Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Alibey Mahallesi Ali Çetinkaya Caddesi No:105, Silivri
Özel Silivri Kolan Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kulak Burun Boğaz Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Öğr. Üyesi Emrah Çiçek, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur.
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde ihtisasını tamamlamıştır.Medical Pa...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Burun tıkanıklığı
  • Horlama
  • Bademcik Hastalığı
Tümünü göster

Hizmetler


Alibey Mahallesi Ali Çetinkaya Caddesi No:105, Silivri

Özel Silivri Kolan Hastanesi

10 hasta yorumu

Genel skor

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Silivri Kolan Hastanesi Kulak Burun Boğaz Randevusu

Çocuklarımın kbb hastalıklarında gönül huzuru ile tercih ediyoruz. Küçük oğlumun duymama sorunu ile gittik, panik olmuş bir vaziyetteydik. 3-4 aylık bir süreç ile cerrahi operasyona gerek duymadan atlattık Elhamdulillah. Cerrahi operasyon heveslisi olmadığını, tüm seçenekleri tükettikten sonra başka formül kalmıyor ise cerrahiyi öneriyor. Burun kanamam ile gittiğimde de aynı şekilde davrandı. Büyük oğlumun kronik ses kısıklığı nedeniyle gittiğimizde de güvenilir bir elde olduğunuzu hissediyorsunuz. Tavsiye ediyorum.


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Silivri Kolan Hospital Burun Estetiği

Esnetik ameliyatı oldum. Verdiği bilgiler sayesinde çok kolay geçti. Kesinlikle emrah beyle görüşmeden esnetik ameliyatı olmayın. Ben çok çok memnun kaldım kendilerine çok teşekkür ederim


S

Mükemmel bir doktor, 2 tane kızım var biri 22 yaşında diğeri 5 yaşında geçen sene 1 ay ara ile Emrah Bey büyük kızım burnundan kemik alıp et yakıldı bir de sinüzitleri boşaltıldı küçük kızımın da bademcikleri alındı geniz eti alındı. Bir de kulaklarında geçmeyen iltihabı vardı duymada güçlük çekiyordu duymuyordu bir de kulaklarına bu yüzden tüp takıldı büyük kızım çok kısa sürede iyileşti, küçük kızımın da tüpleri dün alındı ben de vertigo hastasıyım benim doktorum da Emrah Bey henüz bir kez gitmeme rağmen sağolsun kendime geldim. 2.kez gitmeme gerek kalmadı ve ben birçok arkadaşıma da tavsiye ettim, küçük çocuğu olan kulaklarında problem olan çocuklar vardı onlar da aynı şekilde gittiler onlar da aynı işlemi yaptılar onlar da çok memnunlar.


S

Her konuda anlayışlı bir doktor, alanında çok başarılı. Ben tavsiye üzerine gittim memnun kaldım. Normalde burnumda et büyümesi ve kemik eğriliği vardı, artı olarak sünüslerimi boşaltmıştı. Çabuk toparlanamıyordum ama Emrah Bey'in ameliyatından sonra hızlı toparlandım.


S

Gayet memnunuz, operasyonunun iyi olduğunu hastalarından duyduk araştırarak gittik ve çocuğumuzu ameliyat ettirdik gayet de memnunuz. Başarılı bir doktor, çocuğumuzun bademciği hat safadaydı nefes almakta zorlanıyorduk. Gece uyayamıyordu tıkanıyordu horlaması yüksek derecedeydi. Geniz eti ve bademciğini aldı, gayet iyi geçti ameliyat o gun bu gündür herhangi bir sıkıntı yok durumu iyi doktorumuzdan memnunum bir sıkıntımız yok Allah razı olsun.


D

Hem estetik hem de nefes almada problem yaşıyordum, burundan et alındı iyileşme sürecimde her zaman desteğini üzerimde hissettim. Hasta takibini güzel yaptığını düşünüyorum, ameliyatım da güzel geçti sonrasında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Ameliyat hakkındaki bilgilendirmesi iyiydi, en azından ne olacağımı ve nelerle karşılaşacağımı söyledi anlattı. Ben çok memnun ayrıldım.


T

Araştırarak gittim, iletişim olumlu geçti güvendim ertesi hafta ameliyat olma kararı aldım. Ameliyat oldum rinoplasti burun ameliyatı oldum. Ameliyatımın 3-4 günü bir zor geçti ağrılıydı çünkü, zor bir ameliyattı ama daha sonrasında şişlikler indikçe rahatladı. Şimdilik bir sıkıntı yok 6 aydır ameliyat oldum iyiyim.


T

Çok memmnunum doktorumuzdan, teşhis tedavi anlamında kesinlikle memnunum. Kızım geniz eti ameliyatı oldu çok başarılı geçti, ameliyatında hiçbir sorun yaşamadım. Sorunsuz bir tedavi süreci geçirdik, herhangi bir problem yaşamadık. Doktorumuz çok güler yüzlü ve ilgili. Genel olarak çok memnun kaldım aynı zamanda oğlumu da götürüyorum oğlumun da doktoru.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hastahane Burun

Turhan oğuz Çok ama çok beyefendi süper bir şahsiyet. Burun ameliyatı oldum çok iyi geçti. Fakat sünizit devam en yakın zamanda yine gidicem


M

Bu kadar insanın 10puan verip de hiç yorum girmemiş olması ilginç. Hangi özelliğinizden dolayı verilmiş acaba bu puanlar, belirtilseymiş okuyanlar ve siz de daha iyi fikir sahibi olurdunuz.İlk yorum yapan ben olayım o zaman.Benim puanım Hastanız olarak şikayetlerimi adam gibi dinlemenizin yanısıra gerekli bilgilendirmeleri de yaptığınız, başınızdan savarcasına konuşmadığınız için. Ayrıyetten kapıyı açıp da hastaları çağırmanız, ayağa kalkmanız da (gerçek nedeni alışkanlık da olabilir tabi bilmiyorum ama:))en azından bana göre hastaya değer verdiğinizi gösterir. Kısacası insanlığınız için verdiğim puan.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Öğr. Üyesi Emrah Çiçek, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur.
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde ihtisasını tamamlamıştır.Medical Pa...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Burun tıkanıklığı
  • Horlama
  • Bademcik Hastalığı
Tümünü göster

İlgili aramalar