Op. Dr.

Aydın Yıldız verifiedCreated with Sketch.

Göz hastalıkları

İletişim Bilgileri

 • Özel Büyükçekmece Kolan Hastanesi

  Fatih Mahallesi Fedakar Sokak No:3, Büyükçekmece

  Sigorta/Ödeme: SGK, Allianz Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Acıbadem Sigorta, Ergo Sigorta, Zurich Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Star Sigorta, Ace European Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, HDI Sigorta, SBN Sigorta Daha fazla (21)


En Güncel Görüş

 • Ş
  Konum: Özel Büyükçekmece Kolan HastanesiHizmet: Gecirdigim kaza sonucu gozumde yırtılma meydana gelmisti ameliyatimı aydin bey yapti

  Hayatımın en kötü günüydü deride gizli bir şekilde çarpmıştım gözlüğünün camı kırılıp gözüme parçalamıştı ve kan alıyordu gözümden tranva sonucu kusarak kolan hastanesine götürdüler beni ameliyatımı aydın bey yaptı çok memnunum çok süper bi doktor iyiki onu tanımışım bana moral veriyor şimdi daha iyiyim aydın beyin hakkını ödeyemem

 • Hakkımda

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  43 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Ş
   Konum: Özel Büyükçekmece Kolan HastanesiHizmet: Gecirdigim kaza sonucu gozumde yırtılma meydana gelmisti ameliyatimı aydin bey yapti

   Hayatımın en kötü günüydü deride gizli bir şekilde çarpmıştım gözlüğünün camı kırılıp gözüme parçalamıştı ve kan alıyordu gözümden tranva sonucu kusarak kolan hastanesine götürdüler beni ameliyatımı aydın bey yaptı çok memnunum çok süper bi doktor iyiki onu tanımışım bana moral veriyor şimdi daha iyiyim aydın beyin hakkını ödeyemem

  • G
   Konum: başka bir yer

   Aydın Beyin dört yıllık hastasıyım. 10 gün önce sol gözüme gelen darbe ile sol gözümde yırtıklar oluştu. Başarılı bir ameliyat geçirdim. Tedavim doktor Aydın Beyin gözetiminde devam etmektedir. Bu olayda sevdiklerimi ve kızımı göremeyeceğimi sanmıştım ama sayesinde görmeye başladım. Tüm desteklerinden ve yardımlarından dolayı çok çok teşekkür ederim. İyi ki Doktor Aydın Bey ile tanışmışım.

  • C
   Konum: Özel Büyükçekmece Kolan HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

   Annemin katarakt problemi icin gitmistik fakat Aydin Bey'in yaklasimi ve ilgisinden memnun kalmadik. Muayenehaneden ayrilirken annemin endiseli ve mutsuz halini gorunce, doktor beye gitme konusundaki israrim icin kendimi sucladim. Annem ameliyatini baska bir hastahanede gonul ferahligiyla oldu ve memnun cok sukur .

  • Konum: Özel Büyükçekmece Kolan HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

   Annemin katarakt problemi Büyükçekmece Kolon hastanesi hekimlerinden Dr. Aydın Yıldız'in uzman elleri sayesinde başarılı bir ameliyat sonucunda sona erdi. Hastane sağlık personeli ve doktorumuzun insani yaklaşımları hastamızı ayrıca psikolojik rahatlığa sevk etti.. doktorumuz Aydın bey şahsında tüm sağlık personeline teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim.

  • Konum: Özel Büyükçekmece Kolan HastanesiHizmet: Göz Check Up

   Annemin katarakt ameliyatı çok başalı geçmiştir. Tabiki , aile doktorumuz sayın Dr.Aydın Yıldız sayesinde.Tekrar tekrar Sayın Aydın Yıldız'a çok çok teşekkür ederiz. Ve Özel Büyükçekmece Kolon Hastanesine çok teşekkür ederiz Ayrıca, çok hijyenik bir Hastane. İyi günler ve sağlıklı günler.dileriz.

  • Konum: Özel Büyükçekmece Kolan HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

   Yüksek şekerim var ve gözüm %10 görüyordu Aydın Bey sayesinde 1 hafta içinde çok net görüyorum en kısa zamanda öbür gözümden ameliyat olmayı düşünüyorum Aydın Bey e çok çok teşekkür ederim...

  • Konum: Özel Büyükçekmece Kolan HastanesiHizmet: Enfeksiyon

   Mesleğinin hakkını vererek yapıyor, gözümdeki enfeksiyon için gittim tesadüf eseri göz tansiyonum çıktı.Bir doktor bu kadar mı sabırla ve detayla tane tane anlatır.Artık kendisi bizim aile göz doktorumuz çok teşekkürler Aydın Bey...

  • Aydın Yıldız hocam ellerinize kollariniza sağlık annemin iki sıkıntılı gözünü çok iyi bir şekilde ameliyat ettiğiniz için size sonsuz teşekkürler ameliyat öncesi ve sonrası ilgi ve alakaniz zaten tartışılmaz hasta ve doktor değil gerçekten aileden birisiymis gibi hissettirdiniz annem senelerdir görmüyormusum allah razı olsun diye her akşam size dua ediyor allah sizin gibi uzman bir hocamızı başımızdan eksik etmesin sizi ve avcilar medicana hastanesini bütün dostlarımıza tavsiye edeceğiz saygılar.

  • aydın hoca ya iki kez göz batması şikayeti ile gittim gayet sıcak kanlı ve güleryüzlü bir doktordur kendisi anında tedavi ediyor efem durduramıyoruz :).
   annemi gözde kanama şikayeti ile götrümüştüm kokulacak bişey olmadığını ve hemen iç hastalıklarına görünüp tansiyon dengeleyici tedaviler yapılması gerektiğini önermişti. sağolsun hocam haklı çıktı tansiyonu dengeye oturtuktan sonra annemin gözündeki kan bir hafta içinde dağıldı.
   bu seferde babamı katarakt ameliyatı için götürdüm doktor aydın bey'e. doktor bey kalp hastası olan babamı titiz ve ilgili bir süreçle ve başarılı bir operasyonla ameliyat etti daha öncesinde de eniştemi ameliyat etmişti kendisinden ailecek memnuz.
   ayrıca çok cana yakın ve güleryüzlü bir insandır kendisi başarılarının devamını diliyoruz.

  • Aydın bey hem mesleki olarak hemde kişilik olarak mükkemmel bir hekimdir. Kendisi yaklaşık 1 ay önce 76 yaşında olan annemin katarak ameliyatını basarı ile gerçekleştirmiştir. Annem ve biz ailesi olarak kendilerine şükran duyuyoruz. Annem geçirmiş olduğu ameliyattan çok memnun olduğunu her zaman dile getiriyor ve Aydın bey' e dualar ediyor. Kendisine mesleki hayatındaki başarılarının devamını dilerim .