Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 191 profil ziyareti var

Yakın Doğu Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü Mezunu daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
93 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Burcu Tuğba Kara Muayenehanesi

  Gittiğim ilk ve son diyetisyen olur kendileri ???? İşinde öyle iyi öyle başarılı ki hiçbir zaman başka bir arayışa girmeme gerek kalmadı... Bunu nasıl başarıyor bilmiyorum ama küçük eksiler de bile vücutta büyük değişim sağlamayı başarıyor. ???????????????????????????? En umutsuz olduğum süreçte bile verdiği enerji ve motivasyon pahabiçilemez. Resmen psikolojik destek ile amacımıza ulaştıran, istenileni verebilen bir diyetisyen ????????

 • Ç
  Yer: Burcu Tuğba Kara MuayenehanesiHizmet: Zayıflamak

  Zayıflamak için girdiğim bu süreçte en rahat ettiğim beni en çok bilgilendiren ve rahatlatan diyetisyen uzmanıdır kendisi. Ek olarak Power plate yaptığım be amacımıza yönelik yani şikayetim İle ilgili bölgeye yönelik çalışması en sevdiğim olay danışanının isteklerini bilip ona yönelik yardımcı olması büyük avantaj

 • N
  Yer: Burcu Tuğba Kara Muayenehanesi

  Güler yüzlülüğü her açıdan ilgilenmesi Bilgileri başarıları mükemmel ötesi. 10 üzerinden puan veriyor olsam 10 verirdim. Kendimi daha iyi hissetmemi umutsuzluğumun yok olmasını sağlıyor ☺️☺️☺️

 • Z
  Yer: Burcu Tuğba Kara Muayenehanesi

  Hayatı boyunca kilo ile derdi olan biri olarak hep zayıflama çabalarına girdim. Tuğba hanım 2.diyetisyen deneyimim. Önceki diyetisyen serüvenimle karşılaştırdığımda diyeti bana olağan bir yaşam tarzı gibi gösterdiği için teşekkür ederim :) sonuçta kilo verince iş bitmiyor öyle bir adapte olmalıyız ki sağlıklı yaşama bir ömür sürsün :)

 • S
  Yer: Burcu Tuğba Kara Muayenehanesi

  Kalitenin tesadüf olmadığını birkez daha gösteren; alışılmışın üstünde olan, görülmemiş yani FEVKALEDE ilgi ve yapmış olduğu danışmanlıktan dolayı çokça teşekkürlerimi sunarım Tuğba ablacım

 • C
  Yer: Burcu Tuğba Kara MuayenehanesiHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Herkese tavsiye ediyorum çok iyi birisi kilo vermemde fazlasıyla yardımcı oldu ki hala daha oluyor . Eğer kilo alıp veya kilo vermek vb bir şeyler yapmak istiyorsanız kendisi iyi bir profesyonel . Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum..

 • B
  Yer: Burcu Tuğba Kara MuayenehanesiHizmet: Zayıflama Diyetleri

  Doktorunuza arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. İlk muayene çok iyi geçti devamınında iyi geçeceğinden çok eminim :)

 • M
  Yer: Burcu Tuğba Kara MuayenehanesiHizmet: Zayıflama Diyetleri

  Merhabalar bugün kendisiyle ilk günümdü daha önce defalarca denemiş.olmama rağmen ilk defa başaracağım hissine kendilerinden aldigim gerek bilgi birikimi gerekse alakayla kapilmis durumdayim..Kendilerinin yakinen ilgisiyle inanıyorum ki başaracağım bu sefer önümüzde ki günler de sonuçlar ortaya çıkacak göreceğiz ve yanilacagimi düşünmüyorum.

