Doç. Dr.

Barış Bayraktar

verifiedCreated with Sketch.

22 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 535 profil ziyareti var

Doç. Dr. Barış Bayraktar 1979 yılında Adana’da dünyaya geldi. Lise eğitimini Çanakkale’de tamamladıktan sonra, 2003 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
22 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: Özel Konak Gebze HastanesiHizmet: Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

  Hemoroid şikayetim üzerine çok şiddetli ağrılarımla gittim bidefa bana etraflica durumu ve sonrasını kâğıt üzerinde çizerek sabirla anlatması müthiş ti ve verdiği ilaclarla 2.gun düzeldiğimi hissettim.sayın hocam bu ülkenin sizin gibi doktorlara çok ihtiyacı var.yolunuz açık olsun.

 • H
  Konum: Özel Konak Gebze Hastanesi

  Barış hoca ile arkadaşım dr ali boray başçı tavsiyesi sayesinde tanıştık.öncelikle dr boraya çok teşekkür ederiz.barış hoca mükemmel bir cerrah olmasından öte hastalarına gösterdiği yakın ilgi ve alakası ameliyat oncesi moral yüklemesi çok önemliydi.halk tarafından basit bir a meliyatmış gibi görünen safra kesesi ameliyatı annemde farklı seyrettiği için zorlu bir operasyona dönüşmüştü.bu ameliyatı başarıyla gerçekleştiren başta dr barış bayraktar hoca ve ekibine çok teşekkür eder sonsuz başarılar dileriz.hastanız nazife aycan ve ailesi.

  Barış Bayraktar2018-07-30

  Çok teşekkür ederim.
  Çok geçmiş olsun.

 • Hayatınızda karşılaşabileceğiniz ender doktorlardan biri Barış Bey. İlgili ve samimi bir insan. Sanki 40 yıllık dostum gibiydi. Kendisine ve nazik, ilgili ve güler yüzlü mükemmel ekibine de çok teşekkür ederim.

  Barış Bayraktar2018-07-30

  Çok geçmiş olsun güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum.

 • Biz rizeden şazine yaşacan bariş beyden çok memnun kaldık kayınvalidemi eski sağlığına kavuştursu başka hastahanelerde göğsünü kople alırlarken bariş bey sayesinde göğsü alınmazdan tedavi etti sağolsun Allah yolunu açık etsin Rizeden selamlar ŞAZİNE YAŞACAN

 • A

  Mükemmel insan, mükemmel Doktor. Abiden öte. Görür görmez moralinizi düzeltir kolunuza girer destek ve güven verir. Kendisi ile tanışma şansı elde ettiğim ve tanıştığım için çok mutluyum. Mide rahatsızlığımdan dolayı endoskopinin gerekliği olduğu söylenmişti. Ancak prosedürden oldukça çekndiğim için sürekli kaçındım. Daha sonra Sayın Doç.Dr. Barış Bayraktar'a danışmaya karar verdim. Kendisi herşeyi tek tek göstererek bana anlattı. Endoskopi sonrası Doç.Dr. Barış Bayraktar'ın yönlendirdiği şekilde tedavimi oldum ve mutluyum. Yalova'ya Doç.Dr. Barış Bayraktar gibi bir doktoru kazandıran Yalova Özel Uzmanlar Hastanesine teşekkür ederim. İyi ki Barış Bey gibi doktorlara sahibiz. Başarıları hep daim olsun, hep bizimle olsun.

 • Yıllardır yaşadığım rahatsızlığımdan dolayı gitmedigim doktor kalmadı ama barış beyle tanışmam sadece bi tesadüftü araştırmadan gittim bu bana Allahın bir lütfuydu diye düşünüyorum hiç bir doktor beni bu kadar aydınlatmamıştı dinlemesi ,bilgilendirmesi,yönlendirmesi gerçekten taktire şayandı size minnettarım iyiki varsınız başarılarınız daim olsun.

