Op. Dr.

Esra Can Beyazlı verifiedCreated with Sketch.

Kadın hastalıkları ve doğum

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • K
  Konum: Özel Pembe Mavi Hastanesi

  10gün önce kızımız dünyaya geldi, Esra hanım'ın ilgisi yaklaşımı doktordan öteydi. Çok çok teşekkür ederim her şey için..

 • Hizmetler

  Özel Pembe Mavi Hastanesi

  Fethiye Mah. Ulu Cad. No:1, Nilüfer

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  23 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • K
   Konum: Özel Pembe Mavi Hastanesi

   10gün önce kızımız dünyaya geldi, Esra hanım'ın ilgisi yaklaşımı doktordan öteydi. Çok çok teşekkür ederim her şey için..

  • B
   Konum: Özel Pembe Mavi Hastanesi

   Esra hanıma dün gece tesadüf eseri gittim.Kendisi beni tatlı diliyle,bilgisiyle rahatlattı.Bir çok doktora gittim kendileri meğer hicbir sıkıntımı hastalığımı anlamamışlar.Iyi ki kendisiyle tanıştım.Isinde gercekten başarılı bir doktor arıyorsanız artık aramanıza gerek yok gönül rahatlığıyla kendisine gidin.

  • İlk bebeğimi getirdim dünyaya çök şükür sağlıklı sihattli.
   Esracan beyazlı doktorum a tavsiye üzerine gittim iyikide gitmisim gerçekten isinin uzmanı güler yüzlü çok başarılı bi doktor Esra hanım olmasaydı normal doğum yapamazdim benı çök güzel bir şekilde normal doğuma hazırladı gerek faydalirini gerek yaşanacaklari tek tek anlatarak bilgilendirdi gece demedi sabah demedi sürekli aradı sordu
   Kendisine çok teşekkür ederim
   Diliyorum ikinci cocugumdada esra hanım bursada olur olmasada nerde olursa olsun gidilebilir bi doktor
   Kendisine çokkkkk teşekkür ediyorum

  • G

   Gebelik sürecimi öğrendikten sonra bir kaç doktor gezdim ve bana güven veren doktor Esra hnm oldu ve kendisiyle devam ettim. Kendimi rahat hissettiğim bir doktor. Çok başarılı bir gebelik ve doğum sürecim oldu. Herkese tavsiye ederim.

  • G

   Sürekli gittiğim bir hastaneydi.Tesadüfen gitmiştim.Esra hanım hastaneye de yeni gelmişti.Çok güler yüzlü bir doktor gerçek anlamada hastaya olan tavrı ve uzmanlığı konusunda mükemmel bir doktor.2 hamileliğimin takibini ve doğumlarımı gerçekleştirdi.Hastalarını detaylı bilgilendiriyor ve özel numarasını paylaşıp telefonla bile aydınlatan işini severek yapan bir doktor.Eğer 3. doğumumu yapacak olsam şuan Bursa da şehir dışı olmasına rağmen gene kendisine giderim.

  • F

   Tesadüfen gittiğm de yönlendirildim Esra hocama. Tatlı dilli bir doktor. Sezeryana gidilebilecek bir durumdu ama hocam beni motive ederek doğumumu gerçekleştirdi normal doğum şeklinde. Sonrası içinde hastasını takip eden ve arayan soran bir doktor. Ben çok memnun kaldım.

  • S

   Bir arkadaşım tavsiye etmişti Esra hocam'ı. Bir sonraki gelişinizde neler yapılacağının bilgisini veren ve hastasını detaylı olarak aydınlatan bir doktor. Hamilelik sürecimde sorun yaşamadım.

  • Y

   Gebelik takibi için daha önce hastanenin adını duymuştum ama gitmemiştim. Gittiğimde Esra hanım denk geldi.9 ay boyunca takibimi yaptı.Doğumumu gerçekleştiremedi.Ama bir çok üzülmüştüm.Çok ilgilendi çok bilgilendiriyor.Kafamda bebekle ilgili merak ettiğim hiç bir soru işaretim kalmadan yanından ayrıldım .Şuan bu alanda doktorum rahatsızlığım olduğunda gideceğim bir doktor.Çok teşekkür ederim.

  • G

   Esra hanıma başından beri beraber doktorum oldu ben kendisini gerçekten çok beğendim. Bir doktordan öte bana gerçekten iyi bir psikolog oldu beni çok güzel bir şekilde doğuma hazırladı. gerçekten sorunsuz bir hamilelik geçirdim . Normal doğumu kendisi sayesinde yaptım ben sezeryan istemiştim ama ikna etti beni hocamız ve normal doğum yaptım . Korkumdan dolayı istemişim o gerekli olmadığını düşündüğü için rahat bir doğum yapmamı sağladı kendisini çok seviyorum iyi bir hekim tavsiye de ederim .

  • İstanbul'dayken kendisinin hastasıydık.Doğum öncesi ve sonrası çok desteğini gördük. Çok güler yüzlü ve içten bir doktor aynı zamanda hastalarını detaylı bilgilendirir.İnsani yönü çok güzel.Doktorumuz İstanbul'dan ayrıldıktan sonra çok üzüldük.Başarılarının devamını diler çok teşekkür ederiz.