 • M
  Yer: Burcu Tuğba Kara MuayenehanesiHizmet: Haftalik muayene

  Sevgili tugbacim.diyet yapmayı bana hiç biktirmadan ve zevkli hale getirdigin için çok teşekkür ediyorum.inşallah sayende tekrar sagligima döneceğim. İlgin ve desteğin için teşekkürler

 • H
  Yer: Burcu Tuğba Kara MuayenehanesiHizmet: Zayıflama Programı

  Bebekliğimden şu yana kendimi bildim bileli tombul bir kızdım ama sonra ALLAH bana bir kurtarıcı melek gönderdi ilk defa kendimi istediğim fiziğe daha yakın olmamı sağladı 3. haftamdayım herşey çok mükemmel gitmekte şiddetle tavsiye edilir. daha önce hayaller hiç bu kadar yakın olmamştı. :*

 • A
  Yer: Burcu Tuğba Kara MuayenehanesiHizmet: Yeme Bozukluklarına Yönelik Beslenme Programları

  Burcu Hanım'la 3. Haftamızdayız. Daha öncede başka diyetisyene gitmiştim ama şu 2 haftada öğrendiğimi 3-4 ayda öğrenmemiştim. Kendinden emin, bilgili, açıklayıcı, insan psikolojisinden anlayan, güler yüzlü vs... 2haftada 2,4 kg verdim. Ve bana şimdiye kadar yeme demedi. Canımın istediğini nasıl yemem gerektiğini söyledi. Ben memnunum..

 • E
  Yer: Burcu Tuğba Kara MuayenehanesiHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Hafiflemek güzel hafifledikce çevreden gelen tepkiler olumlu ve motive edici canım diyetisyenime teşekkür ederim

 • M

  Tavsiye üzerine gittim.Gösterdikleri yakınlıktan,samimi ve açık sözlü olmasından Burcu Hanım'ı tercih ettim .Kısa bir dönem gittim kendilerine.Bu süreç içerisinde metebolizma yaşım yüksek olduğundan ve kulladığım ilaçlardan dolayı 2 ayda 3 kilo verdim.Yakınlarıma tavsiye ediyorum

 • Y

  Arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine gittim kendilerine.Gerçekten cok iyi bir danışman.Karanlık olan hiç bir nokta kalmıyor,tamamen aydınlatıyor.Çok ilgili titizlikle takip ediyor.Anlatmak ve açıklamaktan kaçınmaması beni memnun etti.Kendileri için saat ve dakikanın bir önemi yok.Uzun uzun ilgileniyor ve dinliyor.Sağlıklı beslenme konusunda tamamen bilinçlendirmeye yönelik program uyguluyor.Önerilerine uyulduğunda fazla kilolarda gidiyor.Kendilerinden memnunum.Yakınlarıma da tavsiye ediyorum.

 • Ş

  Tavsiye üzerine gittim.Zayıflamak için başvurdum..Tatlı dilli,güleryüzlü,ilgili,işinin ehli olduğun için kendilerini tercih ettim.4 haftada 2 kilo yağdan verdim.Kendilerinden memnunum.Yakınlarımada tavsiye ediyorum.Burdan da herkese tavsiye ederim.

 • A

  Tavsiye üzerine gittim kendilerine.Güler yüzlü olması beni memnun etti.Kilo almama yardımcı oldu.Kan tahlili sonucunda önerdiği listeler doğrultusunda ve sürekli yedirerek 4 ay içerinde 7 kilo aldım.İç rahatlığı ile tavsiye edeceğim bir uzman teşekkürler.

 • F

  Tavsiye üzerine gittim.Giden arkadaşımın memnun kaldığı için bende tercih ettim.Güler yüzlü,diyaloğu çok iyi.Aynı zamanda verdiği diyetler bana uygun olduğu için zorlanmadan 1 ayda 4 kilo verdim.Kızımıda götürücem kendilerine.Yakınlarıma da tavsiye ediyorum.

 • E

  Araştırarak gittim kendilerine.Yapılan yorumlar sayesinde tercih ettim.Çok güler yüzlü ve sevecen.Kurmuş olduğumuz iletişimde danışaman -danışan ilişkisi değilde arkadaş ilişki var. İletişim gücü çok yüksel.Diyet listesine ve önermiş olduğu yürüyüşler sayesinde 2 ay içerisinde 12 kilo verdim.Yakınlarıma tavsiye ediyorum.

 • S

  İlçedeki halk kendi aralarından Burcu Hanım hakkında konuşuyorlardı.Herkes memnunlardı.Bu vesile ile buldum kendilerini.İlgili ve güler yüzlü olduğundan,saygı gösterdiğinden dolayı Burcu Hanım 'ı tercih ettim.Özellikle takibinden ,yönlendirmesinden çok memnunum.Troidlerim hızlı çalıştığından biraz geç zayıfladım 2 ayda 6 kilo v erdim.Soran herkese tavsiye ediyorum.

