Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Son 30 gün içerisinde 163 profil ziyareti var

Opr.Dr. Eda Tunç Şimşek tıp eğitimini Akdeniz Üniversitesi Tıp fakültesinde görmüştür..Kadın has ve doğum ihtisasını Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Dogum Hastanesinde… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
45 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  ilk başta verdiği güven ve ilgisinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Muayene ve mueyene sonrası takibinden çok memnun kaldım.Hiçbir şeyi atlamadı.Ayrıca güleryüzlü ve pozitif olması da insanı rahatlatıyor.Alanında çok iyi bir hekim herkese tavsiye ederim...

 • Y

  Sevgili Eda Tunç Şimşek; hayatımın en önemli zamanında profesyönelliği ve biigisiyle yolumu aydınlatan, her zaman yanımda olan mükemmel bir doktor ve insandır.Kendisi inanılmaz sevecen,düşünceli,güven duygusunu tam anlamıyla hissettiren ve veren,sağlığınızı hem bedensel ,hemde yaklaşımıyla ruhsal olarakta iyileştiren değerli bir insan :) sevgiler, kızım Cemre Ela nın, doğum annesine..

 • Z

  eda hanımı ben ilk hamileliğimde tanıdım allah razı olsun çok iyi doktor ikinci hamllğmde gittiğim hastndn ayrıldı doğuma 2 hafta kala buldum doğumum bayrama dek geldi ama yinede doğumumu yaptı çok memnunum yine hamile olursam yine ona giderim herkese öneririm

 • A

  Gerçekten hakkında yapılan tüm olumlu yorumları hakeden ve daha da guzellerine layık muhteşem bir doktor.Dr Eda Hanim benim her iki dogumumu da yaptiran hem doktorum hem de çocuklarımızın manevi annesidir aynı zamanda Her iki dogumda da beni normal doğuma yureklendiren her daim yanımda olan bir doktordur.ilk doğumda sabah 0830 da hastaneye yattım saat 1130 da oğlumu kucağıma aldim. Kızımın doğumu da sayesinde çok rahat ve sağlıklı oldu.O kadar tecrubeli o kadar işinin ehli bir doktor ki dogumlarımın günü de saati de doktorumun dediğinden şaşmadı.Arkadaşlarımın doğum hikayelerini duydukça kendimi ne kadar usta ellere teslim ettiğimi ve çok şanslı olduğumu görüyorum. Doktor Eda hanım bana göre hiç tartışmasız bu konuda en iyisi .Herkese tavsiye ediyorum.

 • S

  Antalya'daki en iyi doktordur.5 yıllık evli olmama rağmen çocuk sahibi olamadığımız için kapısını çalmadığım doktor kalmamıştı.Doktor hanımın tedavisi ile 5 yıl sonra gebe kaldım ve yine onun takibinde evladımı sağ salim kucağıma aldım .Ben doktoruma çok güveniyorum burdan herkese tavsiye ediyorum gidin ve Dr eda Hanım'a tedavi olun mutlaka sonuç alırsınız .

 • G

  Dr Eda hanım. en güvendiğim hekim daha ne diyeyim .Hastasının. sadece tedavi sürecinde değil. sonrasında da yanında olan ve yarı yolda bırakmayan prensipli ve güvenilir bir doktordur.Herşeyiyle mükemmel ,kusursuz tüm bayan arkadaşlarıma tavsiye ederim

 • F

  Güzel doktorumuz.Ailecek sağlığımızı ellerine güvenerek teslim ettiğimiz güvenilir , mesleğinde başarılı ve yetenekli özetle en iyi hekim dr Eda Şimşek .Seni çok seviyoruz Allah yolunuzu açık etsin canım doktorumuz.

 • H

  merhabalar.. ilk önce şunu söylemeliyimki benim doktorum eda hanımcığımın pozitifliği samimiyeti beni etkiledi. hamileliğimin 2.ayından itibaren düzenli olarak eda hanımcım ilgilendi. erken doğum yapmama rağmen hem oğlum hem ben erken toparladık kendimizi.herşey mükemmeldi doğum öncesi ve sonrası kontroller dahil .. oğlum talha etem 4 yasından gün almaya basladı.bugünlere gelmemiz ilk önce rabbimin sonra eda hanımın sayesinde..tesekkürler...

 • M

  Onun sayesinde sağlığıma kavuştum.Güvenilir ve titiz bir doktordur.Bu yüzden tüm yakınlarımı ona yönlendirdim ve herkese tavsiye ederim .üstelik de paracıl değil insancıl yönünün ağır basması ile gönlümde dr Eda hanımın gerçekten ayrı bir yeri vardır.

