Uzm. Dr.

Ergün Nacarküçük

Çocuk nörolojisi

İletişim Bilgileri

 • Ergün Nacarküçük Muayenehanesi

  Bağlarbaşı mah. 1.sedir sk. Mediloft 2. No:1/5. Osmangazi, Bursa


En Güncel Görüş

 • Bir çok uzman doktor ve profesöre gösterdiğimiz kızımızın tedavisini gerçekleştiren Sn.Ergün beye sonsuz teşekkür eder,saygı ve şükranlarımı sunarım..Ve o kızımız şimdi bırakın rahatsızlığı taekwondo sporunda fırtına gibi esiyor,hocası ben bu kızla Avrupa,Dünya,Olimpiyat şampiyonalarına katılacağım diye iddialı konuşuyor.Bunların yanı sıra da orta okulu onur ve üstün başarı belgesi alarak bitirdi..Sayın hocam her şey gönlünüzce olsun,tekrar tekrar saygılar sunarım.

 • Hasta / Danışan Soruları

  Bu hekim/uzman henüz herhangi bir soruya yanıt vermedi.

  Sormak istediğiniz bir soru mu var?

  Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

  Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Bir çok uzman doktor ve profesöre gösterdiğimiz kızımızın tedavisini gerçekleştiren Sn.Ergün beye sonsuz teşekkür eder,saygı ve şükranlarımı sunarım..Ve o kızımız şimdi bırakın rahatsızlığı taekwondo sporunda fırtına gibi esiyor,hocası ben bu kızla Avrupa,Dünya,Olimpiyat şampiyonalarına katılacağım diye iddialı konuşuyor.Bunların yanı sıra da orta okulu onur ve üstün başarı belgesi alarak bitirdi..Sayın hocam her şey gönlünüzce olsun,tekrar tekrar saygılar sunarım.

  • E

   2 yıl epilepsi tedavisi gördüm. En son geçirdiğim nobette komaya girince dörtcelik çocuk hastanesine sevk edildim. Ergün bey sayesinde nöbetlerin epilepsi değil ensafalitin sebep olduğu nöbetler olduğu ortaya çıktı. Yoğun Bakım da kurtulma imkanım olmadığı halde onun sayesinde şu an gayet iyiyim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.onun sayesinde hayattayim..

  • S

   9 yıl onceki doktorumdu ... diyarbakır cocuk hastanesinde tanismiştim... yuzde 2 kurtulma samsım olan bi hastalıktan iyilestirdi beni....

  • M

   İki tane çocuk doktorunun çocuğunuzun birşeyi yok demesine karşın inatla oğlumu doktor beye muayene ettirdim. Epilepsinin 2 yıllık tedavinin 6 ayı geride kaldı çok şükür. Oğlumun üst üste geçirdiği soğuk havalelere ve nöbetlere karşın EEg'si temiz çıktı. Doktor Bey bizi hastalık konusunda yeterince bilgilendirdi. Allah razı olsun ve bu hastalık sahibi ailelere de sabır ve güç versin Rabbim

  • S

   Doktor Ergün Beyden Allah razı olsun kızım 3 kez havale geçirdi daha doğrusu biz ateşli havale zannettik ama bunlar epilersi nöbetleriymiş sağolsun doktor bey sayesinde bunu öğrendik daha önce hep özel hastanelerde doktorlara gittik bana ateşli havale deyip geçiştirdiler Ergün Bey sayesinde sorunun esas nedeni belli oldu ve yaklaşık 1,5 yıldır tedavisi için ilaç kulllanıyor belki bir süre daha kullanacak ama inanın çok rahatım hocam herşeyi net söylüyor ve kafamıza takılan bir konu hakkında tel ettiğimizde hemen cevap verip bizleri rahatlatıyor.İnşallah böyle değerli doktorların sayısı çoğalır ve ülkemiz sağlık konusunda en iyi seviyelere gelir.Allah bin kere razı olsun Ergün Bey'den,

  • Ç

   O kadar iyi bir doktor ki işini en iyi şekilde yapan biri. Ben öyle kolay kolay her doktoru sevmem ama Ergün beyi çok sevdim beni iyileştirdiği için ona ne desem azdır.

  • M

   HARİKA ADAMLA DİYARBAKIR'DA TANIŞTIK.5 YILLIK BİR TEDAVİNİN ENBAŞARILI KISMI ONUNLA İDİ.OĞLUM SAYESİNDE ÇOK BAŞARILI BİR ÖĞRENCİ...HASTA HEKİM İLİŞKİSİ FORMASYONUNU BU ZAMANA KADAR GÖRDÜĞÜM EN İYİ UYGULAYAN.HARİKA ADAM MERHABA...GAZİANTEP(MEMLEKETİNİZDEN)'TEN SEVGİLER.MERT'İN AİLESİ...

  • M

   Oğlum ciddi bir internet kullanıcısı olduğu için gerçek isim yazamıyorum, 2009 yılında 10 gün 10a yakın doktor gezdikten sonra araştırmalar sonucunda Ergün beye ulaştık teşhisi epeyce güç olan parsiyel epilepsi rahatsızlığını teşhis ve tedavisini gerçekleştirdi.Oğlum bugün önce Allahın sonra Ergün amcasının sayesinde çok sağlıklı maşallah.Yaşadığımız zor süreçte eşim ile benim bozulan psikolojimize bize olan yaklaşımı ciddi anlamda rahatlatıcı idi kendisine minnettarız inşaallah Ergün bey gibi hekimler yurdumuzda artar.Konusunun çok hakimi, dürüst, hasta yakını psikolojisini çok iyi biliyor ve uyguluyor, daha ne bekleyebilirizki biz duacıyız ailecek.

  • A

   merhaba benim kızım soğuk havale geçirmişti 2 yaşındayken şu an 6yaşında 2yaşından bu yana ilaç kullanıyoduk. kızım ergün beyin gözetimindeydi,önce allah sonra ergün beyin sayesinde kızım hastalığından ve kulladığı ilaçtan kurtuldu,çok dinamik aktif ve akıllı,korkum çok olmuştu baştan,sorunlu olur diye ama çok şükür yavrumun hiç bir soru nu yok.ergün beye burdan bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum ..kendisi dalında gerçekten tavsiye edeceğim tek doktordur..

  • N

   10 günlük iken soğuk havale geçiren oğlumuza yakın ilgi gösterip, uyguladığı uygun tedavisi sayesinde bedensel ve zihinsel bir kusur kalmadan tedavi etti. Şuan oğlumuz bir yaşında ve halen kontrolu altındadır. Devlet hastanesindeki dar olanaklara rağmen gösterdiği hassasiyete çok teşekkür ederiz. Herkese çekinmeden tavsiye ederim.

  Bu doktor/uzman mısınız?

  373

  hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

  Bu profil sizin mi?
  Kontrolü devralın