Son 30 gün içerisinde 153 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ertuğrul Mahallesi 161 (270) sok. no.5 mossa rooms daire 22, Nilüfer, Bursa
Op. Dr. Doğan Alpay


Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı

Kulak Burun Boğaz Randevusu

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

1998 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra 2 yıl Gazi üniversitesinde genel cerrahi ihtisası sonrası 2004 yılında kbb baş ve boyun c...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Burun tıkanıklığı
  • Burun eğriliği
  • Sinüzit
Tümünü göster

Fotoğraflar


Hizmetler


Ertuğrul Mahallesi 161 (270) sok. no.5 mossa rooms daire 22, Bursa

Ücretler Hakkında

Op. Dr. Doğan AlpayErtuğrul Mahallesi 161 (270) sok. no.5 mossa rooms daire 22, Bursa

Ücretler Hakkında

Op. Dr. Doğan Alpay

10 hasta yorumu

Genel skor

L

Horlama şikayetim sebebiyle tavsiye üzerine Doğan Bey'e ulaştım. Burnumdaki kemikten kaynaklandığını ilettiler. Ayrıca küçük dilimin uzun olduğunu söylediler. Ameliyat oldum. Burundaki kemik alındı ve küçük dilim kısaltıldı. Ameliyat rahat geçti. Genel anlamda iyileşme süreci Doğan Bey'in öngördüğü şekilde ilerledi. Doğan Bey'in hastasına yaklaşımı çok güzeldi. İlgili bir doktor. Hastayı detaylı bilgilendiriyor. Aklında soru işareti bırakmıyor. Ulaşılabilir bir hekim. Genel anlamda memnun kaldım.


B

Burnumda kemik ve estetik bozukluk vardı. Tavsiye üzerine Doğan Bey'e ulaştım. Ameliyat oldum. Hem kemik alındı hem de estetik bozukluk giderildi. Süreç tahminimden rahat geçti benim için. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Doğan Bey doktordan ziyade abi kardeş gibi yaklaştı. Hastasıyla sıcak bir ilişki kuruyor. Ameliyat öncesi ve sonrası hakkında detaylı bilgilendiriyor. Ne zaman bir şey sormak danışmak istesem ben de rahatça ulaşabildim kendisine. Çok memnun kaldım.


S

Boğazımdaki rahatsızlık sebebiyle tavsiye üzerine Doğan Bey'e gittim. İlaç tedavisi uyguladı. Genel anlamda çok memnun kaldım. Oğlum için nefes almasında sorun vardı. Burunda deviasyon vardı. Bu sebeple Doğan Bey'e götürdüm. Ameliyat oldu. Operasyon çok başarılı geçti. İyileşme süreci de sorunsuz geçti. Doğan Bey olduğu gibi doğal bir doktor. Hastaya yaklaşımı çok güzel. Hastasını güzel dinliyor ve detaylı cevaplar veriyor. Süreç hakkında da bizi detaylı bilgilendirdi. Kontroller dışında ne zaman ihtiyaç duysam ulaşabildim. Çevreme de tavsiye ettiğim bir hekim.


N

Doğan Bey'e ilk olarak kızımın kulak rahatsızlığı sebebiyle tavsiye üzerine gittik. Uyguladığı tedaviden çok memnun kaldığımız için ben de boğaz rahatsızlığım sebebiyle gittim. Tedavi noktasında çok başarılı bir doktor. Hastasına karşı yaklaşımı ve titizliği çok güzel. Tedavileri çok güzel sonuç veriyor. Alanına çok hakim. Babacan yaklaşımıyla da hastaya güven veriyor. Aklımızdaki tüm soruları çok detaylı olarak açıkladı. Hastada soru işareti bırakmıyor. Çevremde de tavsiye ettiğim başarılı bir hekim.


