Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Ortopedi Ve Travmatoloji
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Bülent Kılıç
Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin
 • Diz sorunları için kök hücre yöntemi

  Merhaba , annem 63 yaşında ve sol dizinde kıkırdak kaybı ,kıkırdak dökülmesi ,kireçlenme,sıvı kaybı ve dizinden operasyon geçirmesine rağmen tekrar bir yırtık mevcut ve . Görüştüğümüz doktorlar protezin uygun olacağını söylediler. Ancak annem zaten kireçlenme ,yırtık ,sıvı kaybı ve diğer sorunlar nedeni… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Uzm.Dr. Bülent Kılıç

  merhaba, evet annenize uygun uygulama var. geçmiş olsun.

 • Lomber rortebra kirigi

  Lomber rortebra kirigi uzmani doktorlar ariyorum.Ablama bu teshis konuldu.Korse verildi agrilari azalmadi yediklerini cikariyor.

  DOKTORUN CEVABI:

  Uzm.Dr. Bülent Kılıç

  merhaba, maalesef alanım değil. geçmiş olsun.

Tüm cevapları kontrol et (22)

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta değerlendirmeleri:

4 görüş

 • biz dr Bülent beyi 2006 yılında tanıdık annemin diz indeki sıvının bitmesi nedeniyle oluşan arıların ve yürüyemez hale gelmişti annemin ameliyat olup ta düzelememe korkularından dolayı yılarca ertelemişti bir gün karar vermişti ameliyat olmaya ve dizine platin takıldı şu an ameliyat oldüğü dizinden memnun şimdi sıra diğer dizinde dr rumuzun başarılı olmasından dolayı şanslı hastalardanız tüm hastaların bizim gibi sonuçtan dolayı yüzlerinin gülmesi dileğlle bir kez daha çok çok teşekkür ediyorum.

 • ben hocama oğlum cengiz hakkında bilgi almak için aradımve kendisi çok yakından ilgilendi ALLAH razı olsun ben ulaşamadıgım zaman kendileri beni aradı saygılarımla BÜLENT KILIÇ HOCAM

 • Opr.Dr.Bülent Kılıç'ı buradan herkese tavsiye ediyorum.Alanında kesinlikle son derece uzman bir hekim.Kendisine 25 ekim 2011 tarihinde çok şiddetli boyun ağrısı ve boyun tutulması şikayetlerimle başvurdum.Kendisinin uyguladığı tedavi yöntemi ile bir gün gibi çok kısa bir sürede sağlıma kavuştum. Kendisine buradan çok teşekkür ederim.

 • çok başarılı