 • D

  yaptığı kıl dönemesi amaliyatında bir daha çıkmaz dedi ama iki ay içinde yeniden çıktı 7 ay içinde eski halini aldı ve daha kötü bir görüntüyle

  Barış Bayraktar2016-02-15

  Başvuran hiçbir hastaya bir daha olmaz kesin iyileşirsin demem. Biz matematik değil cerrahi yapıyoruz ve hepsininde literatürde oranları vardır. Siz dahil bütün hastalara bilgisayarda ve çizerek yapılacak işleri ve olası tekrar oranlarını anlatırım asistanım eşliğinde. Sorun olduğunda irtibata geçseydik keşke.

 • A

  Dört dörtlük bir doktor.Her türlü konuda yardımı oluyor.Allah kendinsinden razı olsun.Çok memnunuz.

 • H

  Hastalarını takibi çok güzel.Gittik uzun süre sonra gittiğimde beni hatırladı.2 operasyon geçirdim.Operasyon öncesi ve sonra takip aşaması tedavi aşaması en iyi şekildeydi.En başta kesinlikle güven veren bir doktor.Hastasının iyi olması için elindeden gelenin fazlasını yapıyor.Her sorumu en iyi şekilde çözledi.

 • H

  Babam kolon ameliyatı gerçekleştirdi.Çok başarılıydı ve babam sağlığına Allah'a şükür barış beyin ekibinin sayesinde.Her yönden hastasını memnun eden bir doktor.Kontrollere gidiyoruz.Barış beye çok güveniyoruz.Çok teşekkür ederim kendisine.

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç. Dr. Barış Bayraktar
  1979 yılında Adana’da dünyaya geldi. Lise eğitimini Çanakkale’de tamamladıktan sonra, 2003 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu.2003 yılı itibariyle, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ‘Genel Cerrahi Anabilim Dalında’ Genel Cerrahi İhtisasına başladı.
  ⚫ Ar. Gör. Dr. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 2003 – 2008
  ⚫ Op. Dr. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2009 – 2014
  ⚫ Op. Dr. Medical Park Fatih Hastanesi 2014 – 2015
  ⚫ Op. Dr. Özel Yalova Hastanesi 2015
  ⚫ Doç. Dr. Özel Yalova Hastanesi 2016 – 2017
  ⚫ Doç. Dr. Özel Gebze Konak Hastanesi 2017 – …
  ⚫ Doç. Dr. Barış Bayraktar 2017 Nisan ayı itibariyle Kocaeli/Gebze’de yer alan Konak Hastaneleri Gebze Şubesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak hasta kabulüne devam etmektedir.
  İyi seviyede İngilizce bilen Doç. Dr. Barış Bayraktar evli ve iki çocuk babasıdır.

  Uzmanlık
  ⚫ Hepatobiliyer Cerrahi
  ⚫ Bariatrik ve Metabolik Cerrahi
  ⚫ Kolorektal Cerrahi
  ⚫ Endokrin Cerrahi
  ⚫ Meme Cerrahi
  ⚫ Acil Cerrahi ve Travmatoloji

  Üye Olunan Dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları
  ⚫ Türk Cerrahi Derneği
  ⚫ Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Derneği
  ⚫ Acil Cerrahi ve Travma Derneği
  ⚫ Kolon Rektum Cerrahisi Derneği

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (2003)
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Doktora/S. Yeterlik/Tıpta Uzmanlık Genel Cerrahi (2008)

Bilinen Diller

 • İngilizce

Videolar

Doç. Dr. Barış Bayraktar - Hemoroid Nedir? Belirtileri ve Tedavi Yöntemleri Nelerdir?
Doç. dr. barış bayraktar - hemoroid nedir? belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir?
Doç. Dr. Barış Bayraktar - Anal Fistül Belirtileri ve Tedavi Yöntemleri Nelerdir?
Doç. dr. barış bayraktar - anal fistül belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir?