha önceden amcamın ameliyatını yapan Aslan Hocaya gitmeye karar verdik. Yaptığımız ilk görusmede/muayenede Aslan Bey'in verdiği bilgi,mesleki ahlâkı,herşeyden önce insanı yönü ve doktor-hasta-aile ilişkisindeki tecrübesi bizi oldukça mutlu etti.Bize verdiği moral ve güven neticesinde kendisinden ameliyat tarihi aldık ve ameliyat oldum.4 gün yogun bakim+12 gun serviste kalip taburcu oldum.8 ay sonra Sosyal Hizmetlerde çalıştığım görevime geri döndüm.Suan calisiyorum ve cok sukur kendimi cok iyi hissediyorum.İlim,erbabıyla ve karakter sahibiyle butunlestiginde anlam kazanır.Bu vasıflar Aslan Hocamızda mevcuttur .Olur da Doktor arayışına girerseniz kendisini ısrarla tavsiye ediyorum.Once Allah'ın sonra onun sayesinde bu hastaliktan kurtuldum.Kendisine saygı ve selamlarımızı sunar meslek hayatında başarılarının devamını dileriz..


Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Şanlıurfa’dan bel fıtığı muayenesi için gitmiştim öncelikle randevu ya geliş saati beli değil geldiğindede ayak üstü uzaktan bir tedavi sonra MR a göndermesi Urfa’dan gitmeme rağmen 2 gün sonrasına MR randevusu ve MR dan sonra normalde çok zor oturup kalkmama rağmen ilaç ile tedavi mi yoksa ameliyat mı karar verememesi ayrı bir sorun oldu benim için ve net bir şey söyleyemedi hastalığım için yani sıfır ilgi hissetim elle tutulur hiç bişi sölemedi tamamen hayal kırıklığı oldu

Prof. Dr. Aslan Güzel

Sayın…..
Bize başvuran her hastaya muayenesi ve tetkikleri ile birlikte değerlendirmemin neticesini anlayabileceği şekilde açıklamaya çalışıyorum.
Ancak hastanın şikayetleri ile radyolojik veya laboratuvar bulguları arasında bizi tereddütte bırakan ve sizlerin sağlığı için yapılması gereken ek ya da yani bir tetkik gerekiyorsa onu da size doğru teşhis koyabilmek için talep ediyoruz.
Randevulu sistemle çalışırken de bazen yaşlı ya da sedye, tekerlekli sandalyeli veya çocuk hastalara bizim de öncelik verdiğimiz oluyor. Bu da her sağlık kuruluşunda olan rutin bir uygulamadır. Belki bu yüzden randevunuza uymada sıkıntı olmuş olabilir. Bunun için kusura bakmayın lütfen. Ancak ilgisiz kaldığımızı kabul etmem mümkün değil. Her hasta gerçekten bizim için önemlidir ve de buna uyuyoruz. İsterseniz bize geldiğiniz tarih ve saati bildirirseniz mevcut arşivimizden size yapılan muayene sonucu, neden tetkik istediğimizi yaptığımız açıklamayı objektif olarak iletebilirim.
Hastanın tetkikleri sonrası ameliyat mı yoksa tedavi mi, takip mi konusunda da hastalara tekrar açıklama yapıyoruz. Ancak istenen tetkik randevusu için de çoğu zaman sıra almaya da yardımcı olmaya çalışsak da radyoloji bölümünün de bir randevulu çalışma sistemi olduğunu unutmamak lazım. Sizin de belirttiğiniz üzere sizden de radyoloji tetkik istenilmiş ve randevu verildiğinden siz de bahsediyorsunuz zaten.
Size yardımcı olmak görevimiz, sanırım bir yanlış anlama olmuş, yapabileceğimiz şeyler için yanınızdayız.
Tekrar geçmiş olsun, iyi günler.


S
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Beyim beynindeki hipofiz bezlerinin üzerinde oluşan tümör yüzünden ameliyat olmak zorundaydı.Her yeri gezdik hepsi çok riskli olduğunu ve şah damarına zarar gelebileceğini söyledi.Son bir umutla Aslan GÜZEL hocamıza geldik.Öyle motive edici konuştuki o kadar riske razı olduk güvendik.Onu önce Allah'a sonra Aslan GÜZEL hocamıza emanet ettik.Bir gün hastanede yattıktan sonra ikinci gün ameliyat oldu.Ameliyat yaklaşık 5 saat sürdü . Ameliyathanenin kapısı açıldı ve Aslan Bey bize
"Ameliyat beklediğimizden çok daha güzel geçti" dedi. Sağ olsun güvenimizi boşa çıkarmadı.Bir gün yoğun bakımda yattıktan sonra dört günde servisde yattı.Zor bir ameliyat geçirmesine rağmen 4. Gün taburcu oldu.Aslan Bey adı kadar CESUR ve soyadı kadar İYİ bir doktor.Allah kimseye böyle bir hastalık yaşatmasın ama yaşarsanız Aslan Bey'e gitmek için hiç tereddüt etmeyin...


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi

Yaklaşık 4 ay önce, 2 aylık bebeğimin bıngıldağının erken kapandığını, bunun kafa ve beyin gelişimi açısından çok sakıncalı olduğunu ve ameliyatın kaçınılmaz olduğunu ogrendik Bebegimiz o sıralar 3 aylıktı güvenebileceğimiz bir doktor ariyorduk.Şunu anladım ki bazen işini iyi yapmak yetmiyor.Iyi bir insanmisin buda çok önemliymiş.Aslan GÜZEL beyden Allah bin kere razi olsun.Mutevaziligi, karşısındakine verdiği güven, sorduğumuz onlarca belki yüzlerce soruya bikmadan, sıkılmadan itinayla verdiği cevaplar.Bize evladimizi bağışladı, cennetin kapılarını açtı. Ameliyatı önce Allahın izniyle başarıyla gerçekleştirdi.Pazar günü dahil hergün sabah akşam gelip cocugumuzu kontrol etti, sorularımızı cevapladı.Çocuğumuz önce Allahın sonra Aslan beyin sayesinde çok şükür şuan çok iyi Allah ondan binlerce kez razı olsun.
Şahsi düşüncem Aslan bey Gaziantep ve hatta o bölgenin tamamı için bir ŞANS ve kıymeti bilinmesi gereken bir DEĞER'dir.""


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

hamileyken bel fıtığım arttı. Aslan bey beni hamileyken bel fıtığı ameliyatı yaptı. Riskli bir ameliyattıı bebeğimi kaybedebilirdim. Çok şükür bebeğimi ve beni kurtardı. Allahım ondan binlerce kez razı olsun. Duruşuyla bilgisiyle tek kelimeyle ADAM gibi adam.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1965 yılında Mardin’de doğdu. İlköğretimini Mardin Yatılı Bölge Okulu’nda, liseyi Ankara Yenişehir ve Keçiören Sağlık Meslek Liselerinde tamamladı. 19...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Beyin Tümörleri
 • Beyin Kanaması
 • Nörolojik Hastalıklar
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
 • Ankara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (uzmanlık eğitimi)
 • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
Tümünü göster

Deneyimler

 • Sağlık Bakanlığı Bitlis Devlet Hastanesi (Dr)
 • Sağlık Bakanlığı Gaziantep Büyük Şahinbey ve Yeşildere Sağlık Ocakları (Dr)
 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, SSK Ankara Eğitim Hastanesi (Dr. Arş. Gör.)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

İngilizce

İlgili aramalar