S

Aile doktorumuz oldu Doğan Bey. 8 yıldır her sıkıntımızda kendisine gidiyoruz. Geniz eti, bademcik ameliyatı ve orta kulak iltihabından dolayı çocuklarımın ameliyatını yaptı. Teşhis ve tedavi noktasında başarılı bir doktor. Hastasına karşı yaklaşımı çok güzel. En önemlisi hastayı dinliyor ve detaylı bilgi veriyor. Çözüm odaklı yaklaşıyor. İhtiyaç duyduğumuz her zaman da ulaşım sağlayabiliyoruz kendisine.


E

Burun akıntısı, tıkanıklık ve sünizit şikayetim vardı. Aynı zamanda göz kapaklarımda düşme vardı. Tavsiye üzerine Doğan Bey'e ulaştım. Medikal tedavi uyguladı. Botox ve mezoterapi yapıldı. Sonuç çok güzel. Sünizitle ilgili de bir sıkıntı yaşamıyorum. Doğan Bey çok samimi ve hastasına yumuşak davranan bir doktor. Çok tecrübeli. Bu durumda hastaya güven veriyor. Yapılacak işlemlerle ilgili beni detaylı bilgilendirdi. İhtiyaç duyduğumda telefonla da ulaşabiliyorum.


P

Burnumda kırık vardı. Hem nefes almada sorun yaşıyordum hem de estetik olarak da istediğim gibi değildi. Araştırarak Doğan Bey'e ulaştım. Ameliyat oldum. Operasyon çok güzel geçti. İyileşme sürecim beklediğimden rahattı. Doğan Bey'in hastaya yaklaşımı çok güzel. İlgili ve sıcakkanlı. Her zaman ulaşabildim.


F

Burnumda şekil bozukluğu vardı. Burun ucum aşağıdaydı. Bu durum bende özgüven eksikliği yaratıyordu. Kendisine ameliyat olan arkadaşımın tavsiyesi üzerine Doğan Bey'e ulaştım. Ameliyat oldum. Doğan Bey tüm süreç boyunca çok ilgiliydi. Operasyon çok başarılı geçti. İyileşme sürecim tahminimden rahat oldu. Doğan Bey hastasını çok güzel dinliyor ve hastanın ne istediğini çok güzel anlıyor. 7/24 ne zaman ihtiyaç duysam ulaşabildim. Sürekli iletişim halindeydik. Hem süreçten hem de sonuçtan çok memnunum.


R

Burnumda kırık vardı, nefes almada zorlanıyordum. Tavsiye üzerine Doğan Bey'e gittim. Ameliyat oldum. Operasyon ve sonrası rahat geçti. İyileşme sürecimde gayet iyi geçti. Doğan Bey çok cana yakın bir doktor. Süreç hakkında detaylı bilgi iletti. Hastasıyla diyaloğu güzel. Sonrasında da ne zaman ihtiyacım olsa ulaşabildim.


D

Dudak dolgusu ve botox için araştırarak ulaştım Doğan Bey'e. İşlemlerim çok güzel geçti ve sonuçlar çok memnun ediciydi. Süreç Doğan Bey'in öngördüğü şekilde ilerledi. İşlem sonrasında da aradı durumumu sordu. Rutin kontrollerime gittim. Doğan Bey'in hastaya yaklaşımı çok güzel. Samimi ve ilgili bir hekim. Nelere dikkat etmem gerektiği konusunda da uyardı. Hastayı doğru ve detaylı bilgilendiriyor. Hasta memnuniyetini ön planda tutuyor. Hasta işlemden memnun kalana kadar yardımcı oluyor. Çevremdeki arkadaşlarımı da kendisine yönlendiriyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1998 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra 2 yıl Gazi üniversitesinde genel cerrahi ihtisası sonrası 2004 yılında kbb baş ve boyun c...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Burun tıkanıklığı
  • Burun eğriliği
  • Sinüzit
Tümünü göster

Fotoğraflar


İlgili aramalar