 • H

  Dr Eda hanım hayatımı kurtaran doktordur.2.gebeliğimde düşükle sonlanmasına rağmen ağrım ve kanamam devam edince gittiğim önceki doktor bi sorun olmadığını söylemişti Ancak kanamam bir türlü durmak bilmedi ve ben 2 gün sonra baygın bir halde hastaneye kaldırıldım Orada yengemin doktoru Eda Şimşek beni değerlendirdi .Doktor Eda hanımla tanışmamız bu vesile ile oldu. Kendisi beni hemen ultrasona alarak muayene etti bir yandan da kan tetkiklerim yapıldı kanım 7lere falan düşmüş Hemen ameliyathaneye alınmışım Doktor Eda hanımın yerinde ve erken müdahalesi ile sağlığıma kavuştum .Ameliyat sonrası 3 torba kan verildi.Sonradan öğrendim meğer Dış gebelik geçirmişim ve iç kanama yapmış ancak maalesef daha önce gittiğim doktor bunu anlamamamış onun yüzünden canımdan olacaktım .Ancak iyiki Eda hanımla karşılaşmışım benim hayatımı kurtardı .O bir melek!!!Eda Hanım'a ne kadar teşekkür etsem ne kadar dua etsem azdır.

 • Y

  Eda hanım mesleginde başarılı olması ve hastalarının halinden anlaması yonunden çok iyi bir doktor.herkese tavsiye ederim..Gebeliğimin en başından itibaren doğum sonrasına dek tüm emekleri icin doktoruma burdan çok teşekkür ederim.

 • F

  Güleryüzünden, samimi yaklaşımından , rahatsızlığım ile ilgili herşeyi en ince ayrıntısına kadar titizlikle tek tek anlatmasından dolayıdır ki doktorum olmasından aşırı derecede memnun olduğum ve herkese tavsiye edebileceğim çok iyi bir hekimdir .

 • Ş

  Birçok doktora gitmeme rağmen saptanamayan rahatsızlığımın teşhisini koyup beni tedavi eden hem başarılı hem de insan olarak mütevazi bir kişiliğe sahip olan doktor Eda hanımı çok seviyorum .O becerikli elleri ile daha çok uzun yıllar tüm hastalarına bolca şifa dağıtması dileğimle doktoruma çok teşekkür ediyorum.

 • S

  Hem çok iyi bir doktor hem de harika bir insan .Tüm korkularıma rağmen doktor hanım sayesindeumduğumdan daha kolay bir doğum yaşadım ve gûzeller guzeli kızımı kucağımaaldım. İyi ki doktorum EDa hanım oldu .Bana bu süreçte hiç keşke dedirtmediği için ve ailemizi bu mutlu sona ulaştırdığı için Ona çooookkkk teşekkür ediyoruz.

 • M

  Gebeliğim nedeni ile Eda hanımın sekiz aydır takipli hastasıyım .Kuzenimin tavsiyesi üzerine gittim muayenehanesine .Çok memnunum .Şimdiye kadar merak ettiğim her soruya açık ve net cevap alabilmemin yanısıra muayenehanesinde verdiği kaliteli hizmeti ile çok ilgili ve sabırlı bir doktor olduğunu düşünüyorum.Kısmetse doğumumu da Dr Eda hanımın yaptırmasını tercih ederim.Kendisine burdan saygı ve sevgilerimi sunuyorum .

 • S

  Doktor hanımda yumurtalıgimdaki kistlerim için tedavi görmüştüm. .Ben memnun kaldım hatta bu tedavi sonrasında da hemen gebe kaldım herkese tavsiye ediyorum.

 • G

  Harika bir doktor. Herkeslere tavsiye ederim. Annem rahim kanseri durumundan doktor Eda hanımın erken teşhisi sayesinde kurtuldu. Bir arkadaşım da tavsiyemle ona gitti ve 2.5 senedir çektiği çileden yine doktor hanımın yaptığı ameliyatla kurtuldu ve sağlığına kavuştu.

 • B

  Doktorum diye söylemiyorum bilgisi samimiyeti ve bitip tükenmez enerjisi ile bir başkadır Eda hanım..Benim sezaryanımı da o yapmıştı ve çok memnun kaldım inanın bana izi bile belli değil artık ikinci doğumumda da nasip olursa ona gitmeyi düşünüyorum doktorumu asla bırakmam. .

