Adres

Yenidoğan Mah. Aziziye Cad.No:86, İlkadım
Samsun Gazi Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

4

Genel skor
7 görüş

S

ayağımda oluşan kaşıntı için gittim kendisine. sanırım mantar vardı. kendisine bunu söylememe rağmen buna inandıramadım. fazla ilgilenmedi. bana 2 türlü merhem verdi. kullandım ama hala geçmedi. hiç memnun kalmadım.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


D

malesef hiç memnun kalmadım. zaten samsunda özel klinikler dışında iyi bir cildiye doktoru bulmak imkansız. gezmediğim doktor kalmadı. bir hasta olarak bana karşı olan davranışından son derece rahatsız oldum. kibarlık bir yere dursun bir soru sorduğumda küçümseyerek cevapladı. zaten verdiği cevap da beni tatmin etmedi reçetemi aldım çıktım. verdiği kremler de hiçbir işe yaramadı.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


A

slm çok acil bir durumda hastaneye gittim hemen yatışımı verdiler 2. kez ürtiker olmuş ilkinde çok problemler yaşadığımdan çok korktum doktorum hastaneye gecici olarak gelmiş vede gitmiş beni fatma hanıma yönlerdiler doğru söylemek gerekirse hiç istememiştim çok üzülmüştüm ama iyiki tanımışım mükelmel bir doktor herkeze tavsiyem aynı gün içinde beni iyileştirdi hiç acı cekmedim anlamabile anlamadım çok ğüzel ilgilendi üstelik işinde olduğu başarısının hariçinde çok duyarlı çok ilgili ve çok asil bir hanfendi herkeze tavsiyem :)


C

benim saç dökülme problemim vardı devlet hastanelerinde yoğunluktan dolayı ilgilenmezler diye özel bir kliniğe gidecektim tabi konu saç dökülmesi olunca devreye yüksek ücretler giriyo,bu site sayesinde fatma hanımla şansımı denemek istedim.öncelikle müthiş cana yakın ve sevecen birisi ezbere şampuan yada krem vermedi geniş kapsamlı tahliller yaptı sonuç temiz çıktı ve ona göre ilaç yazdı,ve canımı sıkmamam gerektiğini söyleyerek tesellide bulundu bakalım şu anda tedaviye başladık saç dökülmesinin kesin sonucu yok ama verdiği tavsiyeler sanırım işe yarıyacak gibi


Y

daha öncede tedavi için bi çok doktora gittim ama erkez bulunduğu konumdan dolayı yüz beş karış havadaydı ama birsen hocam benimle çok güzel diyalog kurdu çokda ilgili davrandı onun güler yüzü yeterli bence :))


T

benim için çok değerli doktor türkiyede onun yerini alabilecek cildiyeci düşünemiyorum nedeni ise vücudumun kaşınıp şşen ve ardından ağrılarla kıvrandığım bir rahatsızlığa yakalandım gitmediğim hiç bir hastane ve cilt doktoru kalmadı sağolsun doktorum birsen hanım derdime çare buldu onun sayesinde iyileştim çok teşekkür ederim doktoruma bence dünyanın en iyi doktoru sonsuz teşekkürler


Ç

vücudumun sırt gögüs ve bacak bölgelerinde ve başımda üzeri gümüş pullu yaralar vardı 8 yıl önce dr birsen hanıma tedavi amaclı gitmiştim.verdi ilac ve kremler sayesinde 20 gün içinde sedeflerimin kayboldugunu gördüm.bu yıl yaşadığım sorunlar nedeniyle tekrar sedeflerim cıktı.şu an yine dr birsen hanıma gidiyorum bir haftalık pova ve krem tedavisi görüyorum sedeflerimin hızlı bir şekilde iyileşme gösterdiğini gözlemliyorum.bu hastalıktan şikayeti olanların dr birsen hanıma gitmelerini tavsiye ediyorum.benim gibi olumlu sonuç almak istiyorsanız.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar