Opr.Dr.

Esra Can Beyazlı

Kadın hastalıkları ve doğum

21 görüş +ekle

Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 632 profil ziyareti var

Opr.Dr. Esra Can Beyazlı Özel Pembe Mavi Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (2)

 • doğum ve arı

  merhaba epudrual doğum sejeryanmı yoksa normal doğum seklindemi oluyo . ?

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Esra Can Beyazlı

  Merhaba, ' epidural ' dediğimiz şey belden yapılan iğne ile gerçekleştirilen bir anestezi yöntemidir ( epidural anestezi ) . Bu yöntem normal doğumda da ağrıyı azaltmak için kullanılabilir (… Daha fazla

 • Rahim kanseri

  Genital sigil çıktı bende onu yaktılar şimdi rahim kanseri riski için semear testi yapılması gerekiyor dio doktorum bunun başka bir yolu yokmu çok korkuyorum.. ben hiç tam anlamı ile cinsel ilişkide bulunmadım lakin doktorum bakire olmadığımı söyledi bu test için bir şey sokup rahimdeñ alınması gereken… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Genital sigillere yol açan virüsün (HPV virüsü ) bazı tipleri rahim ağzı kanserine de yol açabilir, bu nedenle tarama amaçlı smear aldirmaniz kesinlike yararlı olur. Smear ağrılı bir işlem değildir, muayene… Daha fazla

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Opr.Dr. Esra Can Beyazlı Özel Pembe Mavi Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  İlk bebeğimi getirdim dünyaya çök şükür sağlıklı sihattli. Esracan beyazlı doktorum a tavsiye üzerine gittim iyikide gitmisim gerçekten isinin uzmanı güler yüzlü çok başarılı bi doktor Esra hanım olmasaydı normal doğum yapamazdim benı çök güzel bir şekilde normal doğuma hazırladı gerek faydalirini gerek yaşanacaklari tek tek anlatarak bilgilendirdi gece demedi sabah demedi sürekli aradı sordu Kendisine çok teşekkür ederim Diliyorum ikinci cocugumdada esra hanım bursada olur olmasada nerde olursa olsun gidilebilir bi doktor Kendisine çokkkkk teşekkür ediyorum

 • memnunum

  Gebelik sürecimi öğrendikten sonra bir kaç doktor gezdim ve bana güven veren doktor Esra hnm oldu ve kendisiyle devam ettim. Kendimi rahat hissettiğim bir doktor. Çok başarılı bir gebelik ve doğum sürecim oldu. Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Sürekli gittiğim bir hastaneydi.Tesadüfen gitmiştim.Esra hanım hastaneye de yeni gelmişti.Çok güler yüzlü bir doktor gerçek anlamada hastaya olan tavrı ve uzmanlığı konusunda mükemmel bir doktor.2 hamileliğimin takibini ve doğumlarımı gerçekleştirdi.Hastalarını detaylı bilgilendiriyor ve özel numarasını paylaşıp telefonla bile aydınlatan işini severek yapan bir doktor.Eğer 3. doğumumu yapacak olsam şuan Bursa da şehir dışı olmasına rağmen gene kendisine giderim.

 • çok memnunum

  Tesadüfen gittiğm de yönlendirildim Esra hocama. Tatlı dilli bir doktor. Sezeryana gidilebilecek bir durumdu ama hocam beni motive ederek doğumumu gerçekleştirdi normal doğum şeklinde. Sonrası içinde hastasını takip eden ve arayan soran bir doktor. Ben çok memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Bir arkadaşım tavsiye etmişti Esra hocam'ı. Bir sonraki gelişinizde neler yapılacağının bilgisini veren ve hastasını detaylı olarak aydınlatan bir doktor. Hamilelik sürecimde sorun yaşamadım.

 • çok memnunum

  Gebelik takibi için daha önce hastanenin adını duymuştum ama gitmemiştim. Gittiğimde Esra hanım denk geldi.9 ay boyunca takibimi yaptı.Doğumumu gerçekleştiremedi.Ama bir çok üzülmüştüm.Çok ilgilendi çok bilgilendiriyor.Kafamda bebekle ilgili merak ettiğim hiç bir soru işaretim kalmadan yanından ayrıldım .Şuan bu alanda doktorum rahatsızlığım olduğunda gideceğim bir doktor.Çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Esra hanıma başından beri beraber doktorum oldu ben kendisini gerçekten çok beğendim. Bir doktordan öte bana gerçekten iyi bir psikolog oldu beni çok güzel bir şekilde doğuma hazırladı. gerçekten sorunsuz bir hamilelik geçirdim . Normal doğumu kendisi sayesinde yaptım ben sezeryan istemiştim ama ikna etti beni hocamız ve normal doğum yaptım . Korkumdan dolayı istemişim o gerekli olmadığını düşündüğü için rahat bir doğum yapmamı sağladı kendisini çok seviyorum iyi bir hekim tavsiye de ederim .

 • çok memnunum

  İstanbul'dayken kendisinin hastasıydık.Doğum öncesi ve sonrası çok desteğini gördük. Çok güler yüzlü ve içten bir doktor aynı zamanda hastalarını detaylı bilgilendirir.İnsani yönü çok güzel.Doktorumuz İstanbul'dan ayrıldıktan sonra çok üzüldük.Başarılarının devamını diler çok teşekkür ederiz.