 • N

  gebeliğim boyunca Antalya da çok önde gelen bir hastanede takip oluyordum. Hamileliğimin son aylarına doğru nst çektirmek amacı ile yakınımızdaki özel hastaneye gittim. Eda hanım ile orda tanıştık. Doğumu önceki doktorumda yapacağımı kendisine anlatmama rağmen bana yalnızca nst çekip göndermedi ayrıntılı bir şekilde ultrasonla muayene etti. Muayene sonucunda bebeğimin böbreklerinde genişleme olduğunu ve idrar kanallarında tıkanıklık olabileceği bilgisini verdi. Açıkçası inanasım gelmedi ve yine kendi doktoruma devam ettim kendi doktorum ise bebekle ilgili herşeyin normal olduğunu söyledi ve ben doğumumu yine kendi doktorumda yaptım Ancak doğumdan sonra bebeğimin ilk ayındaki kontrolünde bebeğimin böbreklerinde gerçekten de sorun olduğu saptandı Eda hanım haklı çıkmıştı ve bebeğim 2.ayında ameliyat oldu. böbreklerinden biraz daha geç kalsak daha büyük bir sorunla karşılaşabilirdik. Bu nedenle Eda hanım bana göre en iyi doktordur. 9 ay boyunca takipte olduğum doktorum bile bu sorunu göremez iken Eda hanım tek muayenede bebeğimdeki sorunu görmüş ve bizimle paylaşmıştır. Ona burdan teşekkür etmek istedim .Herkese tavsiye ediyorum ..Çok kaliteli bir doktor ve eminim mesleki başarısı sayesinde çok iyi yerlere gelecektir .

 • S

  Hastasıyla gayet güzel ilgilenen iyi bir doktor .Bayan doktorlara karşı önyargımı yıktı .Çok seviyeli, bilgi birikimini hastasına çok iyi aktarabilen güvenilir bir uzman olduğunu düşünüyorum. Tüm bunlara ilaveten eli çok hafif, yaptığı operasyondan çok memnun kaldım .Herkese tavsiye ederim.

 • M

  Canım doktorum ...O kadar sevecen o kadar tatlı ki insana her zaman ümit verir destekler yarı yolda birakmaz hastasina verdiği değeri herzaman hissedersiniz.Eda hanımla yolumuz gebeliğimde tarama testimin yüksek çıkması ile kesişti.Gittiğim her yerde bebeğimin sakat olacağını söylerken doktor hanım bana durumum hakkında çok net bilgilendirdi.Ardından amnjyosentezimi yaptı.1ay sonra sonuclarım iyi çıkınca beni çok güzel rahatlatti.Psikolojik anlamda da çok destek oldu.Onun sayesinde sağlıklı bir sekilde yavrumu kucağıma aldım. Dileğim tüm gebe arkadaşlarimin da Eda hanim gibi hastasını anlayan tecrübeli ve bilgili bir doktorla karşılaşması.Ona çooook teşekkür ediyorum burdan ve herkese tavsiye ediyorum...

 • A

  Eda hanımı herkese tavsiye ediyorum.Neden mi gebelik gibi hassas bir dönemi onun sayesinde huzurlu rahat ve çok keyifli geçirdim.Ayrica doğumum da doktorumun desteği ve yönlendirmesi doğrultusunda gayet güzel oldu.Elleri dert görmesin güzel doktorum başarılarının devamını dilerim.

 • B

  Eda hanımı herkese tavsiye ediyorum 10 yıllık spiralim rahimime yapışık olduğu için gittiğim doktorlar kesin ameliyat geçirmem gerektiğini ancak bu şekilde sipiralimden kurtulabileceğimi söylediler. hem de ameliyat için bir sürü para istediler . Bunun üzerine biz de tavsiyeler üzerine Eda hanıma gittik. Ne yalan söyleyeyim kafamda soru işaretleri vardı. Ancak doktor hanım hakikaten işinin ehli bir doktor 10 dakikada şip şak sipiralimi aldı. Eli çok hafif pratik ben daha ne olduğunu anlamadan ameliyat olmadan sipiralimden kurtulmuştum bile. Allahım herkesi Eda hanım gibi parayı ön planda tutmayan vicdanlı bir doktorla karşılaştırsın.Kendisine çok güveniyor ve onu çok seviyorum.

 • Ç

  Tavsiyeler üzerine Dr Eda hanima gittik.Kaliteli hizmet güler yüz tertemiz şık bir klinik... Aradığımız herseyi gönlümüzce bulduk diyebilirim. Üstelik bebegimizi de çok net ve güzel gösteriyor ultrasonunda .daha 11 .haftasinda bebeğimizin cinsiyetini bile öğrendik.Doğumumu da Dr Eda hanimin yaptirmasina karar verdim.Doktorumu ben de herkese tavsiye ediyorum.Çünkü çok memnunum. ...

