Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin
 • diz kapağı kayması

  Diz kapağında en ufak bir boşlukta tıklama sesi geliyor ve ağrı yapıyor. Hastalığım nedir ve tedavisi nedir. Teşekkürler

  DOKTORUN CEVABI:

  merhaba, sizi muayene etmeliyim. geçmiş olsun.

 • düşme nedeni ile

  Düşme nedeniyle kol dirseğimde ağrı sağ ayağımın dış tarafında şişlik ayak yapımda bozukluk nedeni ile sık sık düşme ayak bileğimde incelme var aynı ayağımda topuk dikeni var birkaç doktora gittim bir tedavi verilmedi sizce tedavisi olurmu olursa negibi tedavi uygulanır .

  DOKTORUN CEVABI:

  merhaba, bir ayak uzmanı ile görüşün lütfen. geçmiş olsun.

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • biz dr Bülent beyi 2006 yılında tanıdık annemin diz indeki sıvının bitmesi nedeniyle oluşan arıların ve yürüyemez hale gelmişti annemin ameliyat olup ta düzelememe korkularından dolayı yılarca ertelemişti bir gün karar vermişti ameliyat olmaya ve dizine platin takıldı şu an ameliyat oldüğü dizinden memnun şimdi sıra diğer dizinde dr rumuzun başarılı olmasından dolayı şanslı hastalardanız tüm hastaların bizim gibi sonuçtan dolayı yüzlerinin gülmesi dileğlle bir kez daha çok çok teşekkür ediyorum.

 • ben hocama oğlum cengiz hakkında bilgi almak için aradımve kendisi çok yakından ilgilendi ALLAH razı olsun ben ulaşamadıgım zaman kendileri beni aradı saygılarımla BÜLENT KILIÇ HOCAM

 • Opr.Dr.Bülent Kılıç'ı buradan herkese tavsiye ediyorum.Alanında kesinlikle son derece uzman bir hekim.Kendisine 25 ekim 2011 tarihinde çok şiddetli boyun ağrısı ve boyun tutulması şikayetlerimle başvurdum.Kendisinin uyguladığı tedavi yöntemi ile bir gün gibi çok kısa bir sürede sağlıma kavuştum. Kendisine buradan çok teşekkür ederim.

 • çok başarılı