 • çok memnunum

  Tesadüfen gitmiştim.Çok ilgili olması beni çok memnun etti ve tercih sebebim oldu.Gebelik sürecimde takibimi kendisi yaptı.Her konuda doktorumdan çok memnun kaldım.Kendisine çok teşekkürlerimi iletmek isterim.

 • çok memnunum

  Esra hanım da doğum yaptım.Normal doğum yaptım.Esra hanım çok zorda olmadığı sürece normal doğumu öneren bir doktor.Çok güler yüzlü çok güzel bilgilendiriyor ve soru işaretleri kalmıyor insanın kafasında.Esra hanıma tüm desteği için sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.

 • çok memnunum

  Çok sevdiğim ve çok çok memnun olduğum bir doktor.1 doğumu ve takibimi kendisi yapmıştı.2 doğumumu da kendisinde yapmayı çok istiyordum ama şehir değişikliği yaptığı için doğumumu gerçekleştiremedi fakat gidene kadar takibini yaptı.Ben kesinlikle herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.Çok güler yüzlü ve hastasıyla çok alakadar bir doktordur.

 • çok memnunum

  Evimize yakın olduğu için tercih ettim.Çok güzel ilgisi vardı. ilk kontrolde güler yüzlü davrandı ve Esra hocam ile devam ettim. İki doğumumu da kendisi yaptı ve çok memnun kaldım. Yakınlarıma kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  İnternetden araştırmalarımız sonucunda ulaştık hocama. 2 doğumumu gerçekleştirdi. mükemmel bir doktor kendisi. Hastasıyla çok ilgili alakalıdır. İstediğimiz zaman ulaşabiliriz doktora. Çok memnunuz ve herkese tavsiye ediyorum.

 • memnunum

  Ben 2 doğum yaptım iki yıl arayla. İlk doğumda çok memnun kalmıştım.Dikişlerimden hiç sorun yaşamamıştım.İkinci hamileliğim içinde kendisini tercih ettim. Eli çok hafif ve güle oynaya bir ameliyat geçirdim diyebilirim. Benden sonra bir çok arkadaşım da gitti kendisine.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gitmiştim doktoruma. Hastaya yaklaşımından ve öngörülerinden memnun kaldım. Etkili sonuçlara ve tedavilere ulaşabilen birisi. Memnun kaldığım için herkese de tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Hocam'ın ilgisinden çok memnun kaldım. Detaylı olarak bilgilendirdi beni. Gebelik takibimi ve doğumumu gerçekleştirdi. Çok başarılı bir süreç yaşadım. Memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Bir akşam acile gittiğimde Esra hanıma denk geldim çok memnun kaldım bütün tedavilerim onunla geçirdim detaylı olarak bilgilendiriyor çok güler yüzlü çok ilgili bir doktor kendisini çok seviyorum

 • çok memnunum

  Esra Can Beyazlı ile daha önce çalıştığı hastanede gebeliğimin dördüncü ayında tanıştım.Esra hanımın kendisinden yaklaşımlarından çok memnun kaldım . güleryüzlü ve genç olması hastasına arkadaşça yaklaşması beni çok rahatlattı . Gebeyken negatif düşünceler içinde oluyorsun fakat Esra hanım bu süreçte beni hep pozitif yönlendirdi. doğumumu da kendisi gerçekleştirdi. Hatta o gün izinli olmasına rağmen benim doğumum için erken gelmişti bu benim için çok özel ve önemliydi . Sonrasında da benimle çok ilgilendi sevdiğim bir doktordur ancak Bursa'ya gidince çok üzüldüm .

 • çok memnunum

  İlk çocuğum için suni sancı vermişlerdi hastanede ve çocuğumun kalp atışları düştüğü için Esra hnm geldi nöbetçi olduğu için. O vesileyle tanıştık. Her sorunumda kendisine gitmeye başladım. İkinci doğumu da Esra hnm yaptı. İkinci bebeğimde de düşük tehlikem vardı ve sayesinde kurtuldum bu durumdan. Düşük tehlikesi vardı aynı zamanda. Bu durumun da önüne geçti. Bir tanıdığımı da benim önerimle gitti ve hala devam ediyor. Çok memnun kaldık.

 • çok memnunum

  Hem sevecen hem sogukkanli bir doktor. Kendisiyle dogumumun hemen oncesi tanismama ragmen ilk aydan beri kontrollere ona gitmis gibi rahattim. Ona ve hastane ekibine cok tesekkur ederim.

 • çok memnunum

  Esra hanım çok sakin ve kibar bir hanım. Kadın doğum uzmanı olarak kesinlikle mükemmel bir doktor. Hamileliğim süresince sorduğum tüm soruları tekrar tekrar açıklayarak cevapladı. Yaşadığım düşük sonrası yapılan kürtaj ameliyatında psikolojik olarak çok rahatlattı ve yardımcı oldu. Allah ondan razı olsun. Tekrar hamileliğimde gideceğim tek doktor.