Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Orta-Lise eğitimini TED Ankara Koleji, üniversiteyi Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon (FTR) uzmanlık eğitimini Ankara Rehabilitasyon Merkezi’nde yapmıştır.… daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

 • İzmit Merkez Klinik

  Kocaeli
  İzmit

  İletişim bilgileri

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

  Geçerli Sigortalar
  Nakit, Kredi kartı

  Hizmetler

  Normal randevu
  Felç rehabilitasyonu (beyin felci, kafa travması, ms, omurilik felci)
  Nörojenik mesane rehabilitasyonu
  Nöro - geribildirim (nöro - feedback)
  Bio - geribildirim (bio - geribildirim
  İş ve uğraşı terapisi / fizyoterapi
  Spastisite tedavisi
  Botoks enjeksiyonu
  Serebral palsi rehabilitasyonu
  Ürodinami
  Fibromiyalji sendromu tedavileri
  Yutma rehabilitasyonu
  Hippoterapi (atla tedavi)

  daha fazla

 • İstanbul Merkez Klinik

  İstanbul, Beşiktaş
  34000 İstanbul

  İletişim bilgileri

  Geçerli Sigortalar
  Nakit, Kredi kartı

  Hizmetler

  Normal randevu
  Felç rehabilitasyonu (beyin felci, kafa travması, ms, omurilik felci)
  Nörojenik mesane rehabilitasyonu
  Nöro - geribildirim (nöro - feedback)
  Bio - geribildirim (bio - geribildirim
  İş ve uğraşı terapisi / fizyoterapi
  Spastisite tedavisi
  Botoks enjeksiyonu
  Serebral palsi rehabilitasyonu
  Ürodinami
  Fibromiyalji sendromu tedavileri
  Yutma rehabilitasyonu
  Hippoterapi (atla tedavi)

  daha fazla

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Orta-Lise eğitimini TED Ankara Koleji, üniversiteyi Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon (FTR) uzmanlık eğitimini Ankara Rehabilitasyon Merkezi’nde yapmıştır. Asistanlık bitirme tezini Nörojenik Mesane Fonksiyon Bozukluklarının Tedavi/Rehabilitasyonu ve Ürodinamik Çalışmalar üzerinde yapmıştır. Ankara Rehabilitasyon Merkezi’nde Ürodinami Laboratuvarı’nın kurulmasında yer almıştır. Ankara Rehabilitasyon Merkezinde 1992-1995 yılları arasında uzman fiziyatrist olarak çalışmış bu sürede özellikle bio-geribildirim, nörojenik mesane, inme, omurilik yaralanması konularında klinik araştırmalar yapmıştır. Uzmanlık sonrasında, 1995 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi FTR Anabilim Dalında yardımcı doçent, 1996 yılında doçent, 2001 yılında profesör olmuştur. Kocaeli Üniversitesi’nde, FTR Anabilim Dalı’nın ve İzmit Rehabilitasyon Merkezi’nin (İREM) kuruluşlarını gerçekleştirmiş; spesifik olarak “pediatrik rehabilitasyon“, “el rehabilitasyonu“, “konuşma ve yutma rehabilitasyonu“, “kardiyo-pulmoner rehabilitasyon“, ve “osteoporoz ve romatizmal hastalıklar” ünitelerinin oluşturulmasını sağlamıştır. İş ve Uğraşı Terapisi eğitiminin verilebilmesi için, 2001 yılında İş ve Uğraşı Terapisi Okulu’nun kuruluşunu yürütmüştür. 2004-2006 yılları arasında Türkiye FTR Derneği nin başkanlığını, yine aynı yıllarda Türkiye FTR Dergisi Editörlüğünü ve Uluslararası FTR Topluluğu Türkiye Delegeliğini yapmıştır. 2006-2014 yılları arası Medimagazin isimli haftalık tıbbi gazetenin köşe yazarlığını yürütmüştür. Kocaeli Üniversitesi FTR Anabilim Dalında, 2008 yılında, Yürüyüş Analiz Laboratuvarı’nı kurmuştur. Kocaeli Üniversitesi’nde kurulmuş olan Kocaeli Üniversitesi Engelliler Araştırma ve Uygulama Birimi Yönetim Kurulu’nda, 2008 yılından beri Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Başta serebrovasküler olaylara bağlı hemipleji ve serebral palsi olmak üzere çeşitli nörolojik, ortopedik ve romatizmal hastalıklarla ilgili spesifik tetkik/tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarının oluşturulmasına ve bu konularla ilgili bilimsel çalışmalara devam etmektedir. Öte yandan uluslararası klinik çalışmalarda 2011 yılından beri araştırmacı olarak görev yapmaktadır. Halen Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında ve Yahya Kaptan Meslek Yüksekokulunda öğretim üyesi olarak olarak çalışmaktadır.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
29 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Çocuğum Serebral Palsi hastası Sosyal medya da Erbil hocanın yazılarını tesadüfen görmüştüm araştırdığımda olumlu olduğunu görünce kendisine gittik yapılması gereken her şeyi anlatıyor hastayı ve ailesini çok iyi anlıyor yaklaşımı iyi ve çok sıcakkanlı biri

