Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Online Danışmanlık


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Banka Havalesi

Online Danışmanlık

Online Terapi

Psikoloji Randevusu +1 daha fazla

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

Özgeçmiş

Hakkımda

Psikolog Deniz PARLAK;

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olarak 'Psikolog' unvanını almaya hak kazanmıştır....

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Adnan Menderes Üniversitesi, Psikoloji Bölümü (Aydın)
  • İstanbul Üniversitesi, Çocuk Gelişimi (devam ediyor)

Deneyimler

  • İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi (Staj)
  • İzmir Yaşamca Psikoloji Merkezi (Staj)
  • Psicologo Psikolojik Danışmanlık Merkezi (Staj)
Tümünü göster

Bilinen Diller

  • İngilizce,
  • İspanyolca

17 hasta/danışan görüşü

Genel skor

S
Doğrulanmış
Konum: PsicoVesta Psikolojik Danışmanlık Merkezi Bilişsel Davranışçı Terapi

stres ve kaygı bozukluğu için gittim artık hayata karşı bakışım daha rahat be daha çok huzurluyum

K
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Deniz hanımla birlikte güzel bir süreç geçirdik. Kendisi titizlikle bu süreci benim yönetmeme izin vererek güzel bir rehber oldu. Kontrolü hiçbir zaman eline almayarak insanın hayatındaki kontrolün hep kendisinde olması gerektiğini bana hatırlattı ve bunu yaparken de doğru yöntemleri kullanarak kalıcı hale gelmesini sağladı. Kendisine insanın kendi içine olan bu yolculuktaki rehberliğinden ötürü ve bu süreci bu kadar sağlıklı bir şekilde geçirmemizin en büyük sebeplerinden biri kendisinin sağduyulu tavrı için kesinlikle saygılarımı sunuyorum. İnsan olduğumuzu hatırlatarak, çok çeşitli örneklerle olaylara farklı bakış açışı kazanmamı sağladı. Yaptığı mesleği içtenlikle ve büyük bir sorumlulukla icra ediyor. İnsanın tökezlediği taşlardan şikayet etmek yerine taşın üstünden atlamadan o taşın oraya neden geldiğini ne kadar orada kaldığını anlamaya yardımcı olduğu için kendisi hayatımda her zaman olumlu bir yere sahip olacak. Bu süreçte kendisine tereddüt etmeden güvenmemi sağladı.

E
Doğrulanmış
Konum: PsicoVesta Psikolojik Danışmanlık Merkezi Psikoloji Randevusu

Deprem sonrası yaşamış olduğum korku ve buna bağlı olarak sosyal hayatımı büyük ölçüde etkiledi. İnternette araştırma yaparken Deniz hocaya rastladım ve randevu talebinde bulundum. İlk seanstan itibaren kendimi daha iyi hissettim ve düzenli katılımım ve verilen ödevleri yerine getirdiğim için kısa bir sürede seanslarımızı olumlu bir şekilde sonlandırdık. Deniz hocamı herkese tavsiye ediyorum.

Ş

Ben memnunum. Kendisine araştırma üzerine görüşme sağladım. 1 buçuk aydır danışmanlık hizmeti aldım ve devam ediyorum. Seanslarımızdan sonra kendim daha problemlerin çözüme ulaştım. Deniz Hanım bence genç, dinamik, tatlı, pozitif bir insan.

A

Deniz Hanım'dan kızım için danışmanlık hizmeti alıyoruz. Kızıma sağladığı güven ve ona verdiği değer sayesinde kızım daha sağlıklı daha iyi bunun için kendisine teşekkür ediyoruz. Neredeyse 4. ayımızı bitirmek üzereyiz. Kızımda çok fazla özgüven eksikliği ve aşırı sinir vardı şu an daha ılımlı dinleyerek yaklaşıyor. Okuluna, arkadaşlarına, derslerine odaklandı. Bu yıl üniversite sınavına gireceğiz Deniz Hanım'la sürecimize devam edeceğiz.

D

Deniz Hanım'a sosyal medya üzerinden ulaştım. Suçluluk duygusuyla baş edememek, tetiklenmelerle başa çıkamamak ve daha konforlu bir hayat için Deniz Hanım'a başvurdum. Deniz Hanım ile geçirdiğimiz süreçte kendisinin sadece bir uzman gibi değil, aynı zamanda yanımda yürüyen bir yol arkadaşı gibi olduğunu hissettim. Anlayışlı yaklaşımı, geniş kapsamlı düşünme tarzı ve uzmanlığı, beden ve zihin bağlantısını sağlamam konusunda bana çok destek oldu.Deniz Hanım'ı çevreme tavsiye etmekte hiç tereddüt etmiyorum. Deniz Hanım'a teşekkür ediyorum ve sevgilerimi iletiyorum.

E

Deniz Hanım'a sosyal medyadan takip ederek ulaştım. Depremden dolayı duygu durum bozukluğu oluşmuştu, bu sebepten yardım almak istedim. Deniz Hanım gayet ilgili ve özenli biri, mümkün olduğunca seanslara dikkat ediyor ve iyi bir dinleyici. Memnun kaldığım için sonrasında devam etme kararı aldım. İyi bir dinleyici ve oldukça pozitif. Gayet tavsiye edeceğim, olumlu bir Psikolog.

E

Öncelikle, Deniz Hanım'la çalışmaktan çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Nöbet usulü çalıştığım için seans saatlerine uymak bazen zor olabiliyor. Ancak, Deniz Hanım bu konuda esnek davrandığı için işimi çok kolaylaştırıyor. Duygu karmaşası yaşadığım için kendisine başvurmuştum. Genel olarak, bana tarafsız bir şekilde yardımcı oluyor. Kendimi ifade etmekte zorlanmıyorum ve gözle görülür şekilde ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum. Sürecimiz olumlu bir şekilde devam ediyor. Deniz Hanım'ı herkese öneririm.

A
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Online terapinin etkili olmadığını düşünüyordum. Doktortakvimi üzerinden Deniz hanım ile online terapi yaptık. Deniz hanım öncelikle online terapiye karşı tabularımı yıktı. Çok güzel bir ilerleme kaydediyoruz. Herkese tavsiye ederim. Deniz hanıma ilgisinden ve bilgisinden ötürü çok teşekkür ederim.

A
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Deniz hanım ile yaklaşık 4 ay önce seanslara başladık. Kendisi ile ilgili ilk seanstan beri en memnun kaldığım şeylerden biri kesinlikle doktor, hasta ve dost, arkadaş hatta kardeş ilişkisi arasında çok iyi duruyor olması diyebilirim. Seanslara başlamadan önce en büyük çekincelerim "Acaba kendimi rahat anlatabilecek miyim? Acaba rahat hissedecek miyim?" v.b. sorulardı ama Deniz hanım, güler yüzü ve kişiye, olaylara yaklaşımı ile birlikte sizi rahat hissettiriyor. Hem yüz yüze hem de online olarak görüşmeler yaptık. Şu an çeşitli sebeplerden ötürü online olarak devam etmek zorundayız ama kesinlikle yüz yüze görüşmeleri tavsiye ederim. (Online danışmanlığın etkisiz değil yüz yüze konuşmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüğüm için bu yorumu ekliyorum.) Şahsi olarak belki basit ama ciddi olan sorunlarımı çözebilmemiz için elinden geleni yapıyor. Seansları bitirdikten hedefimize ulaştıktan sonra bile kendisiyle iletişimde kalmak istediğim bir kişi. Kendisine her şey için çok teşekkürler.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular