Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Merhabalar,

Ben Emine Yıldızeli, 1990’da Berlin’de doğdum ve 2008 yılından beri hem Türkiye’nin farklı şehirlerinde hem de Berlin’de ç...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
  • Stres
  • Depresyon
Tümünü göster

Hizmetler


Adana

11 hasta yorumu

Genel skor

Ö

Gayet sakin ve ılımlı, her yönden fikir verdi bana. Farklı bakış açıları yarattı benim için. Ben birkaç kere gitme şansı elde ettim ama olaylara farklı yerden bakmaya başladım. Takibi ve yönlendirmesinden memnun kaldım.


S

Emine Hanım çok iyi psikolog. Çok memnun kaldım tedavilerinden. Ciddi anlamda bir bunalım geçiriyordum ilaç kullanmak istemiyordum. İntiharın eşiğinden döndüm bir çok kez intihara kalkışmışken Emine Hanım beni kurtardı. Çok teşekkür ediyorum Emine Hanım'a.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Emine Yıldızeli Boşanma Terapisi

1 yıl önce boşanma sürecimde çok zor zamanlarımda rastaldım emine hanıma.pozitif yaklaşımı ve tecrübesi sayesinde boşanma evresini çok rahat atlattım. mesleğini hakkıyla özveriyle yapan nazik bir insan.kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.


D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Emine Yıldızeli Danışma

Emine hanım ile çok güven verici ilişkiler oluşturduk. Karar verme süreçlerimle daha etkin seçimler yapma, işin icinden çıkamadıgim kişiler arasi ilişkilerimde her zaman danistigim terapistimdim. Kendine özverili çalışmalarından dolayi teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.


U
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Emine Yıldızeli

Kısa bir süre beraber olabildik. Ama kesinlikle size geri dönüşleri çok olan bir terapi süreci oluyor. Herkese öneririm


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Emine Yıldızeli

Emine hanımı araştırarak gittim. Zor zamanlar geçirdim bu süreçte de büyük yardımı oldu ve çok memnun kaldım. Başkalarına da tavsiye ederim.


N

Araştırarak kendisine ulaştım . Yaklaşık 3 aydan fazla görüşme sağladık. Yaşadığım tramvaları atlatamadım. Evliliğimede yansıdı, bundan dolayı gitme ihtiyacı hissettim. Kendime bile itiraf edemediklerimi kendisi sayesinde itiraf etmiş oldum. Farklı bir bakış açısı var. Bu yanıyla atladığım yönleri görmüş oldum. Samimi ve güler yüzlü biriydi. Başkalarına da kesinlikle tavsiye ederim.


N

Şuand a sonlandırmamız gerekti.Araştırarak ulaşmıştım. Yaklaşık 6 ay görüşmemiz oldu. Eşimde bende gayet memnun kaldık. Tartışmalarımıza son veremediğimiz için gitmek istedik. Kendisi sayesinde herşey yolunda. Başkalarına da tavsiye ederim.


M

İnternet üzerinden ararştırarak ulaştım. Görüşmelerim yaklaşık 12 / 13 seanstır devam ediyorum. Çift terapisti olarak hizmet alıyoruz. Yapılan yöntem bizim için olumlu sonuçlar verdi. Emine Hanım'ın hem kişisel hemde konuya yaklaşımı çok iyi. Tamamıyle benim hissettiklerimi vurguluyor. Sıkıntı sorunu olan herkes bence gitmeli.


N

Araştırarak ulaştım. Yaklaşık 2 ay kadar görüştüm. Şehir dışında olduğum için ara verdik. Çok samimi ve gerçekten dinleyip anldığını hissettiren sorduğu sorularla yol gösteren güler yüzlü ve pozitif biri. Başkalarına tavsiye ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Merhabalar,

Ben Emine Yıldızeli, 1990’da Berlin’de doğdum ve 2008 yılından beri hem Türkiye’nin farklı şehirlerinde hem de Berlin’de ç...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
  • Stres
  • Depresyon
Tümünü göster

Diğer içerikler