 • Çocuğum cp hastası araştırımam ve yazılarını okumam sonucunda Erbil beye gittik olumlu konuşmalarından çok memnun kaldım Erbil beye gittikten sonra çok rahatladım çoğu hekim cerrahi müdahale etmek isterken Erbil bey öncelikle doğal tedaviden yana bir hekim bu davranışı ile de daha çok memnun kaldım

 • internetten araştırmalarım sonucunda ulaştım Erbil hocam'a. Çocuğumun hastalığıyla ilgili hep olumlu konuştu.Daha önce gittiğimiz doktorlar olumsuz şeyler söylüyorlardı. Serebral palsi rahatsızlığından dolayı gittik.Cihaz kullanımı hakkında önerilerde bulundu. Aslında biz sadece muayene olmak için gitmiştik. Muayenesinden çok memnun kaldık. İlgisinden dolayı tavsiye edebileceğim bir Hoca.

 • Kaynım 51 yaşında olmasına rağmen çok büyük bir tedavi görmemişti daha önce. Gittiğimiz fizik tedavi merkezinin tavsiyesiyle gittik Hocam'a. Doğuştan engelli, yürümesi, yemesi herşeyi sorunlu kaynımı götürmüştük. Fizyoterapi gördü ve çok memnun kaldık. Erbil Hocamızdan Allah razı olsun. Hastanın ayağında kısalık olduğu için destekli ayakkabı yaptırdı. Daha önce topallayarak yürüyen kaynım şuanda normal yürüyebiliyor. Kolunu kısıyordu ve kasılıyordu. Şuanda istemli şekilde ellerini kullabiliyor ve kolunu da rahat hareket ettirebiliyor. Ev halkı olarak çok şaşırıyoruz gelişmeleri gördükçe. Hasta'nın konuşmasında bile değişiklikleri farkedebiliyoruz. Hocam'ı herkese tavsiye ediyoruz. Şimdiye kadar tanışmadığım için gerçekten çok üzülüyoruz.

 • Bana uygulamış olduğu tedaviden netice aldım.Ağrılarım % 80 yakın azalma söz konusu şuanda ki tedavim halen devam etmekte.Kendisinden Allah razı olsun diyorum.

 • Başka bir hekim'in önerisiyle gittik Erbil Hocam'a. Gördüğümüz tedavi ve ilgisinden çok memnun kaldık. Felç rahatsızlığından dolayı gittik ve aşama aşama tedavi sürecimiz çok olumlu olarak sürüyor. Komşularımdan felç geçiren oldugunda mutlaka tavsiye ediyorum.

 • Bir tavsiye üzerine gitmişti Erbil Hocam'a.Bir arkadaşımın kızı gidiyordu ve çok memnun kaldığı için, verim aldığı için tavsiye edilmişti. Bizim istediklerimizi yapmak yerine hastanın iyileşmesi için elinden geleni yapan bir doktor. Oğlum ateşli silah yaralanmasından dolayı sol durumu komple felç olmuştu. Erbil Hocam'ın tedavisinden sonra şuanda araç kullanıyor,normal sosyal hayatına geri döndü. Hocam'ın tedavisinden dolayı herkese tavsiye ediyorum. Kendisi gerçekten mükemmel bir doktor.

 • Çevremden çok iyi bir hoca oldugu duyumlarına ulaşmıştım. Kendisi gerçekten müthiş bir doktor. Tarif edemem Hocam'ı. Ağabey'imin felç durumu vardı ve tedavisi için gitmiştik.Botoks ve fizik tedaviyle sağlığına kavuştu. Hocam'ı gitmeden önce hiç tanımıyordum ve ilgisinden hastaya olan davranışından çok memnun kaldım ve sevdim. Eşi de çok iyi bir doktor. Doktorluğu zaten muhteşem ama insanlığı da bir o kadar muhteşem. Çok teşekkür ediyorum kendilerine. Felç,Emes hastalarının mutlaka gitmesi gereken bir hekim.

 • Komşumuzun tavsiyesiyle gittim. Gayet hoş şekilde karşılıyor hastasını. Çocugumda yürüyemem sorunu vardı.6 aydır gidiyoruz. Daha önce hiç yürüyemiyor ve oturamıyordu. Botoks dan sonra desteksiz yürümeye başladı. Tanıdıklarımdan soran oldugunda tavsiye ediyorum.