 • Yer: Burcu Tuğba Kara Muayenehanesi

  Yemek yiyerek de zayıflayabileceğimi öğretti ve gerçekten de öyle oldu işini layıkıyla yapan başarılı güzel insan onu tanımak çok güzel iyi ki varsın

 • B

  Burcu Hanım'dan çok memnun kaldım gittiğim süre içerisinde. Burcu Hanım öncelikle çok neşeli birisi, çok olumlu danışanlarına karşı. Verdiği diyet programlarından da çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim çevremdeki insanları da kendisine yönlendirdim herkes memnun.

 • E

  Tuğba Hanım'dan çok memnunum 96 kiloydum vermiş olduğu diyetle 3,5 ay içinde 78,79 kiloya düştüm kendi azmim de oldu. Şuanda da ideal kiloyu koruyorum.Kişiliğinden,birebir diyaloğundan,mütevaziliğinden de kısacası her şeyinden hoşnut kaldım.Seanslardan da memnun kaldım,desteği yeterliydi. Yakınlarıma da tavsiye ettim ailemden de bir kaç kişi gitti.

 • E

  Burcu Hanım'a 1 sene kadar gittik çok memnun kaldık. Tiroid problemimiz vardı.Gittiğimiz süreçte daima bizi güler yüzlülüğüyle karşıladı. Güler yüzlülüğü yetiyor gerçekten ve bunun için ayrıca kendisine çok teşekkür ederim. Başka diyetisyenlere de gittiğimde biraz azarlama vardı Burcu Hanım'da böyle bir yaklaşım hissetmedim. Çok teşekkür ederim kendisine. Verdiği diyetler çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim.

 • H

  Güler yüzlü sıcak kanlı bir insan kendisi ve aynı zamanda işinin de ehli bir insan gerçekte.Uyguladığı programla istediğim hedefe ulaşmamı kolaylaştırdı.Gayet memnunum. Herkese tavsiye ederim.

 • F

  Tuğba Hanım danışanları ile her zaman ilgilenen. Saat kaç olursa olsun aradığımda açamasa bile daha sonra geri dönüş yapan destek olan bir diyetisyen. Herkese tavsiye ederim hem diyetisyen olarak hemde merkez olarak çok güzel.

 • P

  Gayet güler yüzlü bir diyetisyen. Verdiği diyetler çok güzeldi rahat bir şekilde uyguladım.Çok memnun kaldım kendisinden. Herkese tavsiye ederim. Arkadaşlarımı da yönlendirdim kendisine.

 • M

  Ben Burcu Hanım'dan çok memnunum. Verdiği diyet listeleri çok güzel rahat bir şekilde uyguluyorum. Herkese tavsiye ederim. Kızımla birlikte gidiyoruz çok memnunuz.Doğru adres.

 • M

  Çok güler yüzlü ve başarılı bir diyetisyen. Tavsiye üstüne gittim kendisine çok da memnun kaldım gerçekten. Diyetlerine uyduğum sürece çok rahat kilo verdim ayda 5 kg'a yakın. :)

 • M

  Tuğba Hanım'dan çok memnun kaldım. İlgisi alakası iş bilgisi çok güzeldi. Verdiği diyet programları da çok güzeldi beni sıkmadı çok da faydasını gördüm. Herkese tavsiye ederim 3 arkadaşımı da yönlendirdim kendisine.

 • D

  Burcu Hanım'dan çok memnun kaldım. Arkadaşlarımın tavsiyesi ile gittim kendisine. Evde ki yemek düzenime göre listeler verdi kendime ayrıca yemek yapmak durumunda kalmadım. 6 ayda 15 kg verdim Burcu Hanım sayesinde. Herkese tavsiye ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Yakın Doğu Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü Mezunu

Okullar / Eğitimler

 • Yakın Doğu Üniversitesi

Deneyimler

 • Yakın Doğu Üniversite Hastanesi
 • Akdeniz Üniversite Hastanesi

Hastalıklar

daha fazla