Adres

Yörük Selim Mahallesi 12 Şubat Caddesi No: 11, Onikişubat , Kahramanmaraş
Özel Marash Life Hospital (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

1997 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum.1998- 2000 yılları arasında Nevşehir Avanos ta aile hekimi olarak çalıştım. 2000-2005 ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Mide Hastalıkları
  • Safra Kesesi Taşları
  • Meme Hastalıkları
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Y
Konum: başka bir yer Göbek Fıtığı Ameliyatı

Göbek fıtığım vardı. Kapalı (laparaskopi ) yöntemi tavsiye ettiler. Bu amaçla araştırma yaptığımda Esef hocama ulaştım. ilk görüşmemizden itibaren çok ilgilendi. Ameliyatın alternatifleri ile birlikte çok detaylı bilgiler verdi. Kendisi şuan (Ekim 2018) Türkoğlu Devlet Hastanesi 'nde. Başarılı bir operasyon geçirdim. Kısa sürede normal yaşantıma döndüm. Çok teşekkür ederim.


Z

öncelikle ;çok teşekkürler esef hocam. kapalı kasık fıtıgı ameliyatı oldum. az agrılı ve dikişsiz oldugu için bana bu yöntemi tavsiye etti ve çok memnun kaldım.herkese bu yöntemi ve esef hocayı tavsiye ederim.


S

Annem 'in rahatsızlığı nefes darlığı el ve yüzde aşırı şişme dudaklarda morluk daha önce devlet hastanesi ve tıp fakültesine götürdük olumlu cevap hiç alamadık.Tıp fakültesi tedavi uzattı hiç umursamadılar. Bize söyledikleri;annenizin ameliyatı çok riskli girdimi masadan kalkamayabilir. 3 yerinden açılıp organları tekrar yerlerine koyarız diye saçma bir cümle soylediler.Hasta psikolojisini hiç düşünmediler.Daha sonra marash life hastanesinde Sayın Opr.Dr Esef İMREK hocayı önerdiler. Esef hocaya annemin durumunu anlattım hoca da yapılan muayene sonuçu diyafram zarının yırtık oldugunu hemen ameliyat olaması gerektiğini söyledi.Bizlerede durumu güzel bir şekilde anlattı Bizde güvendik inandık yaptırdık ve Yaptığı başarılı ameliyatla bizi rahatlatan ve de Annemizi sağlına kavuşturan güler yüzüyle,tecrübeysiyle,ilgisiyle,güven veren OPR.Dr Esef İmrek hocamıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Emeğinize yüreğinize ellerinize sağlık,Allah'ım sizleri başımızdan eksik etmesin.


E

Bundan iki sene kadar önce kıl dönmesi şikayetiyle sayın Opr.Dr Esef İmreğin yanına gittim, kendisi bana bu şikayetimle ilgili iki farklı operasyon olduğundan bahsetti ve her ikisinin de detaylarını anlattı; birisi açık olarak (dikişsiz) diğeri ise kapalı (dikişli) ancak açık ameliyat denilen yöntemin daha uygun olduğunu iyileşme sürecinin daha çabuk olduğunu belirtti ve karar vermeme çok yardımcı oldu. Velhasıl uygun gördüğü operasyonu geçirdim ve büyük bir sıkıntıdan kurtuldum. Operasyon öncesi herhangi birşekilde oturamıyordum benim için çok büyük bir sorundu bunun yanı sıra iltihap ve koku sorunum da vardı. Operasyonu sorunsuz bir şekilde geçirdim ve iyileşme sürecim çok kısa oldu ve çok şükür bugüne kadar herhangi bir tekrarlama ya da rahatsızlık hissi duymadım. Göstermiş olduğu yakın ilgiye, açıkladığı bilgilendirmeleriyle beni rahatlatmasına çok şey borçluyum kendisine bir kez daha çok teşekkür ederim. Esef Beye gitmek isteyen tüm hastalarına şiddetle tavsiyemdir ona muayene olmadan danışmadan herhangi bir operasyona girmeyin ona mutlaka muayene olun.


Kasığımdaki şüphelerim sebebiyle bir çok kişinin yönlendirmesi sonrası Esef Bey’e muayene oldum ve Esef Bey kasık fıtığı teşhisi koydu. Ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve açık ve kapalı olmak üzere iki ameliyat yöntemini kısaca açıkladı. Ben bir takım avantajları sebebi ile kapalı yöntemle (Laparoskopik Ameliyat) ameliyat olmayı seçtim. Esef Bey’in göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka ameliyat konusundan beni fazlasıyla rahatlattı.
18.12.2015 Cuma günü saat 14:00'da ameliyatım gerçekleşti ve ilk gün dahi ameliyattan bir kaç saat sonra hareket olmadığı zamanlar hiç ağrım olmadı ve bir sonraki gün saat 11:00'da hastaneden taburcu oldum. Taburcu olduktan 3-4 gün sonra hareket halindeki ağrılarım da ciddi oranda azaldı ama Sn. Hocam’ın tavsiyeleri doğrultusunda bir hafta boyunca istirahatime devam ettim. Bir haftanın sonunda dikişlerim alındı normal günlük yaşantıma döndüm.
Gerek ameliyat öncesi açıklamaları, gerek ameliyat sonrası ilgisi sayesinde çok rahat bir ameliyat süreci geçirdiğim için Esef Bey’e sonsuz teşekkürler...


P

Bu sene hemoroid operasyonu oldum. Esef İmrek hocayla tanışmadan önce belli çekincelerim vardı. Esef Bey, operasyon öncesi anlatımı ve yaklaşımı sayesinde ikna oldum. Operasyon yaklaşık yarım saat sürdü. Operasyon sonrası son derece ilgiliydi. Hiç bir sıkıntım olmadı. En güzeli ertesi sabah kendi aracımı kullanarak evime gittim. 2-3 güm istirahat ettim ve hiç bir sıkıntım kalmadı.
Bu operasyondan korkanlara, çekinenlere tavsiyem eğer K.Maraş veya çevre İl'lerdeyseniz mutlaka Esef İMREK hocama muayene olun.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1997 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum.1998- 2000 yılları arasında Nevşehir Avanos ta aile hekimi olarak çalıştım. 2000-2005 ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Mide Hastalıkları
  • Safra Kesesi Taşları
  • Meme Hastalıkları
Tümünü göster