 • İnternetten araştırmalarımız sonucunda ulaştım. Sağolsun çok ilgilendi. Çocugumuzu muayene ettikden sonra nasıl düzelebileceği hakkında bilgi verdi. Yarı spastik bir durum vardı çocuğumda.Yürüyememe,kolumu yarıya kadar kaldırabiliyor ve algılama sorunu vardı. 1,5 ay önce botoks ameliyatı oldu ve akabinde fizik tedavi gördü. Bu işlemler çok iyi geldi. Çocuğumuz hiç oturanıyordu şuanda oturabiliyor. Konuşamıyordu ve eskiye nazaran daha iyi.Çok teşekkür ediyorum hocama. Hastasıyla gerçekten yakından ilgilenen bir Hoca.

 • İnternette doktor arayışı içerisindeydim. İnternetteki yorumlarını ve yayınlarını okudum. Gidip konuşmak istedim. Gayet ilgili davrandı,çok güzel karşıladı. 5 yaşındaki oğlumda Serebral Palsi için botoks tedavisi uygulandı.Hemen ardındanda yoğun bir fizik tedavi süreci yaşadım. Erbil hocay'a gitmeden önce çocugum oturamıyordu ve şuanda azda olsa oturabiliyor. ellerine de botoks tedavisi uygulandı ve ellerini daha rahat kullanabiliyor.Karşılaştığım ve ihtiyacı olan insanlara tavsiye ediyorum. Engelli anneleri olarak doktorlardan yeteri kadar ilgi görememekden şikayetçiyiz fakat Erbil Hocam bu doktorlardan değil. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Kendim araştırdım ve tanıdık bir arkadaşımın tavsiyesiyle tercih ettim. Çocugumda SP hastalğıgı vardı ve tedavisi için daha öncede başka yerlerde de botoks yaptımıştık. Gözle görülür bir ilerleme oldu. 3 ay olmasına ragmen tedaviyhe yanıt verdi. İlgisinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • Erbil hocamı duymuştum tavsiye üzerine gittim oğlumda çok fazla kasılma vardı kasları için botoks yaptırdık çocuğum rahat hareket etmelere başladı bende daha fazla rahatladım kendisinden çok memnun güleryüzlü çok içten biri

 • Boyun ağrılarım vardı boyun fıtığından dolayı erbil hocamı eşimin arkadaşı tavsiye etti kendisine gittim şu an daha iyiyim çok iyi bir doktor tavsiyelerde bulunuyor ve çok içten biri çok memnun kaldım

 • İnternetten Botoks araştırırken Erbil beyi buldum İstanbuldan kendisine çocuğumun için gittik kaslarına botoks yaptırdık fizik tedaviye de başladık kendisi çok iyi bir hekim kızımda çok seviyor yanında hiç ağlamıyor Erbil beyle sohbet ediyor çevremdekilere de tavsiye ediyorum

 • Babamın kısmı felci nedeniyle internetten doktor araştırırken Erbil hocayı buldum babamı götürdük doktor beyin hastaya yaklaşımı iletişimi çok güzel işini çok iyi yapan bir doktor

 • Felç Üzerine uzman oldugunu duydugum için tercih ettim. İlgisi hoşuma gitti. Botoks tedavisi ve sonrasında fizik tedavi uygulandı. Hocamıza 3 ay öncesine nazaran daha iyiyim. Şekerden dolayı felç geçirmiştim yürümemde gelişmeler oldu. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Çocuğum rahatsızlandığında araştırma hastanesine gittiğimde Nöroloji doktorumuzun tavsiyesiyle tanışmıştık. Sıcak, samimi ve ilgili bir doktor. Botoks ve fizik tedavi uygulandı Serebral Palsi hastası olan çocuğuma. Elinin kavraması ve çevirmesinde gelişmeler oldu. Yürümesindeki aksamalar en aza indi. Başarılı bir hekim olduğu için herkese tavsiye ediyorum.

 • Çok mükemmel bir insan ve çok başarılı bir doktor. Çok faydasını gördük.Hocamdan eşinden de aynı şekilde çok memnunuz.Eşimin halen tedavisi devam ediyor.Kendilerine çok teşekkür ederim.

 • Ben bugüne kadar doktoruma 100 fazla doktor götürdüm.Herkes memnun.Çoğunu ameliyattan kurtardı.Eşim annem ve çocuğumda tedavi gördü.Saymakla bitmez hastaları.İnsana değer veren bir doktor en önemlisi işinde çok ama çok başarılı aynı zamanda eşi.İki profesörü bir araya getirmek çok zor .Fakat Hocam eşi ile birlikte çok iyi bir takım olarak çalışıyor ve şifa dağıtıyorlar.Kendilerine çok teşekkür ederim.

 • Çocuğum Cerebral palsy hastası yürüyemiyor ve bununla alakalı tedavi görüyor sürecinden de Erbil hocamızdan da çok memnunuz çocuğum 4 seneden beri tedavi görüyor .Hatta başkalarına tavsiye de ediyorum . Çok özverililer bir ticari kaygısı yok Erbil hocanın takibi çok iyi başka doktorlara da gittik ama bu ilgiyi takibi görmedik . öyle bir ekipler ki çok başarılılar

 • Oğlumun yürümesinde problem var o nedenle Erbil beye gidiyoruz . Tavsiye üzerine gittik . memnun kaldık baya da memnunuz Erbil beyin sayesinde çocuğumuz yürümeye başladı . başka doktorlara da gittik fakat önemsemiyorlardı ama Erbil hocanın sayesinde çocuğumuz toparlandı ve yürüyor . yakınlarıma da tavsiye ediyorum .

 • internet üzerinden yorumlarını okuyarak ulaştım. Çok güzel bilgilendirildim. Oğlumun Serebral Palsi hastalıgından dolayı gittim. Kendi merkezinde botoks tedavisi ve ardından da fizik tedavi uygulandı. Güzel gelişmeler görüldü çocuğumda. bu hastalığa bakan çok fazla hekim bulunmuyor ve tedavisinden çok memnun kaldım. Bu hastalıgı olan herkese tavsiye ediyorum.

 • Tavsiye üzerine gittik Erbil Hocam'a. Aynı zamanda araştırdık internetten gitmeden önce. Felç durumundan dolayı gitmiştik. Hastamız yürüyemiyordu ve botoks tedavisi uygulandı.Yürümesinde ve kol hareketlerinde çok güzel gelişmeler oldu. Şuanda yürüyebiliyor. Biz tavsiye üzerine gitmiştik ve başkalarına da tavsiye ediyorum.

 • Bir yakınımızın tavsiyesiyle gittik. Eşim trafik kazası sonucu 3 ay yoğun bakımda kaldı ve hiçbir fonksiyonu yerinde değildi. Konuşma ve yemek yeme gibi fonksiyonlarını kaybetmişti. Botoks ve ile fizik tedavi gördükden sonra kolları ve bacakları hareket etmeye başladı ve konuşabiliyor. Henüz yürüyemiyor fakat zamanla onunda olabileceğini belirtti Hocamız. Faydasını gördüğümüz için tavsiye kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • İnternetten araştırmalarım sonucunda ulaştım. Yorumlarını okudukdan sonra gitmeye karar verdim. İnsancıl yaklaşımı olan bir doktor. Omirilik felciyim ve şiddetli ağrılarımdan dolayı gitmiştim. İlgisinden çok memnun kaldım Erbil Hocam'ın.

 • Kızım 4 yaşında serabral palsi hastası kendimizi çaresiz hissettiğimiz bir zamanda tavsiye üzerine profdr.Erbil beye muayeneye geldik.Kızımıza botox uygulaması yapıldı.İçe dönük parmak ucuna basan kızım artık düz ve tam basıyor.Doğru yere geldiğimiz için çok mutluyum.Hocam ve ekibine teşekkür ediyorum.

 • Ben; araştırmalarım sonucu Erbil beye rastladım. Kızım için randevu alıp gittiğimde öyle mükemmel bi şahsiyetle tanıştım ki iyiki bu doktorun yanına gelmişim dedim. kızım için en iyisini yaptığıma inanıyorum. PROF. ERBİL DURSUN beyefendi bence dalında en mükemmel bir doktor. Ona şükranlarımı sunuyorum.

 • İki ay önce transfers miyelit adlı bir tür felç geçirdim. hastanedeki ilaç tedavisi biter bitmez özel muayenehaneden randevu aldım,taburcu olduğumda tekerlekli sandalyedeydim ve bağımlı bir sondam vardı.Felç ile ilgili tecrübesi tartışılmaz bir doktor. Alanında uzmanlaşması ve iletişim gücü yüksek ve insanı motive eden bir kişiliği var. muayene esnasında ve ya başka bir karşılaşmanızda hastalığınızla ilgili bahsettiğiniz her şeyi hatırlaması her hastası ile titizlikle ilgilendiğinin kanıtıdır. Şuan yürüyebiliyorum. Erbil bey'in en başında farkında olmadan verdiği güven olmasaydı bu kadar kolay iyileşebilir miydim bilmiyorum.