Adres

Bağlarbaşı mah. 1.sedir sk. Mediloft 2. No:1/5. Osmangazi, Bursa
Ergün Nacarküçük Muayenehanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

İhtiyacınız olan bilgiyi bulamadınız mı?

Diğer çocuk nöroloji uzmanı listesi göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
S

1,5 aylık iken soğuk havale geçiren kızımızı Ergun Bey' e götürmüştük.
Onunla tanışmamız bizim için çok büyük bir şans oldu. Bizim de en az kızımız kadar desteğe ihtiyacımız olduğu dönemde; konusundaki hakimiyeti, dürüstlüğü, üslubundaki netliği ile aklımızda hiç soru işareti kalmadan uzun tedavi süreci tamamlanmış oldu. Yaşadığımız zor süreci; onun mesleğine olan saygısı, titizliği, tecrübesi ve insanlara verdiği değer sayesinde atlattık. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz.


Konum: Ergün Nacarküçük Muayenehanesi

Bebeğim 3 aylikken göz takibi yapmadığı icin gitmistik. Mr istedi ve sonucuna göre kortikal körlük olduğunu yapilacak birsey olmadigini soyledi 6 ay sonra kontrole cagirdi. Fakat bir kac gun sonra baska bir yerde bebegimizin gorebildigini ogrendik ve eller ve bacaklarindaki tutulmalar oldugunu ogrendik. Ergun beyin bize yapilicak bisey yok demesi ve bebegimin ciddi problemlerini farkedememesi cok üzdü. Bize tedavi seçeneği göstermedi. 6 ay beklemizi istemek yerine biraz zaman ayirip bi tedavi sunabilirdi eller ve bacaklari yamuk kalmasin diye yardimci olabilirdi. Bu davranisindan dolayi memnun kalmadim daha dikkatli olmalı ve hastalarına bi tedavi yolu bulmalı diye düsünüyorum. Cünkü imkansız diye birsey yoktur.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


Bir çok uzman doktor ve profesöre gösterdiğimiz kızımızın tedavisini gerçekleştiren Sn.Ergün beye sonsuz teşekkür eder,saygı ve şükranlarımı sunarım..Ve o kızımız şimdi bırakın rahatsızlığı taekwondo sporunda fırtına gibi esiyor,hocası ben bu kızla Avrupa,Dünya,Olimpiyat şampiyonalarına katılacağım diye iddialı konuşuyor.Bunların yanı sıra da orta okulu onur ve üstün başarı belgesi alarak bitirdi..Sayın hocam her şey gönlünüzce olsun,tekrar tekrar saygılar sunarım.


E

2 yıl epilepsi tedavisi gördüm. En son geçirdiğim nobette komaya girince dörtcelik çocuk hastanesine sevk edildim. Ergün bey sayesinde nöbetlerin epilepsi değil ensafalitin sebep olduğu nöbetler olduğu ortaya çıktı. Yoğun Bakım da kurtulma imkanım olmadığı halde onun sayesinde şu an gayet iyiyim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.onun sayesinde hayattayim..


S

9 yıl onceki doktorumdu ... diyarbakır cocuk hastanesinde tanismiştim... yuzde 2 kurtulma samsım olan bi hastalıktan iyilestirdi beni....


M

İki tane çocuk doktorunun çocuğunuzun birşeyi yok demesine karşın inatla oğlumu doktor beye muayene ettirdim. Epilepsinin 2 yıllık tedavinin 6 ayı geride kaldı çok şükür. Oğlumun üst üste geçirdiği soğuk havalelere ve nöbetlere karşın EEg'si temiz çıktı. Doktor Bey bizi hastalık konusunda yeterince bilgilendirdi. Allah razı olsun ve bu hastalık sahibi ailelere de sabır ve güç versin Rabbim


S

Doktor Ergün Beyden Allah razı olsun kızım 3 kez havale geçirdi daha doğrusu biz ateşli havale zannettik ama bunlar epilersi nöbetleriymiş sağolsun doktor bey sayesinde bunu öğrendik daha önce hep özel hastanelerde doktorlara gittik bana ateşli havale deyip geçiştirdiler Ergün Bey sayesinde sorunun esas nedeni belli oldu ve yaklaşık 1,5 yıldır tedavisi için ilaç kulllanıyor belki bir süre daha kullanacak ama inanın çok rahatım hocam herşeyi net söylüyor ve kafamıza takılan bir konu hakkında tel ettiğimizde hemen cevap verip bizleri rahatlatıyor.İnşallah böyle değerli doktorların sayısı çoğalır ve ülkemiz sağlık konusunda en iyi seviyelere gelir.Allah bin kere razı olsun Ergün Bey'den,


Ç

O kadar iyi bir doktor ki işini en iyi şekilde yapan biri. Ben öyle kolay kolay her doktoru sevmem ama Ergün beyi çok sevdim beni iyileştirdiği için ona ne desem azdır.


M

HARİKA ADAMLA DİYARBAKIR'DA TANIŞTIK.5 YILLIK BİR TEDAVİNİN ENBAŞARILI KISMI ONUNLA İDİ.OĞLUM SAYESİNDE ÇOK BAŞARILI BİR ÖĞRENCİ...HASTA HEKİM İLİŞKİSİ FORMASYONUNU BU ZAMANA KADAR GÖRDÜĞÜM EN İYİ UYGULAYAN.HARİKA ADAM MERHABA...GAZİANTEP(MEMLEKETİNİZDEN)'TEN SEVGİLER.MERT'İN AİLESİ...


M

Oğlum ciddi bir internet kullanıcısı olduğu için gerçek isim yazamıyorum, 2009 yılında 10 gün 10a yakın doktor gezdikten sonra araştırmalar sonucunda Ergün beye ulaştık teşhisi epeyce güç olan parsiyel epilepsi rahatsızlığını teşhis ve tedavisini gerçekleştirdi.Oğlum bugün önce Allahın sonra Ergün amcasının sayesinde çok sağlıklı maşallah.Yaşadığımız zor süreçte eşim ile benim bozulan psikolojimize bize olan yaklaşımı ciddi anlamda rahatlatıcı idi kendisine minnettarız inşaallah Ergün bey gibi hekimler yurdumuzda artar.Konusunun çok hakimi, dürüst, hasta yakını psikolojisini çok iyi biliyor ve uyguluyor, daha ne bekleyebilirizki biz duacıyız ailecek.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet