Prof. Dr.

Eyüp Sabri Uçan

Göğüs hastalıkları

14 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • Eyüp Sabri Uçan Muayenehanesi

  1394 Sokak No:14/6 Baysak 2 İş Merkezi Alsancak
  Konak

  357
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Daha az 5
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Eyüp hocamla 3 yıl önce kayınpederimin hastalığı nedeniyle tanıştım.Şimdi kendim tedavi oluyorum.BeyefendiLiği bilgisi fevkalade.Hocamın bulguları sayesinde sağ akciğerimde kitle olduğunu tespit ederek beni 9 Eylül Hastanesi doktorları Prof Dr Aydın ŞANLI ve Prof Dr Özalp KARABAY 'a yönlendirerek amaliyatla akciğerimdeki kitle alındı.Hastalığımı tesbit ederek sağlığıma kavuşturan hocam Sayın Eyüp Sabri UÇAN'a sonsuz teşekkürler.Allah razı olsun .

 • çok memnunum

  Sayın Hocama tavsiye üzerine gittim çok beyefendi branşında dört dörtlük bilgiye sahip Güler yüzlü ve ilgili bir insan halen tedavim devam ediyor kendisine çok teşekkür ediyorum.Ayrıca sekreter Hanım da çok ilgili Güler yüzlü bir kişi

 • çok memnunum

  Eyüp Sabri hocamla 2005 yılında babamın hastalığı nedeniyle tanıştık.hocamız saygılı, hasta yakınlarını çok iyi algılayan, adam gibi adam derler ya onun gibi, tüm emeklerinden dolayı hocamıza teşekkür ederiz.başarılarının devamını diliyoruz.

 • çok memnunum

  Eyüp hocam'ın 2006 yılından beri hastasıyım tedavi sürecinden bu güne kadarki zamanda hep yanımda oldu.Alanının en iyisi demişlerdi doğruymuş mükemmel bir doktor mükemmel bir insan kendisine çok müteşekkirim herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Sevgili Eyup hocam babam Ali Kendirli ye hastaligi boyunca hep destek hep moral verdi hem insanligiyka hem hekimligiyle takdiri hakeden doktorlardan bir tanesi biz babam icin yaptiklarinizdan dolayi allah razi olsun siz elinizden gekeni yaptiniz taktir allahin hersey icin tesekkurker EYÜP hocam.

 • çok memnunum

  Eyüp Hocam;Hem annemin hem babamın hastalığında inanlımaz ilgilendi hastalarımızla. Artık o ailemizin bir üyesi bizim için. Allah dünyaya melekleri de gönderiyormuş. Eyüp Hocam'da onlardan biri. Herşey için sonsuz teşekkürler. Doğum gününüz kutlu olsun hocam

 • çok memnunum

  Hem mesleki bilgi anlamında hem de hastalara yaklaşımı ile hasta psikolojisinden iyi anlayan ve empati kurmasını da bilen başarılı bir doktordur Eyüp Sabri Bey.

 • çok memnunum

  Eyüp Hocam beni 5 yıldan beri tedavi ediyor. Hasta ile olan ilişkisi, hastalarını gerçekten rahatlatıyor ve onlara güven veriyor. Hastalarının anlattıklarını sonuna kadar dinleyen, mükemmel bir doktor kendisi. Hocama çok teşekkür ederim ve kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  eyup hocam annemın DEU hastanesınde yattığı donemden vefatına kadar olan donemde annemle sonuna kadar ilgılendı tedavısını sonuna kadar surdurdu bana ve kardesımede son derece yakın davrandı anlayısla ve sabırla bızlerı aydınlattı bıze bır baba gıbı davrandı kendısıne sonsuz tesekur ederız kendısını hasata ve yakınlarına tavsıye edeıım kendısıne mınnet ve sukranlarımı sunarım

 • çok memnunum

  eyup hocama annemı bes yıldır tedavı edıyor ve bugune kadar nededıyse cıktı hastaya yaklasımı hasta yakınıyla ıletısımı mukemmel hastayı son derece rahatlatıyor hasta yakınıylada sabırla onun anlattıklarını dınlıyor kısacası mukemmel bır doktor kendısıne tesekur ederı ve kesınlıkle tavsıye ederım

 • çok memnunum

  tek kelimeyle mükemmel bir hekim .hem işi gereği hemde kişilik yönünden şeker gibi bi insan .)

 • çok memnunum

  Eyüp Sabri Bey hem mesleki bilgi anlamında hem de hastaya yaklaşım,hasta psikolojisini ve yakınlarını anlama empati kurma açılarından oldukça başarılı bir doktor.Her alanda oldukça iyi biri.

 • çok memnunum

  Müthiş doktor!

 • çok memnunum

  doktorumuzdan çok memnunuz hastaları ailesi gibi davranıyor adeta herşey için ona çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.