 • B

  İşini severek yaptığı her halinden belli olan doktorumuz hastasina saygılı hastasıyla gayet güzel ilgilenen yapisi ile bizi ve tüm akrabalarimizi kazanmış ve mudavimi yapmıştır. Yaptigi ameliyatlarda gösterdiği başarı herkesçe kabul görmüş doktor Eda Hanima bir kez daha burdan teşekkür eder basarilarinin devamını dileriz. Doktor hanim zerafetinizin ve asaletinizin her daim surmesi dileğiyle. .yeni is yeriniz hayırlı olsun.

 • E

  Çok iyi bir doktordur.2.gebeliğimde bebeğimin eşi önde geliyordu ve devamlı kanamalı bir gebelik geçirdim .Gittiğim tüm doktorlar net bir şey söylemedikleri gibi doğuma yakın beni başlarından savdılar resmen .O zaman tanıştık Eda hanımla .Ve ben onun sayesinde doğuma 1 hafta kala ne kadar riskli bir durumum olduğunu öğrendim Zaten ona güvenmekten başka çarem de yoktu İyi ki güvenmişim hem beni hem de evladımı sapasağlam kurtardı üstelik benim gibi durumu olanlarda rahimini kaybedebiliyorlarmış oysaki benim rahmim de alınmadı. yani önce Allahım sonra Eda hanım sayesinde ucuz atlattım bu olayı .İyi ki onunla karşılaştım ve güvendim Allah pişman etmedi. Bu yüzden Eda hanımı tek geçerim ve herkese de tavsiye ederim .Eda hanıma burdan saygı ve sevgilerimi yolluyorum . Çünkü O bunu fazlasıyla hakkediyor.

 • T

  Antalya ya yeni tasindigimizda kizima yeni hamileydim cok arastirdim cok doktor dolastik sonunda Eda hanimin hastasi oldum iyi ki de onunhastasi olmusum gebeligim ve dogumum onun sayesinde harika gecti cevremdeki herkesin gebelik ve dogum hikayelerini dinledikce Eda hanimin hastasi olmanin ayricaligini yeniden farkina vardim .Herkese tavsiye ederim .

 • I

  Tavsiye uzerine muayenehanesine gittik ilk gidisimdi.Doktor hanim gercekten cok iyi ilgilendi.hastaligim ve tedavim hakkinda cok iyi bilgilendirdi.Verdigi tedaviden de cok memnun kaldim.Muayenehanesi de kendisi gibi sicak ve pozitif yÜklü,kendini cok rahat hissediyorsun.Ayrica temizlik benim icin olmazsa olmaxlardanndir.Özellikle benim gibi bayanlar icin de dogru adres diyebilirim,tertemiz. Dogrusunu soylemek gerekirse daha evvel burda hic boyle bir muayenehane gormedim.Sanki Istanbulda luks bir muayenehanede gibisiniz hic farki yok Buna dikkat eden hemcinslerimi de bilgilendirmek istedim .Kisaca herkese tavsiye ederim her yönden.

 • B

  Eda hanım özel hastanede çalışırkenden beri hastasıyım onun.doğumumu o yaptırdı benim .Yine yara tedavisi gördüm onda.yaptığı her tedaviden memnun kaldım şimdi kızkardeşim hamile olduğu için yine Eda hanıma gidiyoruz hastaneden ayrılıp muaynehane açtığı için özeline gidiyoruz Muayenehanesi de çok guzel pırıl pırıl insan kendini güvende hissediyor herkese tavsiye ederim

 • D

  Arka arkaya 3 düsük yapan talihsiz bi insan olanben talihim Eda hanim ile 5 sene evvel karsilasmamla döndü tedavisi ile oglusum Tolgama kavustum Eda hanim bilgisi genc yasina ragmen tecrubesi ve tum bunlara ragmen insanligindan birsey kaybetmeyip mutevaziligini korumasi ile Antalyanin en cok tercih edlen hekimlerinden birisi olmustur.kendisini hem takdir ediyor hem de cok seviyorum benim asil ve güzel doktorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Opr.Dr. Eda Tunç Şimşek tıp eğitimini Akdeniz Üniversitesi Tıp fakültesinde görmüştür..Kadın has ve doğum ihtisasını Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Dogum Hastanesinde yapmıştır. 2008 yılından ıtıbaren Antalyada ozel hastanelerde çalışmış 2013 senesinden itibaren özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 2000
 • Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğt. Ve Arş. Hast. - Uzmanlık, 2000 - 2004

Deneyimler

 • Zekai Tahir Burak Hastanesi Ankara
 • An Deva Topçular Hastanesi
 • Medusu Hastanesi
 • Medline Hastanesi
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar