Adres

Ankara
Doktor Muayehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Ataman Gençgönül,Medicana İnternational Ankara Hastanesinde hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

  • Miyopi
  • astigmatizm
  • Katarakt
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

S

Dedemin goz sulanması nedeniyle gittiğimiz bu genç doktor yaptığı ameliyatla tüm şikayetini geçirdi.Kendisine tesekkur eder basarıların devamını dilerim.


E

Gozumde sulanma nedeniyle gittigm bu genç doktor yaptıgı ameliyatla gozyaşı kanalımı açtı.Su anda çok rahatım .Devlette boyle tatlı dilli doktor bulmak zor.Hocamı herkese tavsiye ederim.


E

Lazer dusunuyorsanz ozellikle bu doktora danisin derim,isinin ehli,deneyimli,bilgili,bazi testlerden geciriyor,uygun goze sahipseniz oneriyor,kime onerdiysem cok memnunlar ,ataman hocam iyi ki varsiniz.


M

Konusunun uzmanı ve çok nazik bir doktor. Rahatsızlığımın nedeninin her açıdan değerlendirdi ve yol gösterdi. Kendisine teşekkür ederim. Doktora ulaşmamı sağlayan en iyi hekim sitesine de ayrıca teşekkür ederim.


S

Türkiye'de neredeyse gitmediğim yer kalmadı.Üniversite hastanelerinin çoğu nedenini bulamadı.Herkese tavsiye ederim bir çok doktorun teşhis edemediği göz hastalığımı bu doktor teşhis etti.Çok faydalandım.Çok bilgili ve aydınlatıcı bir doktor.


R

Ne yazık ki böyle doktorlar ülkemizde bir elin beş parmağı kadar.Bazı doktorlar performans peşinde para peşinde koşmak adına hemen kesme merakında.Ama bizim deneme tahtası olmadığımızı bu doktor gösterdi.Yazdığı gözlük tüm sorunları mı çözdü.Yoksa şimdiye deneme tahtasına dönmüştüm.Teşekkürler sayın hocam.


M

Nişantaşındaki çalışanlar olarak birçoğumuzun gözümüzü emanet ettiğimiz ve şifa bulduğumuz Ataman Hocam sizi İstanbulda tekrar görmek isteriz.Saygılarımızla


D

2006 yılında Avrupa Gözden hastanızdım başarılı tedaviniz sonucu gözlerim sağlığına kavuştu, hala sizin gibi bir göz doktoru arıyorum, saygılar


M

Size ve sizi yetiştirenlere şükranlarımı sunarım


N

ilgi ve tedavisi süper


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Ataman Gençgönül,Medicana İnternational Ankara Hastanesinde hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

  • Miyopi
  • astigmatizm
  • Katarakt
Tümünü göster

İlgili aramalar